Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

  • Admin

Благодаря на Вики, както и на всички колеги за срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Благодаря на Вики, както и на всички колеги за срещата.

 

И аз благодаря на всички отзовали се. Хубаво е от време на време да се видим :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Здравейте колеги,

Времето се затопли и реших, че е време да се съберем и да направим едно кафе в Пловдив след работния ден.

Деня е сряда 14.03.2018 в 19:00 - 19:30, мястото е Ванила : https://www.google.bg/maps/place/Vanilla+Lounge/@42.1356486,24.7474807,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14acd1b2772519cb:0xd82b61571ce77de!8m2!3d42.1356486!4d24.7496694

 

Ще съм благодарен, който идва да сподели, че да мога да подготвя хората в заведението ако сме повече хора :)

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как го измисли по средата на седмицата бре :icon_crying:

 

Другия път ще го сложа събота или неделя, просто от активността на последната среща на очаквах да има интерес от по отдалечените места :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Другия път ще го сложа събота или неделя, просто от активността на последната среща на очаквах да има интерес от по отдалечените места :D

 

 

Ще очакваме по-скоро да насрочиш среща през някой уикенд :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като съм насрочил за УикендЪ, що не тЪ видЪ у списъкЪ, бре?

 

 

Ти си ми малко сложен ... поне за момента от към логистика ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Здравейте колеги,

Доста време мина от последната ни среща, затова реших да организирам една малка срещичка на познатото ни място - Ванила : https://www.google.bg/maps/place/Vanilla+Lounge/@42.1356486,24.7474807,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x14acd1b2772519cb:0xd82b61571ce77de!8m2!3d42.1356486!4d24.7496694

26.07.2018 (четвъртък) около 19:00

 

Искаше ми се да е през почивен ден, но много се натовари графика за почивните дни. Затова една малка среща след работа ще свърши работа за сега, пък Август ще пробваме и в почивен ден да се организираме.

 

Ще помоля, който има намерение да присъства да ме оповести, за да мога да дам ориентировъчна бройка, за да ни подготвят маса.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Малко да повдигна темата.

Правим малка организация за барбекю идната събота(18.08.2018) по реката след Калофер в посока Паниците.

Който има желание нека заповяда, по късно към края на седмицата ще посоча повечко информация.

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам активността, предполагам няма нужда да пускам допълнителна информация.

Все пак ако някой нещо реши, може да ми звънне, номера ми го има на по-предните постове :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Здравейте колеги,

Така и така само аз си пиша тук :)

Насрочих една срещичка за следващия четвъртък 15.11.2018. Мястото отново е Ванилата на сточна гара, часа е 19:00, дори и в 20:00 да дойдете - там сме.

Пуснал съм също и евент във групата ни във фейсбук: https://www.facebook.com/events/248632629139372/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1541696700945792

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...