Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

  • Admin

Като вземем в предвид, че на последната Пловдивска среща бяхме само аз, Тошко и другият Тошко (сирко), днес можем да отчетем направо над 200% успеваемост ..:D

 

Прекалили сте! Следващия път, като дойде 6-ти човек го връщайте, защото ще сте на 300%! :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Абе стига с това желание за численост...митинг ли ще правим или сбирка :) Важното е да сте си прекарали приятно! Като искате хора, знаете му лесното - купувате едно гоуфче и отивате да го изпилите с останалите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Абе стига с това желание за численост...митинг ли ще правим или сбирка :) Важното е да сте си прекарали приятно! Като искате хора, знаете му лесното - купувате едно гоуфче и отивате да го изпилите с останалите :D

 

Емич, не мен не ми е желание, а мания да видя 200 Мицубиши-та на една среща! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емич, не мен не ми е желание, а мания да видя 200 Мицубиши-та на една среща! :rulez:

 

Аз не мисля, че това е не възможно. Имайки в предвид обаче опита си като организатор на срещите на местно ниво, смятам, че за да се случи трябва да се организира национален събор. Организацията трябва да е 3 месеца по рано. Да речем, може още в началото на 2011 година да заговорим за някакво грандиозно лятно събиране на клуба. Убеден съм, че имаме сили за такова мероприятие, просто сме малко ... трудни... Това събиране може да включва една добра програма която да привлече различните "чешити". Може да има волейбол на плажа, ресторант с танци, пилене на гуми и те така :D

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за което говорите може да се случи , само че на писта с хотел наблизо, палатки, шатри , мероприятия през деня и т.н. Всъщност както се прави по цял свят , а и някой от останалите авто клубове в БГ ...Преди време бях предложил да обсъдим нещо подобно, но определени консервативно настроени елементи, убиха инициативата още в зародиш... :icon_blush:

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за което говорите може да се случи , само че на писта с хотел наблизо, палатки, шатри , мероприятия през деня и т.н. Всъщност както се прави по цял свят , а и някой от останалите авто клубове в БГ ...Преди време бях предложил да обсъдим нещо подобно, но определени консервативно настроени елементи, убиха инициативата още в зародиш... :icon_blush:

Тошко, защо говориш така, а като говориш, наистина ли го вярваш?

Ако искаш нещо да стане, дай предложение (пусни тема) и възможни дати, захвани се с организацията, дай опции за спане и програма, цени, сметката си за превеждане на парите и т.н. и т.н. И тъй като това както си го замислил е доста мащабно мероприятие, кажи какво съдействие ти е необходимо, за да помогнем.

Всичко друго за мен са празни приказки, извинявай за израза!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Следващият път,ще бъдем повече. :mitsu-smiley: Времето като се оправи! Честит ви първи сняг!!! :santa: И весело изкарване на празниците!!! :santa: Лични поздрави на tmintov :spamer: :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За вярването...вярвам на себе си . За останалото мога да кажа само, че имам огромното желание да стане...и то много отдавна . Много неща са се променили и в момента осъществяването е поне два пъти по-трудно от момента в който идеята се роди...Не обвинявам никого за нищо с горното,което съм написал в предния си пост . Ако си спомняш тогава в темата,в която се обсъждаше подобно нещо, от една страна личните предпочитания взеха връх, а от друга имаше прекалено много скептично настроени хора . Както и да е...въпроса в момента не е за това. Когато подредя всичко като концепция , ще пусна тема. Надявам се този път да сме узрели за подобно начинание... :drinks:

 

 

Сега да се върнем на въпроса...Майни кога ще се съберем пак ? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

 

Сега да се върнем на въпроса...Майни кога ще се съберем пак ? :D

К"ви майни бре, то на срещата май освен Милен, друга майна нямаше ..:icon_hmm:

Кой от Чирпан, кой от Гълъбово, кой от Монтана и т.н................:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

К"ви майни бре, то на срещата май освен Милен, друга майна нямаше ..:icon_hmm:

Кой от Чирпан, кой от Гълъбово, кой от Монтана и т.н................:lol:

Стига си ме кръщавал за чирпанлия, че ще взема да ти тегля един нож ..... на гумите на ....."бангията"

 

П.С. Не, че съм пловдивчанин, но не съм и чирпанлия. От Първомай съм :icon_dance:

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Нещо другата седмица 16.01 да вземем да измислим ? :drinks:

 

Това 16.01? Предполагам 16 Януари 2011г. ли имаш предвид??? :icon_hmm: и къде ще е този път? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това 16.01? Предполагам 16 Януари 2011г. ли имаш предвид??? :icon_hmm: и къде ще е този път? :mitsu-smiley:

Да става въпрос за датата :)

А за това къде ще е.. аз предлагам да е някъде където да можем да спрем един до друг :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имате и от мен едно ДА за 16 01. Като място какво ще кажете за ресторанта на острова?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да става въпрос за датата :)

А за това къде ще е.. аз предлагам да е някъде където да можем да спрем един до друг :icon_hmm:

Е..е..е..е.. колега по-кротко,няма да се целуваме. Какво значи един до друг??? ............... (шегичка) :D

Мисля за острова е супер, паркинга е огромен, но може да има свадби през уйкендите това почти е сигурно.

Аз мисля да бъдем на ресторант Южен полъх (кв. Кючук Париж) има паркинг, като гледам активноста няма да бъдем повече от десет коли, толкова ще побере.

Паркинга е безплатен за клиенти на ресторанта. :drinks: Цените са нормални и има много места. :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,много ми се иска и аз да мога да доида но за жалост не съм в България.Родом сам от Пазарджик дано скоро ми се отдаде вазможност да си доида.С радост бих присъствал :icon_thumbup: Поздрави

Редактирано от BURYATA
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля да бъдем на ресторант Южен полъх (кв. Кючук Париж) има паркинг, като гледам активноста няма да бъдем повече от десет коли, толкова ще побере.

Паркинга е безплатен за клиенти на ресторанта. :drinks: Цените са нормални и има много места. :drinks: :D

Е поне някой предложи нещо.. ето и линк към заведението: http://plovdiv.zavedenia.com/1054

Миналия път неможах да дойда тоя пък мойта кола е на пластичен хирург и не знам дали ще е готова до тогава, но най-много да не съм с мицу, защото съм свободен и смятам да присъствам :) Оствава само някой да обяви твърдо место и час :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора.... Наближава 16.01 къде ще бъдем :icon_hmm: Ще имали збирка изобщо :icon_hmm: :drinks: Давайте идеи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора.... Наближава 16.01 къде ще бъдем :icon_hmm: Ще имали збирка изобщо :icon_hmm: :drinks: Давайте идеи!

 

И аз се надявам да се потвърди място, но за момента сме в затишие. Иначе аз ще присъствам :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще съм на линия.

То е хубаво и час да обсъдим. Иначе мястото ми харесва, поне е ново (и още не съм ходил там :rolleyes: )

Какво ще кажете за обяд - около 13 часа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Какво ще кажете за обяд - около 13 часа

Какво да кажем, кофти време .. Целият ден си утрепваш така, по добре е по късничко следобяд, та да може и някаква работа да свърши човек преди това ..

Аз предлагам на 16 .01. от 16ч. и16 минути, да се съберем поне 16 човека :D пред заведението от линка ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...