Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

Като гледам колко много желаещи сме, срещата насрочена за утре ще се отложи :rolleyes:

Предлагайте други евентуални дати :icon_box:

 

Здравей колега, колата я закарах малко на лекар, че и бяха омекнали колената и утре ще се обадят да ида да я взема. Може като я взема да ти се обадя, ако си наблизо да пием по 1 кафе. Пък за местна среща, сигурно като се разпролетее :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Здравей колега, колата я закарах малко на лекар, че и бяха омекнали колената и утре ще се обадят да ида да я взема. Може като я взема да ти се обадя, ако си наблизо да пием по 1 кафе. Пък за местна среща, сигурно като се разпролетее :)

През уикендите не съм в Пловдив. Щях да дойда за среща,ама явно другия път. Ако през делниците имаш време звънкай ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, колата я закарах малко на лекар, че и бяха омекнали колената и утре ще се обадят да ида да я взема. Може като я взема да ти се обадя, ако си наблизо да пием по 1 кафе. Пък за местна среща, сигурно като се разпролетее :)

Срещата май ще е само с доФтора ..:icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине да беше спретнал една среща при теб,повече хора щеше да има:)

 

Той тогава трябваше и да черпи, все пак ще е домакин :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине да беше спретнал една среща при теб,повече хора щеше да има:)

То среща имаше бре, ама само Виктор дойде и едни негови приятели с БМВ ..:D

Може да се каже, че срещата беше на международно ниво ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми, мн хубаво, че сте се 'събрали'...

Ама, дайте да измислим някой делничен ден за срещи..? Аз през уикендите гледам да забягвам на някъде.. :plane:

По биричка след работа си е супер :drinks: ...не е нужно да отделяме почивен ден за такова нещо..

Не мислите ли?? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може и такъв опит да направим, по-принцип избираме събота или неделя, защото през седмицата работното време на колегите е различно. Някой бързат да се прибират едно друго. Пък и събота и неделя може да се излъже да дойде колега от друго място за срещата :icon_blush:

Иначе не съм против да направим и делничен опит за среща :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама, дайте да измислим някой делничен ден за срещи..? Аз през уикендите гледам да забягвам на някъде.. :plane:

По биричка след работа си е супер :drinks: ...не е нужно да отделяме почивен ден за такова нещо..

Не мислите ли?? :icon_blush:

Е те тогава вече със сигурност ще ходиш сама на срещите ..:D

То през почивен ден не можем да се съберем повече от 2- 3-ма човека, камо ли през седмицата да си зарежа работата за да идвам до Пловдив ..:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ем, да, ако не сте из града - кофти. Не се сетих за това..

Че, дайте да нагласим конкретен ден и да се знае, че тогава има среща на клуба в Пл и който може да присъства - примерно всяка първа/последна/втора събота/неделя на месеца??!!

 

Как ви звучи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..а иначе, нищо не пречи на 'градските' да си се виждаме някой от дните след работа..

Определяме си ден - четвъртък примерно, и всеки четвъртък се спитваме дали ще има достатъчно хора за среща..

За мен лично така е мн по-удобно като си знам, че този ден мога да имам събиране и си понагласям нещата така, че да съм свободна. А не аз да съм си подредила някви ангажименти и в последствие да се мъча да ги отменям или изобщо да не успея да ги отменя..

 

Не знам как ви звучи това, ама по коментарите ще си проличи!! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги,мисля,че е време да направим една среща тези дни.Да покажем и в Пловдив какви самурай има http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/mitsu-smiley.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде де, аз направих няколко опита, ма все няма заинтересовани. Иначе ако е преди другия четвъртък съм навит :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами нека и другите колеги да споделят нещо, че ако сме само 2-та и 1 телефон ще е достатъчен за по кафе :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

..Аз съм навита винаги за среща :icon_thumbup: ..ама по Великден ме няма, понеделник се прибирам, ако е след това, бройте ме...

Даже понеделник вечер ми се струва най-добре...

Кажете някви параметри, за да може всеки да си прецени дали може да дойде..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще се прибирам в понеделник вечерта, но за вторник и натам съм навит. Като се върна ще погледна да видя появили ли са се и други желаещи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се определи например всяка Неделя от 14 часа ще може и някой преминаващи през/покрай Пловдив да се отбиват. Васко от Смолян съм сигурен, че вече е забръмчал по маршрута Смолян-Слънчев бряг. На мен ми се случва 2-3 пъти годишно да минавам край Пловдив и поне веднъж е в Неделя, а съм сигурен, че има и други.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям идеята за фиксиран ден и час всеки месец/седмица, а който може идва, който - не, не!

 

Аз тази неделя ще ходя до Калояново малко да позяпам.. може и да се повозя.. :icon_rock:

 

Ако има навити, може да направим направо една среща там...

Иначе, аз съм свободна по-късния следобед и вечерта, ако ще е за Пл...

 

Казвайте, да се организираме направо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги!От 20-тинa дни карам SPACE STAR.Ще се радвам,ако мога да видя пловдивския клуб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

м, добро утро, хора!

Пишете дали ще се събираме утре някъде... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги в една друга тема се разбрахме за среща в Пловдив. Става въпрос за тази неделя 13.06.2012 от 18:00 часа. Мястото се изяснява, може да се включите и вие тук -> http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=25491&st=0&gopid=250409entry250409

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, по случай скромната и приятна срещичка която направихме, реших да кача малко снимков материал

Надявам се и следващия път да ме изненадате така приятно :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...