Премини към съдържание

Пловдив-Пловдив-Пловдив!


Препоръчано мнение

  • Отговори 711
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Какво да кажем, кофти време .. Целият ден си утрепваш така, по добре е по късничко следобяд, та да може и някаква работа да свърши човек преди това ..

Аз предлагам на 16 .01. от 16ч. и16 минути, да се съберем поне 16 човека :D пред заведението от линка ..:)

 

Значи такааааа......... Остава за всички колеги които ще прсъстват на 16.01.11г. от 16 часа и 16 минути както казва бат Маринчо(бре)и ела с галанта от снимката бре да му се порадвам на тунинга нека бъдем там на заведението от линка, а то е

Южен Полъх кв.Кючук Париж. Намира се след обръщалото на еденицата по бул.Южен в дясно,ако на бариерата ви спират и ви искат пари кажете ,че сте клиенти на ресторанта(паркинга е платен с охрана)за ресторанта е безплатно. :icon_dance:

Утре се нагърбвам със задачката,да разпитам дали ще има заведението някакви ангажименти за тази дата и утре ще ви пиша по-подробно.

Дано се съберем 16десет :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :drinks:

Редактирано от Ивайло Каризмата
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой, ако минава покрай центъра.. с радост ще се присъединя, че най-много да не намеря ресторантчето :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой, ако минава покрай центъра.. с радост ще се присъединя, че най-много да не намеря ресторантчето :D

 

Клолега ето малко орйентири, ресторанчето се намира като тръгнеш от центъра към транспортна болница или към Коматево на последният светофар завиваш наляво и след 20 метъра в дясно, ресторанчето е с големи метални тръби крастосани както е на линка успех :good:

 

За всички колеги,заповядайте на нашата среща която ще се състои на 16.01.11г. от 16 часа и 16 минути в р. Южен полъх (от линка)заведението е свободно за датата и даже съм говорил за една маса с 10 места, ако минем тази бройка можем да пресъединим още места споко.

 

Аз ще съм там в толкова часът и ще ви очаквам,питайте персонала каде е масата на :mitsu-smiley: ЗАПОВЯДАЙТЕ :drinks: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Малиииииййй голЕм наплив голЕмо нещо......

'Айде аз вземам жената и отивам..........

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

Малиииииййй голЕм наплив голЕмо нещо......

'Айде аз вземам жената и отивам..........

 

Ами, по-добре отиди утре на 16-ти, че днес може да си сам :D

Аз се надявам да се появи и някой, който не е писал в темата и да ни изненада :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Аз се надявам да се появи и някой, който не е писал в темата и да ни изненада :)

То е достатъчно да се появят всички които са писали . :D

Ама утре ще си покаже ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде майни и майнички, остава 1 ч. и 1 м. до срещата, гледайте да не се изложите ...:icon_thumbup:

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде майни и майнички, остава 1 ч. и 1 м. до срещата, гледайте да не се изложите ...:icon_thumbup:

 

Спокойно, аз бързо ще се загубя :D

Ако не дойда да знаете, че ви търся :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки липсата на организатора, срещата протече много добре. За да подкрепя мнението ми, ето малко снимков материал :icon_blush:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки липсата на организатора, срещата протече много добре. За да подкрепя мнението ми, ето малко снимков материал :icon_blush:

Май беше разбрал, че днес всички са дошли само с :mitsu-smiley: , дори и редовния нарушител бат' Марин... :rolleyes: , и да не разваля картинката.....

Стана наистина приятна среща.

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата премина страхотно :icon_thumbup: За вбъдеще няма да се пропуска такова грандьозно събитие! (Организатора ще бъде глобен със една бира :drinks: на член, заради неговата липса)!.

Редактирано от Ивайло Каризмата
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май беше разбрал, че днес всички са дошли само с :mitsu-smiley: , дори и редовния нарушител бат' Марин... :rolleyes: , и да не разваля картинката.....

Стана наистина приятна среща.

Срещата че беше приятна беше :icon_thumbup: ама за нарушителите не си прав ..:P

Имаше пак един с червен гоУф, ама спря по настрани, за да не се налага да пукаме гуми .. ..:lol:

http://media.snimka.bg/7925/022105479.jpg?r=0

 

 

А другият нарушител с Аудито, изобщо не дойде и при следващо отсъствие направо ще има БАН ..:ban:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По рано не може ли да стават срещите,примерно около обяд.

Може, защо да не може, само трябва да се разберем...., и да навием бати ти Марин да дойде по-рано в Пловдив :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По рано не може ли да стават срещите,примерно около обяд.

 

По-обяд :icon_hmm: м.м.м.м....може , но само в неделя. Айде и едно ванче "Белким" се бребави към нашата групичка. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки липсата на организатора, срещата протече много добре. За да подкрепя мнението ми, ето малко снимков материал :icon_blush:

Супер се радвам, че се е получила добра срещичка. Ако беше останало време , можеше да се присъединя към Бургаската група...

 

Май беше разбрал, че днес всички са дошли само с :mitsu-smiley: , дори и редовния нарушител бат' Марин... :rolleyes: , и да не разваля картинката.....

Стана наистина приятна среща.

Хихихих, скоро може и да престана да я развалям....

 

Срещата премина страхотно :icon_thumbup: За вбъдеще няма да се пропуска такова грандьозно събитие! (Организатора ще бъде глобен със една бира :drinks: на член, заради неговата липса)!.

Няма грижи за това ! Обещавам да почерпя , особено заради повода който наложи да не присъствам... :drinks:

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги,ще ми обясни ли някоѝ как се качват снимки във форума и аватара? Предварително ви благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ще ми обясни ли някоѝ как се качват снимки във форума и аватара? Предварително ви благодаря!

Абе, беше лесно. Трябваше само аватара да отговаря на изискването за големина.

Снимките също имаха изискване за големина.

Ама нека някой разбирач да ти помогне.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,ще ми обясни ли някоѝ как се качват снимки във форума и аватара? Предварително ви благодаря!

 

За аватара, отиваш в настройките на профила ти в ляво в менюто има линк "Аватар" и там можеш да прикачиш снимка или да зададеш URL до избрана от теб снимка за аватар. Като има ограничение за размера на снимката 160x120, което ще рече да не е по широка от 160 пиксела и да не е по висока от 120 пиксела.

За прикачване на снимки в темите има ограничение за големината на снимките като място което заемат на сървара, за това препоръчително е снимките да се качват на друг сайт и да се поставят линкове към тях в темите. Примерен сайт: Снимка бг

Ако искаш да прикачваш снимки на личния ти автомобил :mitsu-smiley: препоръчително е да използваш гаража на сайта. Размер на снимките, който аз препоръчвам е 800х600, но ограничението за прикачване е малко по голямо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Запитване към колегите от Пловдив :rolleyes:

С колегата Тодор, не можем да решим къде е по удобно да направим срещата. Затова искаме да попитаме къде е по-удобно според вас.. на Хепито или на Гребната база :icon_hmm:

На Хепито е добре и аз съм за.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Хепито е добре и аз съм за.

 

Здравей колега, последната среща беше в "Южен полъх" и стана много приятно, имаше приятно меню и удобен паркинг.

Предполагам, че колегите ще гласуват и следващата среща да се проведе там, но тази седмица има сбирка на Шипково, а следващата седмица има почивни дни и аз няма да съм в града :icon_blush: .

Затова предлагам да направим местна среща на 13ти март(неделя). Ако имате други предложения нека ги чуем :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За аватара, отиваш в настройките на профила ти в ляво в менюто има линк "Аватар" и там можеш да прикачиш снимка или да зададеш URL до избрана от теб снимка за аватар. Като има ограничение за размера на снимката 160x120, което ще рече да не е по широка от 160 пиксела и да не е по висока от 120 пиксела.

За прикачване на снимки в темите има ограничение за големината на снимките като място което заемат на сървара, за това препоръчително е снимките да се качват на друг сайт и да се поставят линкове към тях в темите. Примерен сайт: Снимка бг

Ако искаш да прикачваш снимки на личния ти автомобил :mitsu-smiley: препоръчително е да използваш гаража на сайта. Размер на снимките, който аз препоръчвам е 800х600, но ограничението за прикачване е малко по голямо.

 

Благодаря, колега, прилагам 3 снимки за проба:

http://img535.imageshack.us/img535/6744/p1010030rd.jpg

 

http://img97.imageshack.us/img97/9974/p1010029tt.jpg

 

http://img811.imageshack.us/img811/5876/p1010032p.jpg

Редактирано от жоро.и
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги какво става за среща на 13-ти... ? Има ли навити да се съберем тази неделя :rolleyes: Давайте пишете да се разберем, че няма много време дотогава. Прочетох за миналата ви среща и ми звучи много по-добре ресторанчето на Южен Полъх, а и наистина си има и добър паркинг да наредим "диамантите" :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...