Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой с какво се занимава!


Препоръчано мнение

А аз работя като администратор,касиер и складов работник на 4 часа работно време. Същевремено уча Машиностроене и уредостроене. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз пък в момента съм клошар,иначе се занимавам с ел. инсталации(не автомобилни). :tok:

Редактирано от STAS
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавах с топлоизолации ,шпакловки ,мазилки... Компютри преисталирам също... ала бала :D

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавах с топлоизолации ,шпакловки ,мазилки... Компютри преисталирам също... ала бала :D

 

Що не каза по-рано да те наема бре :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що не каза по-рано да те наема бре :P

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Еййй, ти пък един компютър ли не можеш да преинсталираш?
Редактирано от Peter G
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

{style_images_url}/offtop.gif

 

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Значи без да се изхвърлям, ама колкото компютри съм преинсталирал, толкова не си виждал сигурно :D Аз за мазилката говорех, че другата седмица ми идват майстори, ще правя минерална мазилка на къщичката ;)

 

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Хаха ами аз за това казах ,че се занимаваХ със строителство .Последния обект беше вкъщи ,даже не е на 100% завършена. Трябва да се оперирам от херния ,нещо гарнитурата ми изби:D Ама иначе нямаше да ти откажа мазилката :) Внимавай само да не завали след като я направят:drinks: Мисля да направя скоро тема в Извън темата за домашни ремонти,че бая хора си патят от майстори и да споделяме опит.Кой каза ,че разбираме само от коли:first:

 

Относно преинсталирането ,не е само бутона next да се натиска ,има си настройки това онова:icon_bye:

 

пп.Колега ,тука в махалата ЕОН е лоша дума :D Шегувам се ,спирам с офтопика :) А как си скривате мненията така дискретно с това човече оф топик?

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

{style_images_url}/offtop.gif

 

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Конструктор инструментална екипировка /ползвам Solid Works/ и програмист /създаване на управляващи програми за CNC-фрезови машини/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм завършил електротехника , а в момента работя във фирма за сензори подобни на ламбда сонда . В свободното си време работя частно като електротехник , правя окачени тавани и слагам гипс-картон . А в това свободно време не ми се оттървава и някой кола или мотор .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Длъжността ми е мениджър ключови клиенти, департамент индустриална химия, компютрите си ги оправям сам, домашните ремонти също, а колата ми я прави Milen_z... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се занимавам със строителни материали.Имам магазин в гр.Пловдив.Предлагаме ВиК,електро,инструменти,стоки за бита и много други.Ако имате въпроси за каквото и да е питайте.Магазинът ни работи всеки ден от 8,00 до 19,00ч. 0895716461 Николай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Софтуерен инженер, работя предимно с продукти на Oracle http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_rock.gif, правя финансов софтуер (за съдия изпълнители, събирачи на Дългове, застраховане на кредити, Факторинг....).

 

Работя за френска фирма и прави впечатление , че колегите също работят за французи http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, не знам дали бих бил полезен на някой с моята професия, но нека и аз да споделя :) Завършил навигация във ВВМУ "Н. Вапцаров" Варна. В момента работя на AHTS кораби, основно в югоизточна азия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък по професия съм музикален педагог, свиря в Рок група, а от скоро навлизам в бизнеса с продажбата на климатици на много изгодни цени! Така, че някой ако се интересува да свирка :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз пък по професия съм музикален педагог, свиря в Рок група, а от скоро навлизам в бизнеса с продажбата на климатици на много изгодни цени! Така, че някой ако се интересува да свирка :yes3:

 

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
виждам ,че си от Стара Загора.Мога някои ден да те потърся за настройка на една акустична китара ако не е проблем :)

 

Няма проблем, стига да съм си в С.З., защото вече живея предимно във Варна :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...