Премини към съдържание

Тунинг абсурди !


Препоръчано мнение

а второто - този е олекотявал за драг, а

 

Може отдолу да има червен неон и вечер да свети дзвера. :icon_n_furious: :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може отдолу да има червен неон и вечер да свети дзвера. :icon_n_furious: :giggle:

 

Това червеното е като се приземява от летището да го видят :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tази първата изглежда като да е , на Джордж Лукас първата кола преди Star Wars..., a това бялото ще да е от времето, когаято Азия беше заплашена от птичия грип .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tази първата изглежда като да е , на Джордж Лукас първата кола преди Star Wars..., a това бялото ще да е от времето, когаято Азия беше заплашена от птичия грип .

 

Какво не ви харесва ГТ-Р-а не знам. Луда кола, дори и комби. Ето го в некомби вид. На мен лично ми действа еректилно шофирането на ГТ-Р, просто страховита емоция.

post-1199-1240917757_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_box: никога няма да си взема комби 400коня

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво не ви харесва ГТ-Р-а не знам. Луда кола, дори и комби. Ето го в некомби вид. На мен лично ми действа еректилно шофирането на ГТ-Р, просто страховита емоция.

 

 

Просто ...Е КОМБИ!!! :) :) :) иначе ГТ-Р е уникална кола...и на мне ми действа така. Онзи ден като ходих до фантастико и един черен мина покрай мен, караше го някаква мацка, при това супер спокойно! Направо не можех да повярвам. Аз бях с едни приатели и си говорехме как тази кола НЕ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА СЕ КАРА БАВНО! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази мацка я видях как се качва с един костюмиран чичо в същия този GT-R. Не знам чий е, ама мацката беше много яка...почти колкото нисана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто ...Е КОМБИ!!! :):):) иначе ГТ-Р е уникална кола...и на мне ми действа така. Онзи ден като ходих до фантастико и един черен мина покрай мен, караше го някаква мацка, при това супер спокойно! Направо не можех да повярвам. Аз бях с едни приатели и си говорехме как тази кола НЕ Е НАПРАВЕНА ЗА ДА СЕ КАРА БАВНО! :)

Не е направена да, аз карах преди месец. Нямам какво да добавя... нито мацки, нито нищо ми беше в главата. Религия е това, пък дали е комби, хм... тъкмо ще имам къде да возя на бебето кошарката :icon_clap: бързичко....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето един базик и от мен, не е особено качествено но за случая става :)

Какво се случва с един фиат 500 минал през фотоимпакта?

http://forum.fiat-bg.org/files/evo_bazik_266.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко и от мен :icon_censored:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=38...mp;pid=12505512

:icon_doh: С алуминиеви профили щеше да изглежда по-добре :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам цефарата на гърнето ми прилича на бивш Голфист :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

На рали Варна снимах една кола, забравих да я пусна: http://media.snimka.bg/3185/012626064-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На рали Варна снимах една кола, забравих да я пусна

 

Ми супер е направо ме изпълва от всякъде. По-добре направена лада не бях виждал.

 

Иначе бях снимал една AMG изпълнение. :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...