Премини към съдържание

ВАРНА - време е за събор!


Препоръчано мнение

Ще те чакаме тогава :) Гледам, че и XEN чете ;) Първо Честит рожден ден!!! И второ, да те пишем ли и теб :drinks:

Хехе, нищо не ти убягва.Мерси!

Ще дойда, разбира се.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм ходил много пъти в Кауфланд, но паркинга винаги е бил претъпкан. Особено в събота/неделя. Но напоследък може и да не е така - последно ходих преди месец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип е претъпкан, да :( Аз първо си мислех да се съберем на паркинга на Детския кът в Младост, до ледената пързалка.

 

http://media.snimka.bg/4695/015645531.jpg

 

Сравнително близко е до Явор, но се разколебах да го предложа, тъй като не всеки би си оставил колата без надзор, а и на някой може да не му се върви до горе...

Pfohe Mall по начало е празен и има някое друго кафе, но пък там ме съмнява да можем да си съберем маси.

 

За сега това се сещам. Продължавайте да давате предложения, че до 7-ми да го измислим :)

 

P.S. А на паркинга на самия Явор дали няма да можем да се съберем? :unsure:

Редактирано от Валентина
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз не знам къде сте се събирали до сега, но се сещам за едно страхотно място, ако още работи де - плажът на Аспарухово, заведението е "Red Rock" (май така беше) :icon_blush: и има цялото място на света за колите... Ако проявявате интерес, утре мога да намина натам да видя, дали е такова каквото го помня от пролетта :icon_thumbup: А и за любителите на хубава музика (като мен) ще е идеално :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На паркинга на Явор силно зависи колко коли сме, а и едва ли ще можем да паркираме един до друг. Друг вариант е в заведението до шоурума на Крис Груп (в Младост дето продават Инфинити и разни подобни тупалки). Там има много голям паркинг зад заведението, но няма да ни разрешат да събираме маси в бара!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип мястото в Аспарухово си е идеално, стига Ред рока да е налиния. Колегата ако се ангажира да мине и провери, ще го направим там. А и по това време вече ще има свободно място за нас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип мястото в Аспарухово си е идеално, стига Ред рока да е налиния. Колегата ако се ангажира да мине и провери, ще го направим там. А и по това време вече ще има свободно място за нас :)

 

 

 

Ок, утре ще проверя и ще ви кажа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм навит за РЕД РОК-а,само да работи,а музиката е добра :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По принцип мястото в Аспарухово си е идеално, стига Ред рока да е налиния. Колегата ако се ангажира да мине и провери, ще го направим там. А и по това време вече ще има свободно място за нас :)

Ред Рок работи още.Тази неделя бяхме там към 19 часа и беше мн спокойно.Заети бяха само 3-4 маси.В събота може би е по-натоварено.От 20.00 часа започва "жива" музика-предимно евъргрийни.Извинявам се на колежката,че я освободих от ангажимента :)

Редактирано от Ivan Zdravkov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, че ме освободихте от ангажимента. Бях се наканила да ходя на там след малко с едни приятелки, хем да пием кафенце, хем работа да свърша. Ама моите момичета нещо се отказаха, така че си спестих разкарването :icon_thumbup: А и днес съм без моето :mitsu-smiley: , на сервиз е и утре живот и здраве ще си го взема :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ред рок е перфектно местенце. Само че освен хубавото време някой трябва да уговори и да няма куки на Аспаруховия мост на връщане, че след няколко бири да не вдигнем книжките на трупчета. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре мястото и датата са решени. Остава часа. Предлагам ви като час 16:00 очаквам коментарите ви, имате ли притенции? Иване този път те искам на линия, че ще ти забравя физиономията!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стискам, даже и на жената съм казал да стиска :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, 7 Ноември от 16.00 часа - аз съм там, времето в началото на месеца го дават топличко, дано да се задържи до 7-ми. За катаджиите вече не знам... хахах... ще стискаме палци на всяко "Наздраве" :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

16 часа е вече почти тъмно.

 

Колега нали не се плашиш от тъмното :) Хайде разбрахме се, очаквам ви колеги!

 

П.С. Колеги, във връзка с тази тема :link: искам да ви уведомя, че от оставащи пари - ресто от събиранията ни, съм събрал 33 лв. След тази среща, ще изпратя парите по сметката на клуба за малчуганите. Предполагам, че нямате против...

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

07.11 е Задушница и няма да съм във Варна .Sorry няма да мога да дойда по обясними причини.После дайте някои линк със снимки.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...