Премини към съдържание

Как да изчистя инжекторите


Препоръчано мнение

колеги ,сам ще мога ли да си почистя инжекторите или си трябва нещо специфично?

 

Ултразвук!!! Сам може би няма да можеш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ултразвук!!! Сам може би няма да можеш!

 

С добавка или нови.

С ултразвук вероятно после ще се наложи да ги хвърли, ако някой има опит с такива, да му каже със сигурност дали оцеляват след ултразвука...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С добавка или нови.

С ултразвук вероятно после ще се наложи да ги хвърли, ако някой има опит с такива, да му каже със сигурност дали оцеляват след ултразвука...

На мен ми ги изчистиха с ултразвук и всичко си е нормално...Няма опасност да ги хвърли.Има също и ефективни добавки за почистване-също вършат работа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Колеги, сам ще мога ли да си почистя инжекторите или си трябва нещо специфично?

 

Защо искаш да ги чистиш? Какво прави колата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С добавка или нови.

С ултразвук вероятно после ще се наложи да ги хвърли, ако някой има опит с такива, да му каже със сигурност дали оцеляват след ултразвука...

Аз съм чистил на поне 200 коли дюзите и не съм имал никакъв проблем до сега, даже доста по добре заработва мотора,тъй като дюзата впръсква равномерно горивото а не го пикае.................

Освен това дюзи се чистят профилактично на всеки 50 - 70 000км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо искаш да ги чистиш? Какво прави колата?

 

 

Ами нищо не прави колата, но ми се иска да ги изчистя профилактично, току-виж тръгнала повече :)

 

А колко пари върви горе долу почистването ,идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На свалена дюза в Сливен - 12лв. на бройка. Със сваляне и монтаж после май 70лв. ми искаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги чистя в ултразвук. После на място на колата с добавка.....Но спирам работата на бензин и двигателя работи само с добавката. Отнема двоино време и средства, но стават като нови, резултата винаги е повече от отличен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги чистя в ултразвук. После на място на колата с добавка.....Но спирам работата на бензин и двигателя работи само с добавката. Отнема двоино време и средства, но стават като нови, резултата винаги е повече от отличен.

 

Това как точно става, защото моите ще ги чистя във вторник и незнам дали ще го направят това с добавката.А дали ще е същото ако карам на бензин с добавка за почистване на дюзите, след като ми ги почистят с ултразвук.Защото по принцип карам на газ и много лошо се запушват като направя няколко хиляди км.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На скоро си купихме стенд за почистване дюзи/инжектори, стенда имитира работата на мотора и едновременно дюзите стоят в вана-ултразвук и отварят/цъкат все едно са на двигателя. Резултата е зашеметяващ.Колегите са прави, колата започва да работи по добре и без да имала проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На скоро си купихме стенд за почистване дюзи/инжектори, стенда имитира работата на мотора и едновременно дюзите стоят в вана-ултразвук и отварят/цъкат все едно са на двигателя. Резултата е зашеметяващ.Колегите са прави, колата започва да работи по добре и без да имала проблеми.

 

Колко струва удоволствието и къде се намирате точно (адрес) може да си сменя мнението и да дойда при вас да ги почистя :))) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко струва удоволствието и къде се намирате точно (адрес) може да си сменя мнението и да дойда при вас да ги почистя :))) :icon_thumbup:

Плевен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Варна, в ТУ-Варна знам, че чистят на ултразвук и мисля цената беше около 15 лв на брой...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Улица "Българска авиация".

Но ти ела и ми се обади на тел. 088 626 3813 и аз лично ще те заведа...

А докато се чистят дюзите, ще пием по бира - иначе не може да се осъществи правилният технологичен процес на почистването..а и са възможни неприятни инциденти, свързани с необратими процеси по прецакването на работният диапазон на инжекторите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз при този съм чистил http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1250

 

С ултразвук е, но не със специална машина за чистене на инжектори и все пак станаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз при този съм чистил http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=1250

 

С ултразвук е, но не със специална машина за чистене на инжектори и все пак станаха.

Само да вметна че вече взима по 25 лв./дюза.................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че вече взима по 25 лв./дюза.................

 

:icon_doh:

 

За тази цена сигурно има други по-професионални алтернативи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На скоро си купихме стенд за почистване дюзи/инжектори, стенда имитира работата на мотора и едновременно дюзите стоят в вана-ултразвук и отварят/цъкат все едно са на двигателя. Резултата е зашеметяващ.Колегите са прави, колата започва да работи по добре и без да имала проблеми.

 

Да ги обработваш с УЗ докато работят е сигурен начин да умрат бързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh:

 

За тази цена сигурно има други по-професионални алтернативи...

Няма, това е положението.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...