Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Подкрепям за децата да бъде остатъка, ако преминем 150 броя.

Това обаче не можем да го наложим на хората.

Всеки си решава индивидуално. :)

:mitsu-smiley: Ами който иска ще си получи парите обратно, а който иска ще ги остави. Но за съжаление няма да опрем до този вариант.

Ники сметни колко време ще ти е необходимо за изработка, така че да са готови до 15.12 календарите и дай краен срок. Трябва да останат 7-8 дни за да се раздадат. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Браво Ники! 6 на 6 е отличен вариант и слага край на споровете. Време е за действие... Ако слушаш всички, ще останем без календари. При първа възможност ти пращам парите и подкрепям ако останат пари да идат за децата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава за какво беше въобще анкетата? Нали 6 на 6 не означава "на мен ми е все едно" ...

Макар и с малко гласове разлика "победител" е километража. Този микс е супер шарения ... както и да е. Няма да си отменям поръчката , но не е никак коректно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:hysterical:

Тая тема направо и .... :)

 

Каквото реши шефа (Ники) такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз подкрепям колегата по въпроса за това какво показа анкетата и също мисля, че 6 х 6 варианта е шарения. Но както и да е по-важното е да имам календар на МИЦКИ.

Редактирано от milko dobrev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, сетихте се!

Какъвто е такъв, подлудихме ги хората! Важното е, че ще се направи клубен календар, за който говорим всяка година и никой не се наема да го прави (и с право, те пишман трябва да станаха с нас).

Що се отнася до шаренията - няма да е шарено! Нали виждате само един месец, единият така, другият иначе!

То няма угодия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е тогава за какво беше въобще анкетата? Нали 6 на 6 не означава "на мен ми е все едно" ...

Макар и с малко гласове разлика "победител" е километража. Този микс е супер шарения ... както и да е. Няма да си отменям поръчката , но не е никак коректно!

 

 

Не ме разбирай поглерешно на мен също ми харесва повече с километража, но трябва да се съобразя с всички ( което е невъзможно ) и това е компромисния варянт :(

А иначе ако искате да са готови до 15.12 трябва да имаме парите на 10 за всичките бройки иначе няма как :( ако ги имаме и по рано още по добре :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И вие не ме разбирайте погрешно. Колкото ми харесва колометраж, толкова и с хоризонтални. Просто има анкета, в която се гласува и би трябвало мнозинството да печели, а не гласовете им да се омаловажат заради сръднята на някой (като не визирам абсолютно никой). Гласуването е най-логичния и точен метод са се определи, кой е по-желания вариант. Направо съжалявам, че го предложих този микс самият аз преди време ... дано съм единствения, който не е доволен и го смята за липса на стил.

Просто трябваше малко по-твърдо и смело да се действа с решението ... големи хора сме и никой няма да се гътне от това , че не е бил сред мнозинството и не е избран неговият вариант.

Както и да е ... вие си знаете. Спирам да мърморя по въпроса.

 

П.С. Само да питам , последно по колко пари трябва да внесем и става ли да дам моите на ръка на някой, че много мразя банки ...

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа Кротал , как така за последно? :):)

 

Само да спомена ,че има един гътнат вече - колегата СуперМен. Дано сега като е 50:50 се навие да си вземе календар.

Друго да кажа- предложението за 50:50 го даде май сомалиеца.

И последно - мисля ,че колегата Роско много добре го каза: ,че така или иначе гледаме по една страница само.Единия месец си гледаш километраж , после изчистено... домъчнява ти за километраж и оппааа новия месец и те така :) (НАЛИ ВСЕКИ КАЗВА , ЧЕ НЯМА НИЩО ПРОТИВ ВСЕКИ МОДЕЛ)

 

И Сумата е 15,30лв.

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж ТУК! Два поста след това jolly_roger се съгласи и плъзна идеята ... Ники, не се обиждай от мнението ми. Знам , че го правиш с напълно добро намерение, но понякога да угаждаш на всички не ти помага , а напротив! Колкото повече се раздаваш, толкова по-малко те оценяват. За това смело и безотговорно, както се казва ;) Прави каквото трябва , пък да става каквото ще.

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според анкетата, най-много са гласовете за километража. После са хоризонталните дати. Най-малко гласове има за варианта 6х6.

И какво става?

Ами типичното за България.....

Ще се прави календара - за който вариант има най-малко гласове.... :icon_doh:

.........................

Че то тогава нека се направи вариант с вертикални дати! Понеже за такова предложение никой не е гласувал. И щом ще се прави продукт, който най-малко се харесва - то вертикалните дати ще са фаворит!

Нула гласове = първо място.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според анкетата, най-много са гласовете за километража. После са хоризонталните дати. Най-малко гласове има за варианта 6х6.

И какво става?

Ами типичното за България.....

Ще се прави календара - за който вариант има най-малко гласове.... :icon_doh:

.........................

Че то тогава нека се направи вариант с вертикални дати! Понеже за такова предложение никой не е гласувал. И щом ще се прави продукт, който най-малко се харесва - то вертикалните дати ще са фаворит!

Нула гласове = първо място.....

 

 

Реших да е 6 на 6 поради факта, че 1/3 са за километраж, 1/3 са за хоризонтални, и така и 2те страни правят компромис за другата с половин календар и всички сме доволни ( а третата 1/3 тя си е за микса и без това).

Иначе не виждам края на спора, наистина :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ники, добре си го решил... Пак ти казвам не можеш да угодиш на всички... Хора оставете го човека на мира. Който има много претенции, догодина той да се заеме с направата на календара! Призовавам ви да спрете да мънкате и да започнем да пращаме пари по сметката. Човека пишман стана! Моля ви, стига вече!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според анкетата, най-много са гласовете за километража. После са хоризонталните дати. Най-малко гласове има за варианта 6х6.

И какво става?

Ами типичното за България.....

Ще се прави календара - за който вариант има най-малко гласове.... :icon_doh:

.........................

Че то тогава нека се направи вариант с вертикални дати! Понеже за такова предложение никой не е гласувал. И щом ще се прави продукт, който най-малко се харесва - то вертикалните дати ще са фаворит!

Нула гласове = първо място.....

Това мнение постнах точно затова - заради абсурдите в страната и в частност за календара... :icon_blush:

Защото в началото всички бяха съгласни със всякакви варианти на календара, само и само да стане, а после всички се разпърчиха...

Абзаца с вертикалните дати, е само пример, че винаги когато се консолидира някакво мнение - има още някакъв вариант, който може да бъде предложен и да осере пейзажа....

..............

Добре, че и тази сага /дано/завърши с резултат - клубен календар! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото по-голям избор има човек, толкова по-капризен става.

Тази анкета беше ясно, че ще завърши по този начин. Ако бяхте сложили още 6 варианта и за тях все някой щеше да даде глас.

Анкетата сочи някакви резултати.

След като е пусната, значи ще се съобразите с нея.

Този, който пуска анкетата трябва да си даде сметка, че ще има разногласия.

Така че правете такива календари каквито в анкетата има мнозинство, иначе не пускайте анкети, а казвате ТОВА е календара и без никакви варианти и толкоз. Казваме краен срок за превод на пари 11-ти декември петък и на 15-ти календарите са излезнали от печат и са раздадени на хората до края на годината и ето ви една добре свършена работа, а не май месец 2010 още някой да си получава календара...

Който иска да дава пари на ръка и не му се ходи на банка да ми се обади на мен (0887 93 43 44 - Дани), аз поемам отговорността да ги дам на Николай Иванов най-късно на 11-ти декември, като ще пиша в тази тема и започваме списъка за поръчки на календари с Николай.

 

Сметка:

 

Pro Kredit Bank

 

Фирма - Идея-Р ООД

 

IBAN - BG51PRCB92301014498420

 

BIC - PRCBBGSF

 

Бенифицент - Роза Стоянова

 

Цена на един календар: 15,30лв

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък на платилите календар 2010г.

 

1. DANI MG - 15,30лв.

2. tmintov - 15,30 лв.

Редактирано от tmintov
Добавяне в списъка
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък на платилите календар 2010г.

 

1. DANI MG - 15,30лв

 

 

Мерси за помощта Дани, добре ще ми дойде :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз искам календар. От доста време не съм влизал във форума и едва снощи разбрах за календара. Лично на мен по-изчистено ми стои едноредовите дати. С километража е по идейно, но при условие че се коригират няколко елемента - да се намали големината на километража, да се увеличат малко цифрите, задължително да се премести на долу емблемата с надписа за да не "опира" в километража, да се направи тънка черна рамка на страниците, и за корицата ще стои по-добре ако надписите са под емблемата вместо да са един до друг тези елементи, да се даде малко дълбочина /3D/ на емблемата и надписа. Ако не е късно бих помогнал за дизайна. Аз съм архитект и се занимавам и с графичен дизайн.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз искам календар. От доста време не съм влизал във форума и едва снощи разбрах за календара. Лично на мен по-изчистено ми стои едноредовите дати. С километража е по идейно, но при условие че се коригират няколко елемента - да се намали големината на километража, да се увеличат малко цифрите, задължително да се премести на долу емблемата с надписа за да не "опира" в километража, да се направи тънка черна рамка на страниците, и за корицата ще стои по-добре ако надписите са под емблемата вместо да са един до друг тези елементи, да се даде малко дълбочина /3D/ на емблемата и надписа. Ако не е късно бих помогнал за дизайна. Аз съм архитект и се занимавам и с графичен дизайн.

 

Така или иначе, дизайнът вече е готов. Късно е да го променяме.

Ако искаш календар, виж през едно мнение над твоето какво да направиш.

Не забравяй да впишеш ника си в платежното, за да се знае от кой идват парите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е браво ,голямо хленчене падна за тоз календар ,но се радвам ,че най-накрая се взе някакво решение и имаме краен резултат .В понеделник ще пусна паричките за два броя.Календара ще е страхотен-нали е на :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съветвам всички които имат идеи и възможности, и знания за работа с графичен софт. да се изявят догодина още при пускането на темата за календар!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз мисля след малко да преведа парици :) за 2 бр. календар. Известявам за намерението си , с цел да повдигна малко "позаспалата тема" и да се види в текущите теми , че имаме сериозната задача да се справим с превода на парите до 11.12.2009г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преведох парите за един календар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз преведох парите за 2бр. календари. Може да бъдем добавени в списъка с колегата-пост преди мен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...