Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Заключих си ключовете в колата :(


masterross

Препоръчано мнение

Колеги,

 

Някой знае ли безболезнен начин на отваряне на Колта?

Че един приятел си заключил ключовете в колата.... :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм много навътре с тези неща, но ако се свали лайсната на вратата и с някаква пластина малко по-дълга се натисне няма ли да се отвори? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идва ключаря и за твой(на приятеля) ужас виждате как отваря колата за около 30 секунди. Взима една прилична сума и пожелава приятен ден. Само гледай да пипа нежно , защото един такъв бързак ми напука боята на другата кола.... Успех :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз съм виждал на едно ауди как отварят вратата,та фокуса беше следния:

Идва ключар слага едно такова като за апаратите за кръвно плата който се надува го мушва горен десен ъгъл на рамката,и запова да надува.Така то раздува рамката и леко се отваря от там с една тел до дръжката на вратата и хоп колата се отключва :) Дано съм помогнал .:)

 

ПП: има и друг фокус но незнам за митсубиши дали става :взима се една топка за тенис прави се една дупка колкото е ключалката ,слага се топката като ключалката влиза в дупката и рязко се удря по топката .Така сгъстения въздух натиска нещо в патрона и централното отключва колаат ,това е пробвано на цлс :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре повикай някой добър ключар специалист в автомобилните ключалки , ако беше от Бургас веднага щех да ти дам един телефон. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Забравил си си ключовете вътре в колата и си далече от вкъщи, където имаш резервни ключове, за да я отвориш? Ами добре, тогава се обади у вас и накарай някой да приближи дистанционното на колата до телефонната слушалка. Ти дръж мобилния на около 20 см от вратата на колата.

А сега у вас да натиснат копчето за отваряне...

Бинго! Ключалките се отвориха.

Същото става и за багажника.

Направи проба! Тове е едно от нещата, които не знаем за мобилният телефон ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

от там с една тел до дръжката на вратата и хоп колата се отключва

 

 

Мислля че при :mitsu-smiley: няма да стане, но зависи как е направено да се отключва отвътре.

 

http://www.youtube.com/results?search_quer...;oq=how+to+open

 

 

Общо-взето най-сигурния вариант е да се раздалечи с нещо отгоре вратата и да се бръкне и да се натисне да се отключи или да се извади ключа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПП: има и друг фокус но незнам за митсубиши дали става :взима се една топка за тенис прави се една дупка колкото е ключалката ,слага се топката като ключалката влиза в дупката и рязко се удря по топката .Така сгъстения въздух натиска нещо в патрона и централното отключва колаат ,това е пробвано на цлс :)

 

Това става само за автомобили, при които централното заключване е с компресор за въздух - SEAT например. Но и при тях не на всички става.

А това със GSM-а го пробвах на 2 коли, но не стана :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересни методи, но не е ли най добре да се извика ключар и да отвори колата без да повреди нищо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уважаеми колеги дано ме разберете правилно но не мисля че е уместно да коментирате в открит форум начина по който се отварят най лесно колите ни.Все пак тази информация я четат и индивиди с корисни цели.Предлагам тези коментари да стават на лични.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак тази информация я четат и индивиди с корисни цели.

 

Тези индивиди стига да искат могат да ти отворят колата за под 10 сек, без да влизат да четат тази тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Тези индивиди стига да искат могат да ти отворят колата за под 10 сек, без да влизат да четат тази тема.

 

Винаги има и аматьори :) хе-хе... които най-често :icon_box: абе... малко и мазохисти си падат :) :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да изкажа и моят професионален опит в отключването на колт,понеже и на мен ми се е случвало и се справих сам с проблемът без намесата на специалисти-ключари! Разбира се не всичко мина без последствия.Сега лявото ми стъкло,когато го затварям малко запъва.Та да си дойдем на темата-значи аз го отворих по следния начин-взех едно много тънко плоско желязо, хванах прозореца с двете ръце и го придърпах леко надолу докато стане съвсем малък процеп колкото само да мога да провра желязото.Оттам мисля,че на всички им е ясно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колегите с мобилните телефони и дистанционните на алармата - няма как да стане това, колкото и желание да имате :)

Най-сигурния начин е да извадите долната лайсна на стъклото и от там с подходяща телчица или нещо друго под ръка да я отключите.

Пробвано е многократно :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам колт 90 год. и веднъж ми се случи и на мен. Имах опит с едно ауди яйце от преди години и се справих лесно. Стоманена тел от долния край на кука и се плъзга между стъклото и ламарината нагоре надолу и така доката закачи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

С тел моделът 96-2002 не може да се отключи!

Копчето за заключване е до дръжката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...