Премини към съдържание

Дойде време да се похваля и аз


kim69

Препоръчано мнение

Колеги, да се похваля и аз. Най-после след доста четене из форума и чудене каква кола да купя, реших да скоча на Галант и това вече е факт :icon_thumbup: Супер доволен съм, моделът е 98г. 2.0 GLS. Колата е страхотна, много запазена, върви невероятно, личи си, че е гледана както трябва. Така че по софийските улици вече се движи още един сребърен красавец.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Направил си чудесен избор...... Със здраве да си я караш, и хиляди безаварийни километри...... :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Много безаварийни километри с :mitsu-smiley:-то. Радващо е, че се множат сребърните красавци из София :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, колега! Пожелавам ви много съвместни и безаварийни километри. Машината наистина е чудесна, само да ни я беше представил в снимки, че да я видим и ние, пък и да знаем кой е новият ни член.

Поздрави и много приятни мигове зад волана!

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въй въй въй! Голяма хвалба с Галанти в последно време ;) Честито колега - пожелавам ти никога да не се излекуваш от болестта Галант ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита колега това е една от най-красивите коли и ще си остане такава още много години. Миналата година и аз за малко да се метна, но не можах да си намеря свястна и си купих хонда акорд. Колата е чудесна и не съжалявам и за миг, обаче всеки път като мина покрай точно този галант ми се приисква да си имам такъв :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Галантче и от мен :icon_thumbup: безаварийни километри и много да те слушка красавеца :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Галантче и от мен :icon_thumbup: безаварийни километри и много да те слушка красавеца :mitsu-smiley:

Честито и от мен. Съветвам те да я обслужиш качествено и да не я жалиш, защото галантите искат здраво каране :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Колеги ето обещаните снимки на моя ГАЛАНТ

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=314411 :mitsu-smiley: :plane:

 

Красавец! Със здраве да си го караш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега със здраве да я пилотираш,и много,многоооооооо километри без ядове.И дано сервиз да не видиш

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже и аз съм галантаджия :mitsu-smiley: от скоро знам как се чувстваш. Много километри без авария ти пожелавам и се прибери да поспиш малко и вкъщи стига си спал в колата колега, че ще ни изгонят от къщата.:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...... и се прибери да поспиш малко и вкъщи стига си спал в колата колега, че ще ни изгонят от къщата.:icon_thumbup:

 

Аааа... не думай! Ще спазваме поведение иначе лошо :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Кирчо, да смениш маслото скоро. :)

И на скоростите също.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...