Премини към съдържание

Прибиращи се огледала


LiX

Препоръчано мнение

Специално за Рангел, който толкова много искаше тази екстра :) Скоро ще ги има за продажба, за повече инфо тук

 

http://i475.photobucket.com/albums/rr112/dktrl30771/New%20Auto%20Folding%20Mirror/04-2.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Не само за Рангел а и за мене. И Аз не доумявам, малките пропуски по колата, ама си трая, че се вбесявам - а си ми харесва "добичето" :icon_blush:

Виж ако намериш и осветление на панела с бутоните на прозорците и огледалата на шофьорската врата, пиши пак. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си мисля , че е много добре да могат да се прибират страничните автоматично. Нещо линка не го отварям. Къде ще се предлагат и монтират към Балкан Стар ли или на други места

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз си мисля , че е много добре да могат да се пребираат страничните автоматично.Нещо линка не го отварям.Къде ще се предлагат и монтират към Балкан Стар ли или на други места

Купуваш си ги от Щатите, идват ти комплект с каквото ти е необходимо и си ги слагаш сам. БС нямат нищо общо. Направи си сам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....

Виж ако намериш и осветление на панела с бутоните на прозорците и огледалата на шофьорската врата, пиши пак. :icon_thumbup:

 

Това е политиката при всичките модели, което лично за мен е огромен пропуск!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Lix ще поръчваш ли ? Ако да, като дойдат и ги сложиш, да се видим, да видя как стоят и да добия реална представа и да ми помогнеш с поръчката евтуално. Ако нямаш нищо на против :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще изчакам няколко седмици за да видя американците, които са си ги поръчали как им стоят на колите. И после ще му мисля.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако стават и за спортбека,и аз искам(ако е възможно де)

Те са еднакви, няма причина да не стават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те са еднакви, няма причина да не стават.

Само спойлер от ЕВО не може да сложи :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е интересно тези огледала как ще се прибират отвътре защото както и да го гледам място за това копче няма, а също така как ще са свързани с мигачите за да мигат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата се отварят и прибират автоматично. Свързани са с централното. Отключваш колата - отварят се, заключваш колата - прибират се. Няма допълнителни копчета. Светлините са свързани с мигачите, за да могат да изпълняват функцията си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм готов да си поръчам, а как ще стане?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте още малко да излезнат, сега са в продукция. Ще има и по-хубави снимки.

Ако трябва ще почакаме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги а за Галант има ли подобна опция - т.е не тези а дали има модели с тази екстра..? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...