Премини към съдържание

Прибиращи се огледала


LiX

Препоръчано мнение

  • Отговори 52
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хайде бе Ликсавиане, че преди 2 дена един скапаняк ми удари едното огледало, докато бех спрял на пътя и говорех по телефона. За щастие неможа да го счупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може да го счупи! Направено е много грамотно и с мисъл! Като усети напрежение и се сгъва, а ако се спука пласмасата, то тя представлява едно капаче, което се смена за секунди. Комплекта мисля е 200 лева., и не е болка за умиране. Сваленото капаче го даваш на някой бояджия и така винаги си имаш готово за смяна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе Ликсавиане, че преди 2 дена един скапаняк ми удари едното огледало, докато бех спрял на пътя и говорех по телефона. За щастие неможа да го счупи.

Абе да не ги произвеждам аз.. като имам повече инфо ще ви кажа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се коси Ликс B) просто доста хора биха желали тази хубава благинка да имат на Митситата

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може да го счупи! Направено е много грамотно и с мисъл! Като усети напрежение и се сгъва, а ако се спука пласмасата, то тя представлява едно капаче, което се смена за секунди. Комплекта мисля е 200 лева., и не е болка за умиране. Сваленото капаче го даваш на някой бояджия и така винаги си имаш готово за смяна.

Проблема е, че колата която го удари не се движеше срещу мене а след мене, така че цялото огледало отива по дяволите, а не само декоративния капак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Огледалата имат възможност да се прибират както назад, така и напред. Явно удара е бил доста силен, за да го счупи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че инсталацията на тези огледала е доста усложнена. Аз лично не мисля да си ги слагам поради тази причина.

 

Инсталацията може да видите тук.

 

Цената с доставка е 400 лв. без мито и ДДС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък доста, малко повече време и търпение и ще стане за една неделя в гаража... Даже и на цена е приемлива... За Citroen-а едно огледало струва 375лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова сложно колкото изглежда. Просто са го направили като за идиоти с 1000 картинки.

Единствените допълнителни жици са за мигачите и от централното;

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За едните огледала да разглобим половината кола просто не си заслужава.

Разбирам ако колите не бяха в гаранция но при факта ,че повечето Лансери са гаранционни никой след тази манипулация няма да признава гаранцията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се, че инсталацията на тези огледала е доста усложнена. Аз лично не мисля да си ги слагам поради тази причина.

 

Инсталацията може да видите тук.

 

Цената с доставка е 400 лв. без мито и ДДС.

От Дарс Ауто Бургас ми казаха , че ще ми ги монтират и няма проблем с гаранцията .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама те никъде няма да откажат да вземат парата и да ги сложат, обаче докато Балкан Стар не ми сложи подпис и печат, че това няма да прецака гаранцията, няма да дам никой да ми разглоби 1/2ра от колата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И ти им повярва .

До сега каквото са казали са го изпълнявали.

Тебе Дарс Ауто лъгали ли са те за нещо , че се съмняваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От Дарс Ауто Бургас ми казаха , че ще ми ги монтират и няма проблем с гаранцията .

 

 

 

Това е супер!!! А, искам да те попитам дали ти казаха цена за монтажа? И време за което ще го направят?

 

Предварително благодаря за отговора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Постовете, писани от shadows и въпросите, свързани с предлаганата от него продукция, са обособени в отделна тема.

Ето ЛИНК, към последните мнения...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Хех и лампа в жабката няма. Някакви странни пропуски.

Ти на това жабка ли му викаш, то не стига, че побира калъф с 10 диска, и лампа искаш :D

Намирам и малката жабка за пропуск, не до толкова важен, но дразнещ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти на това жабка ли му викаш, то не стига, че побира калъф с 10 диска, и лампа искаш :D

Намирам и малката жабка за пропуск, не до толкова важен, но дразнещ

Ти явно не си виждал малка жабка. На Лансера си е съвсем стандартна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти явно не си виждал малка жабка. На Лансера си е съвсем стандартна.

Ами не знам, колега, но на Вектрата жабката беше тройна, по това съдя !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не знам, колега, но на Вектрата жабката беше тройна, по това съдя !

То на Вектрата и жабката и багажника е по-голям, поради простата причина че трябва да си носиш ремонтен комплект с ключове, тенекии и аргонов апарат, щото не знаеш кога, кое и каде ще се откъсне от колата. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То на Вектрата и жабката и багажника е по-голям, поради простата причина че трябва да си носиш ремонтен комплект с ключове, тенекии и аргонов апарат, щото не знаеш кога, кое и каде ще се откъсне от колата. :icon_thumbup:

Чувал съм за много проблеми с опели, мен лично не ме е оставила никъде, не мога да се оплача, но :mitsu-smiley: > опел :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги , какво става някой сложи ли си прибиращите се огледала и ако е сложил да пусне по някое и друго мнение , къде ги е слагал и колко му е легнало всичко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...