Премини към съдържание

Календари за 2009?


k1k1_

Препоръчано мнение

А твоя Колт, не ти ли харесва??? :D :P

Разбира се, че ми харесва, но няма този лъскав и представителен вид. :icon_blush:

А колегата SpiritMaster се занивама с фотография, така че може би той ще помогне с фотосесиите...?

Идеята на Кики е страхотна! :icon_thumbup: а Дани беше предложил на един лист по 2 снимки, но може и да не са за 2 месеца, а просто по 2 за месец.

Снимките на колегата Васил са страхотни, а тази пред хотел в Слънчев бряг се бори за категория "лятна" :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами снимай спейса на Gol i Boss, и качвай снимките ........ :P

Такааааааааа....

За да стане един хубав, "БОСовски" календар, аз предлагам да се разпределят по четири месеца, съответно на:

1. Big Boss

2. valboss

3. Gol i Boss.

Всеки един да представи по четири снимки - и готово.... :icon_doh: :D

............................................

А сега сериозно, най ми допада идеята, на календара освен :mitsu-smiley: да присъстват снимки от живота на клуба. Срещите с децата, рожденият ден, общи снимки, а защо не и кадри - от някое барбекю...

Календара ще е издание на клуба, затова мисля, че трябва по-широко до бъде застъпен клубният елемент. Както разбира се и едно добро представяне на автомобилите :mitsu-smiley:. Нали те ни обединяват...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да спомена, относно снимките... до един месец очаквам да ми дойдат части, с които ще превърна Галанта в абсолютен уникат. Брат ми е решил да ми подари редица нови неща за колата, като табло, фарове и стопове, които ще разбият всякаква представа за вида на този автомобил. След като ги сложа, ако не е прекалено късно, ще помоля мой приятел, професионален фотограф, да и направи студийни снимки в Бояна, с високо качество - с удоволствие ще дам снимките за календара, ако ги харесате :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето едно малко предложение от мен.... туко-що ми хрумна ;)

 

Януари - Outlander

Февруари - Carisma

Март - Galant

Април - Снимки от посещението в дом "Българка"

Май - Colt

Юни - Lancer

Юли - Eclipse

Август - Снимки от срещата в "Ханска Шатра" (примерно.. нещо по-морско)

Септември - Space

Октомври - Grandis

Ноември - Снимки от предстоящата среща в Пампорово

Декември - Pajero

Забравихте най-яките: FTO, GT3000, EVO, VR-4

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май ще трябва календара да е 12 листа с по 4 снимки за месец. На мене ми харесва като идея. Тъкмо повече клубни коли ще се покажат на снимките. А и ще е хубаво тогава, защото ще може да се сложат по 4 модела от различни години. Да се обхване от 90г насам всичко каквото е произведено. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е-хеееее, за малко да мръдна и виж ти какво станало тук!

За 25-ти в Пловдив - няма да мога. 26-ти е Димитровден, празник на Сливен и малката има празник в училище, така че - ще бъда там. Дотогава трябва да съм я оправил! Иначе - и аз мога да я снимам (професионален фоторепортер на Ройтерс, АФП и пр.) и да пратя снимка.

Иначе за мен щеше да бъде чест да сложим двете бегачки една до друга!

 

П.П. Ако е за 25 сутринта към 9 - ще се пробвам. Какво да ви правя, нали ви обичам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Ако е за 25 сутринта към 9 - ще се пробвам. Какво да ви правя, нали ви обичам!
Абе аз си знам, че сърце няма да ти позволи, да ни откажеш........ :P

...Освен това, знам че можеш да снимаш професионално, но ще снимаш само твоя рънър.......Тука идеята е да ги наредите един до друг, с Рънъра на Мая, и да ги снима професионален фотограф на Блу бокс, със професионален апарат......Също така и при другите модели, няколко Каризми, няколко Галанта и т.н........А относно часът, ако ще правим и колективна снимка с ЕВОТО (на тройният старт), най добре е срещата да е рано, та да можем да се запишем........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко скептицизъм ме наляга...Предлагам да се дадат конкретни предложения, по които да се действа! Някой дава идея, и тя се раздухва...Най-добре да се пусне анкета и да се гласува за предложения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно конкретно предложение.....И снимката-снимка, и колата-арна.....http://img515.imageshack.us/img515/3268/dsc00463ls1.jpg...Апък за пейзажа да не говорим......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимката е Перфектна :icon_thumbup:

Единственото нещо, което дразни е датата и часът... но това е лесно поправимо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко скептицизъм ме наляга...Предлагам да се дадат конкретни предложения, по които да се действа! Някой дава идея, и тя се раздухва...Най-добре да се пусне анкета и да се гласува за предложения!

И аз помръкнах, защото не стана ясно какво решихме за разпределението по месеци. Доста се разфокусирахме.

Колеги, помагайте! Как да формулираме анкетата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за няколко модела на една снимка е много добра, Галант-няколко варианта, Колт няколко варианта и т.н.

Някой да списък за месеците кои модели да сложим и да гласуваме. След избора на моделите за месеците ще съберем/направим снимчици и отново ще гласуваме (конкретно)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги по отношение на организацията, ето как виждам работата.

След като има предложение да се направят качествени снимки в условията на студио, да се направи уговорка и колкото колеги могат да отидат с подготвени /почистени/ автомобили, ще се снимат. Като допускам, че там едва ли ще се съберат целия асортимент от всички модели. После на колкото от моделите липсват снимки - ще се посочи тук, че се чакат примерно за тая и тая модификация.

Например, ако няма снимана Каризма - то можем няколко колеги да изпратим подходящи снимки и от всичките да се отсеят най-добрите. По същия начин и за другите модели. Самото отсяване вече може да стане и тук, всеки да си даде мнението. Но вече ще имаме нужния материал и може да се пристъпи към следващата стъпка, самия монтаж към страниците на календара - това вече който се наема да го прави да си казва.

 

ПС. Снимката на Аутлендъра предложена от Марин, ми изглежда много добра във всяко едно отношение.

Снимките на Ванката, обаче не ми харесват. Тази с камъните - там липсва истинското съдържание и акцента не е върху колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и други имам, ама трябва номерата да си махна! И без Сигма този календар...!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам един малък оффтопик - като правите снимките (щом ще е със професионален фотограф) възмоно ли е да се направят, така че да са преправят в HDR формат. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм тотален оптимист и смятам, че календарът ще е хубав, незамисимо от това колко коли са снимани за един месец. Нали всички са Мицковци! А мен ме глоджи нещо друго. Не е ли добре всеки да си прецени колко календара би взел и да посъберем някаква сума, макар че от сега ще е трудно да се каже точната цена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз съм тотален оптимист и смятам, че календарът ще е хубав, незамисимо от това колко коли са снимани за един месец. Нали всички са Мицковци! А мен ме глоджи нещо друго. Не е ли добре всеки да си прецени колко календара би взел и да посъберем някаква сума, макар че от сега ще е трудно да се каже точната цена.

 

Това за събиране на пари е рано още. Сега има да се събират снимки, да се уточнява какъв тип ще е календара, колко бройки ще са и тогава ще стане ясна цената. Ама стига да не се разтегли във времето, че миналата година от чудене и уточняване ...бяхме без календари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са много добри , но за съжаление от Лансер-чето не се вижда много....Ще трябва да се пообработят!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са много добри , но за съжаление от Лансер-чето не се вижда много....Ще трябва да се пообработят!

Еми те са любителски де, не са "profi"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...