Премини към съдържание

Календари за 2009?


k1k1_

Препоръчано мнение

Чистач, още и автотенекеджия!

 

Дори е станала като току що боядисана. Ама сега се сетих - на Мая техния Спейс е по нов на години и може да се има предвид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Принципно колегата Spiritmaster е прав! Но си мисля, че все ще има мераклии, които са си снимали колите на хубави места и снимките са качествени! Нали и аз затова съм я снимал, да я кача тук! Мръсничка е, ама няма как, знаете......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли анкета ? Или ще дискутираме още идеи относно визията на календарите ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори е станала като току що боядисана. Ама сега се сетих - на Мая техния Спейс е по нов на години и може да се има пред вид.

На мене ми харесва Спейса на Светла. С неговия цвят, на какъвто и фон да го сложиш пак ще изпъкне колата. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям 100% това да са наши коли. Също така е критично важно снимките да са с много високо качество - съответстващо на марката :mitsu-smiley: Много е желателно и да са идейни.

 

Не е късно да се направят снимки и сега. Предлагам да се даде някакъв срок за представяне на снимки, след това да се качат някъде и да се гласуват. Може да се разделят по модели, събития и т.н., зависи как се реши. Снимките с най-високия рейтинг и подкрепа отиват на календара.

 

Това ще ме стимулира да поснимам малко Галанта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми харесва галанта на Brigadiro, лансера на Рангел, колта на Емо абе имаме много добър избор! :icon_thumbup:

А твоя Колт, не ти ли харесва??? :D :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, Жени ако не ти харесва... ;) Насреща съм.. :icon_thumbup:

 

Аз също съм "ЗА" идеята, месец-модел :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората вече здраво поръчват календари, така че, моя съвет е да се взима решение вече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хората вече здраво поръчват календари, така че, моя съвет е да се взима решение вече :)

 

:icon_thumbup: Подкрепям :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че за нас самите ще е по-приятно снимките да са на наши коли или от събития, организирани от клуба. Този календар няма за цел да рекламира марката Мицубиши, а да представи... нас, малко или много. Затова и не ме трогва идеята да взимаме снимки от интернет.

Ако споделяте мнението ми, трябва да организираме една сложна анкета на етапи, в която да поставим и срокове за гласуване, за стане работата.

 

ЕТАП 1 Кой модел/събитие за кой месец да бъдат

Междинен етап Кандидатури за участие, изпращаме снимки в 12 категории (за 12-те месеца)

ЕТАП 2 Избор на снимка за съответния месец

 

Аз жестоко се запалих по идеята, ужас :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз жестоко се запалих по идеята, ужас :icon_blush:
Ами снимай спейса на Gol i Boss, и качвай снимките ........ :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо съм за идеята на колежката NoMaya, и ако сте съгласни да се действа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз твърдо съм за идеята на колежката NoMaya, и ако сте съгласни да се действа!

Аз съм съгласен.

/+ някое колажче ако може ?/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ето едно малко предложение от мен.... туко-що ми хрумна ;)

 

Януари - Outlander

Февруари - Carisma

Март - Galant

Април - Снимки от посещението в дом "Българка"

Май - Colt

Юни - Lancer

Юли - Eclipse

Август - Снимки от срещата в "Ханска Шатра" (примерно.. нещо по-морско)

Септември - Space

Октомври - Grandis

Ноември - Снимки от предстоящата среща в Пампорово

Декември - Pajero

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам още едно предложение. След като изберем колите, можем да ги заснемем с професионален фотограф на blue box и после много лесно ще ги поставим в каквато си поискаме среда, според сезона - сняг, море и т.н. По този начин решаваме и проблема с разликите в качеството на снимките, кой бил окалян и така... Kikk (известен като Gol i Boss :blink: ) предложи да го осъществим в Пловдив, той се наема да го организира, а има и фотограф. Можем и в София да го направим, но по-лесно ще се сберем в по-централна част на страната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам още едно предложение. След като изберем колите, можем да ги заснемем с професионален фотограф на blue box и после много лесно ще ги поставим в каквато си поискаме среда, според сезона - сняг, море и т.н. По този начин решаваме и проблема с разликите в качеството на снимките, кой бил окалян и така... Kikk (известен като Gol i Boss :blink: ) предложи да го осъществим в Пловдив, той се наема да го организира, а има и фотограф. Можем и в София да го направим, но по-лесно ще се сберем в по-централна част на страната.
Супер предложение.....Ако съвпадне и датата с тест драйва на БС (25-ти този месец) ще е пИрфектно направо.......Тъкмо половината Форум, ще яхнем новото ЕВО, пък и снимки с него ще си спретнем.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер предложение.....Ако съвпадне и датата с тест драйва на БС (25-ти този месец) ще е пИрфектно направо.......Тъкмо половината Форум, ще яхнем новото ЕВО, пък и снимки с него ще си спретнем.....

Трябва да сме решили кои ще бъдат колите поне 3-4 дена преди снимките, за да можем да уредим локацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да сме решили кои ще бъдат колите поне 3-4 дена преди снимките, за да можем да уредим локацията.
Е то до 25-ти има достатъчно време за тая работа.......Направо да вземем да пуснем тема за среща в Пловдив..........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами снимай спейса на Gol i Boss, и качвай снимките ........ :P

A oтносно спейс рънъра, аз лично харесвам повече предходната модификация. Дайте да сложим нещо по-класическо в календара! Обожавам нашия Спейс Рънър, но той е по-рядък модел и не толкова емблематичен, като този на Rosko, примерно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A oтносно спейс рънъра, аз лично харесвам повече предходната модификация. Дайте да сложим нещо по-класическо в календара! Обожавам нашия Спейс Рънър, но той е по-рядък модел и не толкова емблематичен, като този на Rosko, примерно.

 

Мая вашето Спейс-че си е много добро и сигурно има за какво да го обожаваш, ама какво пък - за всички Спейсове ще има място на календара, че има доста разновидности. Само настина трябва да се направи организация за набавяне на качествени снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A oтносно спейс рънъра, аз лично харесвам повече предходната модификация. Дайте да сложим нещо по-класическо в календара! Обожавам нашия Спейс Рънър, но той е по-рядък модел и не толкова емблематичен, като този на Rosko, примерно.

Ами аз съм сигурен че ако се организира среща в Пловдив(за снимки) и Роско ще дойде, така че нищо не пречи да се снимат и двата Рънъра, един до друг.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм сигурен че ако се организира среща в Пловдив(за снимки) и Роско ще дойде, така че нищо не пречи да се снимат и двата Рънъра, един до друг.......

Майко на мрака! :o

Ще стане много яко! Не се сетих, че можем и двата...

 

Колеги, харесвам предложението на K1k1 за моделите и месеците. Нека го използваме като отправна точка и в рамките на ден-два всеки да каже какво мисли - дали да добавим нещо, за сметка на друго; някакви размествания и пр.

Не че давам зор, просто нямам търпение!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА тази идея, да се снимат колите в Пловдив с Профи-Фото. Аз също ще направя няколко снимки тука на морето с 7 MPix. Мисля че добре ще излезе колата. :icon_thumbup: После 6те ги пусна тука. :icon_thumbup:

Като тези, но ще го паркирвам по-хубаво и ще снимам от други ъгли.

Тези са 5 MPix.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...