Премини към съдържание

Календари за 2009?


k1k1_

Препоръчано мнение

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

В нашата фирма вече се печатат календари, явно не е рано :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид, че вече имам календарче :mitsu-smiley: за догодина - не е рано. А и като знам какви дискусии и полемики се завихрят - ама съвсем не е рано!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хаиде да се организираме де. Мисля, че не е рано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да не е на 1 лист като постер, ами всеки месец различна картинка. По-скъпо излиза, но е по-яко :) Всеки месец различно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По добре би било да се дадът няколко твърди варианта и да се избере с гласуване иначе настъпва някакъв ад и не се стига до решение. Топъл пример са якетата хем там имаше няколко модела и настана една ама що така не може ли иначе...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като се има предвид колко много обичаме рекламни материали, и колко различни мнения има (като за якото) смятам, че е време да пуснем анкета за различните видове. Аз лично съм за многолистов календар, защото по този начин могат да се пуснат всички модели на :mitsu-smiley: и няма да има недоволни - за всекиго по нещо! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 2008 имаше такава идея, когато направих няколко варианта и накрая нищо не стана :icon_hmm: Иначе не е проблем да се изманипулират 12-15 снимки с PhotoShop и с малко повече неща да се получи :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам делото да се повери на специалисти.

Защото горчивият опит показва, че риска да останем без календари е голям!!!

Аз лично имам около 300 снимки на клуба с много висока разделителна способност и 10Мpix така че ги предоставям веднага на някой колега. Моля, колеги, дайте предложения за това кой може и има възможност да изработи календара, многолистов примерно 6 листа двустранно със снимки. Цена. Време за изработка. Формат. и т.н. Смятам че всеки би дал 20-30 лева за един прекрасен календар със снимки на клуба. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно предложение - За мен би било яко календара да представлява следното: За всеки месец да има по една дадена марка,като за всяка марка колега да даде своя по-фотогравска снимка на колата си (на човека който ще се занимава)

Пример:

1. Януари - Каризми (на всеки колега ,който иска да даде снимка)

2. Февруари - Галант ....

3. Март- Колт .. и т.н (не е длъжно да са в тази последователност)

Предполагам,че ме разбрахте какво имам предвид! Разбира се за някой от месеците ,ще са общи снимки на клуба от различни мероприятия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно предложение - За мен би било яко календара да представлява следното: За всеки месец да има по една дадена марка,като за всяка марка колега да даде своя по-фотогравска снимка на колата си (на човека който ще се занимава)

Пример:

1. Януари - Каризми (на всеки колега ,който иска да даде снимка)

2. Февруари - Галант ....

3. Март- Колт .. и т.н (не е длъжно да са в тази последователност)

Предполагам,че ме разбрахте какво имам предвид! Разбира се за някой от месеците ,ще са общи снимки на клуба от различни мероприятия!

Точно това имах предвид и аз! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам едно предложение - За мен би било яко календара да представлява следното: За всеки месец да има по една дадена марка,като за всяка марка колега да даде своя по-фотогравска снимка на колата си (на човека който ще се занимава)

Пример:

1. Януари - Каризми (на всеки колега ,който иска да даде снимка)

2. Февруари - Галант ....

3. Март- Колт .. и т.н (не е длъжно да са в тази последователност)

Предполагам,че ме разбрахте какво имам предвид! Разбира се за някой от месеците ,ще са общи снимки на клуба от различни мероприятия!

 

Тъй като тоя вариант също го споделям за приемлив, ако се приеме да бъде така - ето какво е допълнението от мен.

По отношение на снимките на отделните автомобили:

- да бъдат максимално качествени

- като композиция в самата снимка да присъствува само конкретния автомобил и без части и парченца от хванати наоколо други коли

- общия фон на снимките да бъде максимално изчистен, като пример - подбрани природен пейзаж или обща градска среда

- в снимките да има само автомобили, без да са хванати в кадъра хора или ако има, то те да са на някакъв много заден план - това за да пада акцента все пак на автомобила.

- може да има някаква обща снимка, както обсъждахме миналата година

 

Който се занимава професионално с тия неща сигурно може да допълни още много виждания или да се коригират тези. На мен ми хрумнаха ей така като за първо време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:specool: Благодаря ти ,че още по подробно и ясно обясни какво имам предвид!!!

Дано и другите колеги споделят общото ни виждане за нещата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Една образцова снимка, която със сигурност ще седи на календара!

 

http://media.snimka.bg/0837/007930156-big.jpg

 

 

С малко фотошоп ще пипнем задната капачка и готово! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ако сте решили да има и камиони - погледнете снимката в моя профил - имам я с каччество 6 Мпикс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли желаещи, които да се нагърбят със преработката на снимките :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да се заема като миналия път да ги оформя ;) За мен не е проблем - миналия път DJ-я искаше да му затворя прозореца на една снимка :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като гледам то моделите са точно 12 и ще стане супер за всеки месец по модел. В гамата на :mitsu-smiley: си има модели и за зимните месеци и за лятото и за другите сезони, като за най-горещия месец "Август" задължително трябва да е EVO X. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ако сте решили да има и камиони - погледнете снимката в моя профил - имам я с каччество 6 Мпикс.

 

Роско твоята снимка още като я пусна за първи път ти казах, че много ми харесва. Сега че малко е поизпръскана колата - това с някоя програма сигурно ще може да се изчисти.

Мисля, че снимката на Галанта на Данчо /дето Дани я пусна/, също е много добра.

Ако няма подходящи, колко му е да се направят нови снимки. Само ако ще се съчетават със съответния сезон, май това няма как да стане. Или ако стане с някакъв монтаж, дали пък ще е реалистично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На http://gallery.lancerix.com има доста качествени снимки на Лансери на наши колеги. Може да се избере нещо.

 

Някакъв колаж ако може да направим , че да ни има всичките / които искат де/ :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакъв колаж ако може да направим , че да ни има всичките / които искат де/ :mitsu-smiley:

Идеята е добра :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ако можете да я минете на "пароструйката"..... Аз - не мога! Иначе имам снимки на колата и зимата, спряна до една 2-метрова пряспа, но не е толкова хубава!

Относно сезона - може да се направи. Сега е есен, ще помисля. Ще минавам през планината този уикенд, ако искате - да снимам. Но пак ще е изпръскана. Ми няма как да не е, това е положението в БГ. Мих я в петък, ела да я видиш на какво прилича! Да кажат специалистите ще я измият ли през фото-шопа ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можете ли да съберете снимките, които мислите да са на календара на едно място или някой да поеме ангажимента да ги събере, така че да е по-лесно да ги разгледам - така ще мога да прецена, кои могат да ги третирам и дали ще мога да "измия" колата на роско ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега IvoVartanian, мисля ,че това е основната идея.. или греша?

Не става ли въпрос за следното: по това което предлижих аз ,mali,аlias ... и т.н :

Януари: Каризми - но не само една ,ами колаж от на всички колеги притежаващи Каризми (за това и календара ще е голям за стената :) )

И така нататък!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...