Премини към съдържание

Календари за 2009?


k1k1_

Препоръчано мнение

  • Отговори 113
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хайде да го правим, че нямам търпение. Утре ще ходя на планина и ще го поснимам Галантния на фона на Рила.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и снимки от родопите

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кучето си лае, а керванът си върви...Май календари няма да има като гледам...Ако продължаваме просто да си спамим, файда няма...Колежката NoMaya хубаво искаше да прави анкета...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кучето си лае, а керванът си върви...Май календари няма да има като гледам...Ако продължаваме просто да си спамим, файда няма...Колежката NoMaya хубаво искаше да прави анкета...
:good:

И аз така мисля......Мая предложи най доброто решение, с професионален фотограф, ние вместо да прегърнем идеята, почнахме да качваме снимки, и да се правим на велики фотаджии....Ей за това ще си гледаме разни други календари, и ще си мечтаем за мицу-календар.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако Мая, все още е готова да се заеме, да оставим нещата в нейни ръце. Или ще стане като с якетата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако Мая, все още е готова да се заеме, да оставим нещата в нейни ръце. Или ще стане като с якетата....

Абе Емо! Като спомена якетата, та се сетих.......Кво стана с тия якета бре..... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе Емо! Като спомена якетата, та се сетих.......Кво стана с тия якета бре..... :icon_crying:

 

Ами стана това дето май ще стане и с календарите :( Просто темата се разми във времето....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, да се пусне една акета де. Да се напишат всички модели както са написани в началната страница с темите дето е и срещу всеки модел 12 одметки за всеки месец по една. Да се добави освен моделите и "клубни снимки" също с 12 одметки. Ще стане дълга малко ама друго решение няма и накрая Емил ще се окаже жестоко прав, че календари няма да има. А това не е хубаво. За втори път провал на тази инициатива е лошо. Просто някой да я пусне тая анкета и да се започва гласуването.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не, че ще стане малко дълга, ами ще стане доста дълга поне от това, което аз разбрах...

В нова тема може 3 анкети с по 20 отговора.... Всъщност Биг Бос-а може да помогне най-много :) Според мен малко ще изглежда като Тест, а не Анкета, но не знам....

Иначе лесно ще се пуснат 2 анкети Месеците и Моделите и да се цъкне на повече от един отговор, ама как ще се разбере кой модел, за кой месец? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами първо ще се изберат снимки на колите! След като избора приключи, ще се избере кои от тези коли, на кои месеци ще се сложат ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо, дайте първо да се избере кой модел на кой месец ще е и после да се набират снимки. Просто като е ясно това снимките са лесни. Който желае ше си снима колата и ако снимката става ще бъде поместена, ако ли не няма. Ако не се съберат колкото снимки ни трябват тогава от нета ще се вземат. Такава ще е създалата се ситуация. Нека го направим по тази последователност за да тръгне работата от някъде. :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

A това дали ще изглежда като тест или анкета, няма никакво значение. То просто друг начин да се започне тая работа няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз не виждам смисъл да се прави анкета кой модел - за кой месец ще бъде , нека този който ще се занимава с календарите да прецени то е разбираемо че неможе да сложиш Паджеро за месец Юли.

 

Според мен трябва да се направят снимки на :plane: , за мен това е приоритетно !

 

Поздравления за Мая , че се е наела с тази задача - стига сте обсъждали кой ,какво, къде а съдействайте на Мая !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако Мая, все още е готова да се заеме, да оставим нещата в нейни ръце. Или ще стане като с якетата....

Колеги, не съм се отметнала от думата си. Поех отговорност да организирам снимките за календара. Искаше ми се да стане този уикенд в Пловдив, за да съвпадне с тест-драйва на Балкан Стар, но за съжаление, момчетата, които щяха да ни предоставят blue box-a в момента снимат в София филм с Вал Килмър. Пфу! Чакам да ми отговорят кога ще са на линия. Ако видя, че работата отива по дяволите, имам план Б - да се снимаме в София. В студиото, където работя имаме чудесен павилион с blue box и в краен случай ще издействам нещо... Хич не ми се ще да взимаме снимки от нета... Ще направя каквото е по силите ми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...