Премини към съдържание

Хрумна ми мъничка идея


Plam

Какво мислите да имаме нов раздел в форума  

33 гласа

  1. 1. ???? ???? ?????? ??????,?? ??????? ?? ????

    • ?????????,?? ???????? ??? ???? ????,????? ?????????
      14
    • ?? ?????,?? ???? ? ?????
      19


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте колеги,администратори и модератори.Както си стоях днес пред компютъра ми хрумна една идея.Искам предварително да се извиня ако обаче параграфа който се опитвам да създам е вече съществуващ,но времето никога не ми достига за да имам общо мнение и поглед над форума на нашата любима марка Мицубиши.

 

Става на въпрос за това,защо не направим нов раздел,който да е с заглавето Бла-Бла,или Всичко е Нищо,За всекиго по нещо,Добре дошли в раздел за ратоварване,или защо пък не Relax център.Това са мойте предложения за новия раздел.

Както може би се досещате в него би било хубаво да пишем,говорим,обсъждаме своето ежедневие,намерени любопитни факти,статий,за мода,ремонта в къщи,нови придобивки в дома,любопитни факти около модата за мъжете и жените,здравни съвети,кулинарни рецепти,кофти случки от ежедневието,любителски клипове на фарсове който са се случили пред нас, всичко за секса и мотивирането да подобрим общата си култура,вицове,житейски опит от повдигната тема. Изобщо да си създадем тема където нищо няма да е излишно и нищо няма да ни натоварва,просто ей така да се смеем или мислим от сърце и да изказваме позицията си. Бил съм модератор в няколко форума преди години когато имах неограничено време за сърфиране в нета,и съм създавал теми за секса,който главно съм препрочитал от други сайтове и съм прехвърлял инфото във въпросния форум,интереса беше на ниво,защото винаги има какво ново да се научи.Съгласен съм дори и аз да отговарям за този раздел,пък ако не който иска също да го подхване и да го разработим.Знам,че сайта си е за Мицубиши,но какво лошо има да смесим полезното с забавното.

Дадох няколко имена за възможния подраздел,може да се избере от тях ,ако ли не някой да добави негова идея за име,но нестава на въпрос да създадем тема с такива неща, а цял раздел,защото това което аз предлагам има много голям спектър,и 1 тема,ще е несериозно.ТЕмите в подраздела ще бъдат пък от тези теми който подгатнах.

-Кулинария

-Секс и здраве

-Случките който ни разсмяха

-Вицове,забавни смс-и и прочие

- и така нататък и така нататък.

Това ще даде възможнаст на всеки да бъде изявен в ролята на велик мислител,или добър оратор.

Бих се радвал на вашата подкрепа и нека всеки който желае да даде мнение над моята малка и скромна мисъл.

Благодаря ви предварително! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хахаха... ох! Като се намесят модераторите, ще стане ясно, защо се смея ;) Принципно съм ЗА...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е безсмислено, форума е достатъчно разводнен, няма как един автомобилен форум да обхване всякакви теми от ежедневието ни. Има десетки форуми в БГ пространството изцяло или почти изцяло ориентирани в тази насока.

Принципно не съм нито против, нито за, но няма опция "въздържал се" затова не съм гласувал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че в раздела "Извън темата" могат и такива неща да се коментират.

Може би не го виждаш защото още не си "потребител+". :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

според мен си има форуми за коли и форуми за разтоварване с теми без цел и смисъл. Така или иначе имаме "Извън темата, за да се пишат различни неща". Все пак мислете и от техническа гледна точка - колкото повече теми и форуми и колкото по-големи са те - толкова по-зле за сървъра. А и някои хора не им е приятно на фона на сериозния форум да има разводнителни теми...ще се развали общата дисциплина във форума...

 

Свободно! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че е безсмислено, форума е достатъчно разводнен, няма как един автомобилен форум да обхване всякакви теми от ежедневието ни. Има десетки форуми в БГ пространството изцяло или почти изцяло ориентирани в тази насока.

Принципно не съм нито против, нито за, но няма опция "въздържал се" затова не съм гласувал.

 

 

Аз съм за , все пак :mitsu-smiley: е нашия живот защо да губим време по други сайтове , ако можем тука / сред приятели / да имаме всичко ? :icon_thumbup:

 

Освен това , ако се окаже , че не е удачно винаги може да се закрие / може да се тръгне пробно и ако има успех да остане/ . Но все пак има хора ,които да решават.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избора,е изцяло ваш,аз исках да разнообразя скучните теми който чета всяка сутрин.Който както иска да коментира моето предложение,аз не съм налагал нищо,просто се опитвам да помогна с идея. В нормалните общества идеята е над всичко,особенно ако се окаже тя печеливша в който и да е смисъл!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, смятам че темата "Извън темата" е напълно достатъчна! Знам, че там мога да споделя всичко с колегите, които са изключителни хора и са готови винаги да проявят разбиране! Според мен още една подобна тема, ще дойде в повече на иначе така прекрасния ни форум...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ще се развали общата дисциплина във форума...

 

Свободно! :)

С риск да си навлека гняв ....бих казала ,че форума отдавна не е това което беше! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" една такава тема, "Извън темата" е видна само за членове на форума или потребители+.

Може да се направи една тема "СПАМ НА ВОЛЯ" и там да бъдат всички постове некасаещи любимата марка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" една такава тема, "Извън темата" е видна само за членове на форума или потребители+.

Може да се направи една тема "СПАМ НА ВОЛЯ" и там да бъдат всички постове некасаещи любимата марка.

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С риск да си навлека гняв ....бих казала ,че форума отдавна не е това което беше! :(

SJ мисля, че никакъв гняв няма да си навлечеш (най-много подкрепа ;) ),

Извън темата е за "Потребители+" - тоест хора доказали се грамотно, разсъждаващи и разбиращи защо са тук, но все пак нали сме форум на :mitsu-smiley: :icon_hmm:

Една тема "СПАМ" е що годе добра идея, но да не стане прекален, че поговорката е ясна - подадеш пръст и ти отхапят ръката :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избора,е изцяло ваш,аз исках да разнообразя скучните теми който чета всяка сутрин.Който както иска да коментира моето предложение,аз не съм налагал нищо,просто се опитвам да помогна с идея. В нормалните общества идеята е над всичко,особенно ако се окаже тя печеливша в който и да е смисъл!

Не мисля че това е добра идея.....................има си форуми за "СПАМ".........или с други думи това е форум на :mitsu-smiley: и нека си остане такъв...........

Нека ме допълни Big Boss...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Избора,е изцяло ваш,аз исках да разнообразя скучните теми който чета всяка сутрин.Който както иска да коментира моето предложение,аз не съм налагал нищо,просто се опитвам да помогна с идея. В нормалните общества идеята е над всичко,особенно ако се окаже тя печеливша в който и да е смисъл!

 

Това със "скучните теми" май не беше съвсем на място. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще обясня отново и отново за какво е създаден този клуб.

 

Поглеждайки към банера на клуба и сайта ясно се вижда, че е за автомобилната марка Мицубиши.

Това е неговото безусловно предназначение. Добре, но след като някой новорегистрирал се започне да пише в темите вижда, че няма галерия, която да е различна от тематиката за автомобилите. Такава галерия се вижда само от потребителите с ранг "Потребител+".

Това означава, че след 50 мнения във форума те започват да виждат и галерия, различна от автомобилните въпроси.

Там могат свободно да открият тема "Спам". Но свобода на словото-без свободия. Има разлика.

Там се говори за всичко - от поздравления и скърби, като се мине през лични проблеми и теми за руски подводници, та се стига до скокове с парашут. Това не е ли достатъчно? Ако е малко, сте сбъркали клуба или по-точно има нещо сбъркано в мисленето!

Веднага се обосновавам защо мисля така.

Клуба е фактор!

И то много отдавана!

Ако някой намира нещо в него нередно, нека погледне първо какво е направил за приноса към форума например и тогава да предявява претенции. Чудно ми е как се отварят теми за спам, а не се предлагат статии за Мицубиши или превод на такива от чужди източници (например английски или руски)? Как има претенции за спам, а няма претенции да се внесат пари за децата без родители, все едно, че не се вижда темата? Как се говори, че форума е скучен, а не скучните форуми на Нисан (моля да не се обиждат колегите с тези коли) е пълен с безсмислени мнения. Бърз поглед към форума на Нисан - галериите им "Общи приказки" И "Лакърдии" са с 38 хиляди мнения, като "Кошчето им за боклук е с 18865, за разлика от техническите им въпроси с 28428 и другите им галерии с по 2-3 хиляди мнения. Още по-безполезния форум на Мазда е с 20961 мнения в "Извън темата", а култовия им модел Мазда 6 е с 4617мнения. А за качеството им на мненията и компетентността им не ми се говори.

И тук ли да стане така?

Отговарям ви - няма да стане! Но това зависи от нас!

 

И едно пожелание към колегите. Развивайте се КРЕАТИВНО и бъдете полезни. Стига сме гонили Европа, Япония или ...вятъра.

Разберете, че СПАМ не е необходим на никой. В развитите страни това отдавна е отминало, още повече в стойностни форуми!

Променете мисленето си в правилната посока.

 

П.П.

Колегата Plam получава предварително ранг "Потребител+". :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата не знае, че има подфорум "Извън темата", за това е написал този си пост! :)

Нека не му се сърдим, просто не е знаел, ако беше потърпял още малко докато му се вдигне ранга тази тема нямаше да съществува... Все пак е добре че я има... :) Сега вече новодошлите ще виждат, че има такъв подфорум и могат да си пишат и неща различни от колите и янма да пускат подобни теми. :)

Форума се разраства и интересите на хората също, не можем да им се сърдим, че искат да има теми за СПАМ, (всъщност темите, които тук наричаме спам са тези, които във други форуми са основна тема, това е така защото тук е форум на Мицубиши) факт е, че няма да се допусне такова нещо тук, вече мисля, че всички знаят причините (за справка мнението на Светльо по-горе). Нека не изостряме тона излишно. Нещата са ясни! Недостига на информация допринесе за пускането на тази тема. :) Да се надявам, че колегата Рlam скоро ще стане Потребител+ и ще може спокойно да разгледа подфорума и да намери много от темите, които е написал - там. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...