Премини към съдържание

За форума


Препоръчано мнение

Честитоооооооооо на всички! Да се радвате на новата визия. Форума ни стана още по прекрасен! Поздравление на екипа!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Луд на шаренко се радва!

Но който кара МИЦУБИШИ, си е башка луд - тъй че - да се радваме, колеги!!!:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги репутацията на постовете работи. Имате право на 5 положителни и 5 отрицателни вота на ден. Така може да отсявате стойностните постове в темите и ако не ви се чете цяла тема, да прочитате тези с най-голям рейтинг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим и този скин е тежък,тествах го на слаб компютър и се оказа даже по-тежък и от стария.Но пък е прекрасен.Бих добавил, луд и военен на шарено се радват,така че и на мене много ми харесва. Поздравления за екипа на Инвижън,този път си струваше чакането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ного ми харесва...ади чессстито !!!

Между другото аз си избрах Red Mitsubishi skin

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Каквото и да си говорим и този скин е тежък,тествах го на слаб компютър и се оказа даже по-тежък и от стария.Но пък е прекрасен.Бих добавил, луд и военен на шарено се радват,така че и на мене много ми харесва. Поздравления за екипа на Инвижън,този път си струваше чакането.

 

Тук е мястото да спомена ако е възможно да ъпдейтните своите browsers до последна версия.Форума е тестван под mozilla firefox 3.6 , mozilla firefox 4.0 beta 2 и Chrome 5.0.3 и 6.0.

 

при по-стари версии (осезаемо по-стари) се забелязва "мудност" наистина.

 

П.С Относно скина благодарете на BigBoss :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А тази лента най-долу с къщичката и RSS потока може ли да се маха,че ме дразни нещо?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Само да отбележа, че в момента чата е видим за всички, даже и за нерегистрирани потребители.

 

Оправено! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

А тази лента най-долу с къщичката и RSS потока може ли да се маха,че ме дразни нещо?

 

Намалих лентата и я оцветих в по-блед цвят, за да не се набива много на очи.

Следете си в горния десен ъгъл за лични съобщения, защото няма изчакащ прозорец, когато получите такова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, моля ви се, кажете че я има лентата която ти пази "пътя" и аз просто не я виждам. Говоря за тази, която седи горе по в ляво и ти показва целия път до раздела или темата и през нея можеш да се върнеш, където искаш, без да ползваш бек бутона по няколко пъти?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

ВАЖНО ЗА ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ!

 

За да ви излиза в прозорец, когато получите ЛС моля направете настройките си както следва:

 

Настройки -> Известия настройки -> Show popup when I receive a new inline notification

This option will cause a popup to be displayed when there is a new notification for you to review (отбележете с чавка)

 

Скоро ще преведем и на български останалите думи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Tishu вече направи лентата да я няма и всичко да е , както си е стандартния форум до момента! :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tishu вече направи лентата да я няма и всичко да е , както си е стандартния форум до момента! :worthy:

 

А има ли вариант това да е като опция и този който му харесва да си го включва? Аз лично бих го ползвал, но ако е само заради мен - по-добре да не се прави ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен тази лента също ми беше удобна. Според мен в намаления си вид не пречеше, но не е болка за умиране- както с лентата, така и без нея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, не ме разбрахте. :)

Лентата си я има. Тя има важни указателни неща. Къде се намирате, кой форум, тема и т.н. Нови мнения RSS емисия.

Само че е горе във форума, както си е стандартно. За да не ви пречи и като скролвате да минава под флашовете.

Така ще е удобно за всички и е много по прегледно мисля.

Оградил съм ви я с червено на снимката. :)

http://img269.imageshack.us/img269/8171/99148336.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

ВАЖНО ЗА ЛИЧНИТЕ СЪОБЩЕНИЯ!

 

За да ви излиза в прозорец, когато получите ЛС моля направете настройките си както следва:

 

Настройки -> Известия настройки -> Покажи в подпрозорец, когато получавам ново съобщение

Тази опция позволява, когато получите ново съобщение то да излиза в отделен прозорец

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли "олекотена" версия на червената тема? Вижда ми се леко претрупана, нищо че на телефона изгежда по-добре. Имам предвид със цветовете и бутоните от стария скин. Ако може и мобилната версия да се направи с цветовата схема на червения скин и да се сложат  :mitsu-smiley: иконките пред разделите и темите ще е супер.

 

Имах преди и едно предложение за емотиконите да се направи още един набор със същите и да им се сложат някакви по-нормални имена, старите имена като ги има и те би трябвало да се показват в съществуващите теми.

 

Също така забелязах, че понякога полето на фона излиза с два пъти по-голяма площ от страницата, може и от това да товари.

 

Също така е разрешено да се слагат флашове в чата и като го чета от телефона ми дърпа клипчетата, където ги пускат, не се появява и лента за превъртане съобщенията в чата стават по-големи от форума, в крайна сметка трябваше да го цъкна да се скрие и така да реша проблема.

 

 

 

 

Преди бях поставил и въпроса за различното кодиране на кирилицата в заглавието и текста на личните съобщения и резултата е че или заглавието или текста са на "маймуница" в повечето e-mail клиенти. Има ли развитие ?

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено се вижда, че имаш самочувствие да изискваш......

А отчиташ ли, че за изпълнение на желанията ти са нужни време, средства, вложен личен труд и т.н.?

Ти например, след като активно участваш и ползваш форума, имаш ли някакъв финансов принос към него? Да си направил дарение, или да си вложил два часа труд във визията му, или да си помогнал по някакъв начин?

Щото всеки знае да иска, но надали добре си представяш, какво струва поддръжката на подобен вид забавление - като Mitsubishi Fan Club Bulgaria.....

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не изисквам. Темата е за проблеми и предложения. Съобщих за два проблема направили ми впечатление след новата версия на форума. Този с e-mail-ите за личните съобщения съм го коментирал с  Tishu преди няколко месеца, даже предложих вариант с който може да се реши. Много време ме нямаше и исках да се осведомя дали има развитие (не съм получавал ЛС от тогава). За скина също не е голяма философия да се направи едно копие и да се сменят няколко картинки.

 

До сега съм се възползвал само от свободния достъп до форума, не съм се възползвал или облагодетелствал от ресурсите на клуба, за да го ощетя финансово, ако няма толкова пари за хостинга може да се обяви сметка за дарения за форума  или да ни ограничите достъпа, или примерно да пращаме SMS-и за по 2.40 и да получаваме достъп за по 24 часа :D

 

Чувствам по-скоро, че не това е проблема а има някакво тенденциозно отношение към написаното от мен, вие сте хората с властта и можете да вземете мерки. Ние потребителите можем да допринесем само с предложения, или както каза финансово.

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

vladimirov, използвам най-известните имейли в България и получавам писмата си с енкодинг на кирилица!

Ти какви и-мейли ползваш?

Какви картинки искаш да сменим.

С емотиконите ти обясних, че няма да се смени, защото старите теми ще излизат с кодове непознати за потребителите.

 

И изобщо това, което искаш са прищявки, не нужни за никой...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не изисквам. Темата е за проблеми и предложения. Съобщих за два проблема направили ми впечатление след новата версия на форума. Този с e-mail-ите за личните съобщения съм го коментирал с Tishu преди няколко месеца, даже предложих вариант с който може да се реши. Много време ме нямаше и исках да се осведомя дали има развитие (не съм получавал ЛС от тогава). За скина също не е голяма философия да се направи едно копие и да се сменят няколко картинки.

 

До сега съм се възползвал само от свободния достъп до форума, не съм се възползвал или облагодетелствал от ресурсите на клуба, за да го ощетя финансово, ако няма толкова пари за хостинга може да се обяви сметка за дарения за форума или да ни ограничите достъпа, или примерно да пращаме SMS-и за по 2.40 и да получаваме достъп за по 24 часа :D

 

Чувствам по-скоро, че не това е проблема а има някакво тенденциозно отношение към написаното от мен, вие сте хората с властта и можете да вземете мерки. Ние потребителите можем да допринесем само с предложения, или както каза финансово.

 

 

 

 

Предлагам ти да станеш член на клуба. Членството е 40 лв годишно. Така хем ще бъдеш по-отговорен към текущите проблемите на клуба и форумното нет-пространство, хем ще го подпомогнеш. Таксата е годишна. Можеш да се появиш на рожденият ден и да заявиш желанието/или нежеланието/ си за членство. Лично аз ще поръчителствам за теб, а и всички са запознати с мненията ти във форума. Като бонус ще получиш и достъп до още един раздел....

Е, какво решаваш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

И изобщо това, което искаш са прищявки, не нужни за никой...

Абсолютно..:) Ама пак е добре, защото можеше да поиска и имейлите да му ги пращате с SMS от 2.40 лв...:giggle:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви картинки искаш да сменим.

С емотиконите ти обясних, че няма да се смени, защото старите теми ще излизат с кодове непознати за потребителите.

 

И изобщо това, което искаш са прищявки, не нужни за никой...

 

 

 

 

Само червения скин излиза с :mitsu-smiley: иконки пред темите и разделите другите два са със някакви стрелки.

 

 

Мисля че като се направят няколко набора с икони, ако има липсващи в текущия се показват от другия може и да греша, че беше доста отдавна. Като не може да стане лесно - не може. Видях че са групирани по-използваните, което все пак е известно улеснение. Проблема беше, че като искам да сложа дадена емотикона която я няма в полето от дясно трябва да изкарам всичките и да я търся известно време, уж за улеснение имат дадени кодове, но половината са с някакви дълги имена на английски трудни за запомняне, предполагам не само за мен. Повече няма да поставям въпроса.

 

Преди време след предишния ъпдейт се смени e-mail адреса от който се получават, проблема беше до колкото си спомням че заглавието е кодирано с UTF8 текста с 1251 и по половината e-mail клиенти излизаха разни маймуници. Също нямаше и име на подателя и излизаше contact_mitsubishi, преди вместо адреса пишеше Mitsubishi Fan Club Bulgaria, това беше другия проблем за който бях съобщил отдавна.http://img809.imageshack.us/img809/4476/screen04.th.png

 

Гледам вече е разрешен.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...