Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

:icon_doh:

 

Ти слизаш ли от колата?!? :icon_hmm:

 

За съжаление прекарвам доста време в нея.Колата ми е като втори дом.Казвам за съжаление,защото ми се налага ,да карам много из София,а това не ми е от любимите неща .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

сутринта на Сточна гара - малко преди кръговото някой ми свиркаше... оглеждам се в стил "още не съм пил кафе" и гледам от дясно един младеж ми маха :), махнах му и аз и чааак като видях лепенките на клуба сгънах че е колега :):)

 

Много се извинявам ако съм бил неадекватен, ама сутрин понякога ми липсва няколко дози кафе :(

 

бтв - аз съм с мръсно червеното комби. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

сутринта на Сточна гара - малко преди кръговото някой ми свиркаше... оглеждам се в стил "още не съм пил кафе" и гледам от дясно един младеж ми маха :), махнах му и аз и чааак като видях лепенките на клуба сгънах че е колега :):)

 

Много се извинявам ако съм бил неадекватен, ама сутрин понякога ми липсва няколко дози кафе :(

 

бтв - аз съм с мръсно червеното комби. ;)

 

Това бяхме аз и Дани ;) Ти много интересно реагира... Първо свирване - няма реакция... Второ свирване - погледна наляво... В този момент, тъкмо да се откажа... и си викам "Хайде три пъти за щастие" та на третия път се обърна :) Ама наистина май в първия момент не се усети ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това бяхме аз и Дани ;) Ти много интересно реагира... Първо свирване - няма реакция... Второ свирване - погледна наляво... В този момент, тъкмо да се откажа... и си викам "Хайде три пъти за щастие" та на третия път се обърна :) Ама наистина май в първия момент не се усети ;)

 

 

сутрин всичко е въпрос на повечко кафе :D и малко по-силна музика :) особено като закибича я някое задръстване и изпадам в летаргия :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление прекарвам доста време в нея.Колата ми е като втори дом.Казвам за съжаление,защото ми се налага ,да карам много из София,а това не ми е от любимите неща .

 

 

Е как го съчетаваш с това да си и едно 80% през деня и във форума :mega_shok:

Тотално избръмчах вече....... :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е как го съчетаваш с това да си и едно 80% през деня и във форума :mega_shok:

Тотално избръмчах вече....... :bang:

Не съм по цял ден във форума.Не си изключвам компютъра.Излизам към 11-12 и се прибирам към 7-8 .Вчера излязох към 12 и се прибрах в 7,после в 21 часа пак излязох за малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм по цял ден във форума.Не си изключвам компютъра.Излизам към 11-12 и се прибирам към 7-8 .Вчера излязох към 12 и се прибрах в 7,после в 21 часа пак излязох за малко.

 

:)

- Рапорт даден!

- Рапорт приет!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Признавам, признавам..... :) А твоят Галант май не е със софийска регистрация :icon_dance:

 

С търговищка регистрация е :plane: Отзад на позитано спирам обикновенно...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С търговищка регистрация е :plane: Отзад на позитано спирам обикновенно...

 

 

Ами ето....някой ден ще пийнем в Bizzaro или Di Modulo по 1-2 питиета по случай случая ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта карах зад един "Расов красавец", цвят бордо (рег. номер: **4664**) 99г. май беше 2.5 литров! На светофара на Пирогов стоях зад него и като светна зелено - таман си викам са ше се изравним за да го поздравя и за има няма 2-3 сек. така се изтреля по булеварда, посока Красно село, че му видях само пушека от ауспуха!

 

Баси човече къв беше тоя дзвер - мойта мислех че е мощна, ама твойта .... :icon_clap: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки,продължавам с информационният бюлетин :)

 

Днес около 14 часа на бул.Вапцаров,посока Семинарията бяха забелязани 2 Еклипса.Всъщност не просто бяха забелязани,ами бяхме 3 един до друг.От дясно на мен,на тротоара беше паркиран тъмно зелен Еклипс -2 -ра генерация,а от ляво на мен имаше 1-ва генерация в цвят бордо.Такава гледка може,да се види само в някое задръстване :)

 

.........но това не е всичко :)

 

Около 15 часа на ул.Нишава /точно до бул.България/ имаше паркирано бяло Ево с черен преден капак :)

 

Снимки и регистрационни номера ще пропусна да приложа,поради съображения за сигурност :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта карах зад един "Расов красавец", цвят бордо (рег. номер: **4664**) 99г. май беше 2.5 литров! На светофара на Пирогов стоях зад него и като светна зелено - таман си викам са ше се изравним за да го поздравя и за има няма 2-3 сек. така се изтреля по булеварда, посока Красно село, че му видях само пушека от ауспуха!

 

Баси човече къв беше тоя дзвер - мойта мислех че е мощна, ама твойта .... :icon_clap: :icon_rock:

Същият този расов красавец вчера ме засече много грозно и ме навря в дупките . Това се случи точно след кръстовище на Цар Борис 3 и околовръстното в посока Княжево :mad:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Агент 00556557 - научете Ево-тата поне от 5 до 10, з ада добием по-ясна представа :) Иначе мерси за бюлетината :D

И трите бяха като на Поли.Не знам кой номер е това,май е 8 или 9 ,ама не съм сигурна :icon_blush:

Моля невежеството ми да бъде простено :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

e, то и аз ги бъркам понякога, особено по-старите

 

неговото е 6 :)

http://en.wikipedia.org/wiki/Mitsubishi_Lancer_Evolution

Еми съвсем се обърках :icon_blush: Две от тях май са 8,а третото ............вече не знам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! И аз да кажа кой видях днес! :D

Днес пред ЦУМ на Мария Луиза - от дясно на мене на сфетофара ( май прегрешила) тъмно сив Лансер, караше го руса мацка на средна възраст с очила.Ако не се лъжа я спряха полицаите.

В същия момент от ляво профуча,още един Лансер и влезе в паркинга на ЦУМ.Тъмен на цвят. Не помня точно какъв цвят беше, защото станах малко разногледа в двете посоки...А и сфетофара светна..Малко след това на Дондуков и Раковска още един Лансер...Абе в общи линии за около 7-8 минути 3-4 Lanser New. Направо ...Поне се нагледах на хубави коли!ААА! И за капак естествено Лансера на ул. Тракия, но него го виждам почти всеки ден, като си тръгвам за към Младост .Това е във времето между 13,45 ч и 14,10ч

Колеги, а някой да живее или да е бил онзи ден около 76 ОДЗ в Младост 4?Светло сив Лансер?Мъжа ми го е видял сутринта, преди 2-3 дни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска Krisi я задминах на бул. България, доста агресивно... но и доста бързах :) Всъщност незнам дали беше тя, но не виждам много такива сиви :mitsu-smiley: с жени вътра...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същият този расов красавец вчера ме засече много грозно и ме навря в дупките . Това се случи точно след кръстовище на Цар Борис 3 и околовръстното в посока Княжево :mad:

...хъммм, това не говори никак добре за "коняра" (собственника) - язък за расовата кола! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене, досадният Галант с ксенонови фарове, който днес вечерта в 20:30 часа ти мигаше отзад преди Орлов мост, бях аз ;) Само като видях лайсната на номера и познах кой е ;) Ама ти пък не ми реагира по никакъв начин...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска Krisi я задминах на бул. България, доста агресивно... но и доста бързах :) Всъщност незнам дали беше тя, но не виждам много такива сиви :mitsu-smiley: с жени вътра...

Днеска следобяд минавах по България и в двете посоки.Аааа и сега вечерта на два пъти.

 

Около 20 часа на Кошарите бях спряла зад един черен Лансер /от новите/ със софийска регистрация 0***

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...