Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Еми мене трябва да срещнеш Ивайло! :icon_n_king:

Ако става въпрос за мен, не се казвам Иван , а Ивайло (пише ми го и в профила и ника) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако става въпрос за мен , не се казвам Иван , а Ивайло (пише ми го и в профила и ника) ;)

 

 

Sorry Иво,

 

понеже съм на PC-то и си пиша с един авер и той е Иван, и по същото време отогорих затова.

 

 

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

;)

Няма проблем. Само да уточня да не стават недоразумения. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте от мен,

 

тъй като гледам в моя квартал Слатина май само аз съм с Лансер 2008, ако има колеги нека напишат два три реда :spamer:

иначе по пътя за работа срещам доста колеги с :mitsu-smiley: и много се радвам като се разминаваме :icon_clap:

Колега и аз ще купувам lancer 1.5. Работя в Слатина, тогава ще се поздравяваме, мисля да я взема пролетта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега и аз ще купувам lancer 1.5 работя в Слатина тогава ще се поздравяваме мисля да я взема пролетта

 

 

Aми добре си решил :icon_clap:

няма да сбъркаш с избора си , казвал съм го много пъти, ако и сега трябва да избирам пак ще се спра на японски

автомобил и най вече на! :mitsu-smiley:

 

Изборът наистина си заслужава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ти ли мина тази сутрин към 8.30 по Слатинска към Шипченски? Аз тъкмо бях спрял на аварийки да взема колегата на предпоследната спирка на 11-ката преди обръщалото и гледам ме задмина един червен лансър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска засякох един сивкав Галант, точно на линиите между Красно Село и 6-то. Беше момче с момиче, към 8:20 сутринта. То момчето погледна, ама аз доста бързах за работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми да ти кажа не знам бронята. Аз бях с черен Лансър със спойлер. Вие и двамата погледнахте. Може да си бил и ти :), застана за ляв на 6-то.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, ти ли мина тази сутрин към 8.30 по Слатинска към Шипченски? Аз тъкмо бях спрял на аварийки да взема колегата на предпоследната спирка на 11-ката преди обръщалото и гледам ме задмина един червен лансър.

 

Здравей ,

 

да аз бях :icon_thumbup: с червения Лансер :mitsu-smiley:

 

Аз всяка сутрин от там минавам , а ти с какво беше щото май ми се мярна едно сребристо Лансерче :mitsu-smiley:

Ама докато видя и го задминах :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей ,

 

да аз бях :icon_thumbup: с червения Лансер :mitsu-smiley:

Аз всяка сутрин от там минавам , а ти с какво беше, защото май ми се мярна едно сребристо Лансерче. :mitsu-smiley:

Ама докато видя и го задминах :icon_clap:

 

Да, аз съм бил :icon_bye: Тъмно сив лансър.

 

Сега обаче решихме да минаваме от долната страна, откъм ПЖИ - май е малко по-облекчен трафикът оттам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден, както си карах из Младост, покрай мен мина един Fiat Punto, а на номера му пишеше "Mitsubishi фен клуб България". :icon_thumbup:. Ей на това му викам фен! :icon_rock:

Направих снимка, но благодаерние на 2-та мегапиксела, нищо не се вижда :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Онзи ден, както си карах из Младост, покрай мен мина един Fiat Punto, а на номера му пишеше "Mitsubishi фен клуб България". :icon_thumbup:. Ей на това му викам фен! :icon_rock:

 

Направих снимка, но благодаерние на 2-та мегапиксела, нищо не се вижда :icon_blush:

Знам го аз това Punto. :icon_thumbup: Има само външен вид на Punto, иначе сърцето му е Mitsubishi. :icon_clap: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

вчера като се пребирах от работа, малко след 18.00, горе в Младост до Макдоналдс на Малинов, посока центъра на светофара бях редом до един сив Лансер. Собственика дали е от форума ? :icon_thumbup: Друг път не го бях засичал това момче. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хммм.. аз живея наблизо, но се прибрах малко по-късно и в другата посока ;) И си имам стикер отзад да ме разпознавате :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой е колегата с черен лансер, със спойлер и СА 4512 ТТ, но го съветвам да спазва поне предимството на тези, който се движат по главния път. Защото следващият път, няма да излезна в банкета на насрещната летна, за да завие той на дясно... без да го натоваря с 100-тина отзад...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може така Колеги ,

 

тук се славим като хора каращи и спазващи добро поведение на пътя. Нека тези колеги, който нарушават

правилника се замислят малко, че утре те може да бъдат изненадани и някаде яко смляни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,

 

вчера като се пребирах от работа малко след 18.00 горе в Младост до Макдоналдс на Малинов посока центъра на светофара бех редом до един сив Лансер , собственика дали е от форума :icon_thumbup: друг път не го бях засичал това момче :mitsu-smiley:

 

 

Ми, аз съм бе, Жоре! :icon_thumbup: Ти да не бачкаш в БПС?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има два черни Lancer-a в ПИБ на бул. България. Всеки път засичам поне един от тях. Единия е Invite, а другия Intense/Instyle със заден висок спойлер. Е, имаме ли си банкерче тук? :) Всъщност първия път когато видях новия Lancer беше някъде миналата година по това време и пак на паркинга на ПИБ, но беше сребрист.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Нишава, има един черен със спойлер, почти като моя. На него съм му слагал визитка, ама хм, не се е отзовал. В същия квартал, има един пак черен, пак със спойлер, със затъмнени стопове и стъкла. Не съм го виждал скоро, но ако го видя и на него визитка :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има два черни Lancer-a в ПИБ на бул. България. Всеки път засичам поне един от тях. Единия е Invite, а другия Intense/Instyle със заден висок спойлер. Е, имаме ли си банкерче тук? :) Всъщност първия път когато видях новия Lancer беше някъде миналата година по това време и пак на паркинга на ПИБ, но беше сребрист.

 

 

Подозирам, че този без спойлера е на сестра ми :icon_thumbup: Тя бачка в сградата там, но не е от ПИБ. Те там са и Мултигруп.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах честа да карам кола зад кола с уважаван от всички нас член на клуба : РОСКО!!!

Прибирам се от Стара Загора и по едно време какво да видя.... :) (по магистрала "Тракия") Стана ми много драго и приятно!

За мен бе удоволствие! :worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти беше вторият член на клуба, който ме видя след веселото събитие ;-). Мислех да спрем някъде да сменим по някоя дума, но беше кошмарно време и ме размяташе с камиона както си искаше.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти беше вторият член на клуба, който ме видя след веселото събитие ;-). Мислех да спрем някъде да сменим по някоя дума, но беше кошмарно време и ме размяташе с камиона както си искаше.....

 

Значи още повече се радвам :) :) -имал съм честа да съм втори!

И аз мислих да спрем за малко , но по-добре ,че не го направихме - наистина беше кошмарно! (и аз едвам одържах колата)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...