Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Вчера в Стара Загора доста време карах след добре боядисан Мицу У 08-57 АК. Някой колега ли беше?

Това е на колегата свето

 

http://media.snimka.bg/s1/0788/027819705.jpg?r=0

 

П.С.: А бе вие като минавате през Стара Загора ,що не се обаждате да пием по кафе/бира :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същия :) ахаха, вие сте по опасни от КГБ. Познаваш ли собственика?

 

Мдааа запознахме се с нея, казва се Катерина Тончева :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 11 октомври някъде около Враца (по пътя към Оряхово) доста време карахме с един Галант комби ВР 9998.. Колега от форума ли е, защото се огледахме в колите :) След това отново видях колата в село Селановци :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в Стара Загора доста време карах след добре боядисан Мицу У 08-57 АК. Някой колега ли беше?

Да моя красавец е радвам се че ти е харесал,а защо не си святкал-пибиткал,не че щеше да има ефект със свиренето,че музиката ми почти постоянно е на макс :icon_rock: ,ама можеше да видя пресветване на светлините

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На няколко пъти ти клаксонирах и светлинно, за последно на Стопа с/у малката Багира, мисля че ме погледна в огледалото и после се пристрои за ляв завой на светофара- бях през едно платно вдясно от теб. :icon_bye: Вече се знаем- до следващото виждане! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каризма с номер, започващ с СА 7х хх - движи се с постоянно включени светлини за задна скорост :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 9 без нещо в мъглата между Труд и Пловдив карахме със син Спейс Стар, ако някой се познае да казва :)

 

Малко след това на моста на Адата, се засякох с тъмно оранжев Еклипс от новите, караше го жена. Ако се познае, да драсне :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към 11 без 15 на бул България в Пловдив се засякох с колега със сив Галант, минах зад него и му присветнах да го поздравя. Ако е някой от форума да се обади :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В петък вечер на новия светофар на бул.Др. Цанков /София/ се разминах със сребрист Галант с DLR, монтиран на дългите фарове. Да знае, че не му работи десния стоп.

 

Каризма с номер, започващ с СА 7х хх - движи се с постоянно включени светлини за задна скорост :rulez:

 

Софийски Галант 8392 е с изгорели ляв и среден стоп ! :rulez:

 

А бе ти само коли с повреди ли се засичаш ? :D :D :D :rulez: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 9 без 10, на бул. България в Пловдив до Панаира се засякох с бял Спейс Рънър. Ако някой колега се познае, нека сподели :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес около 8 на мол Сердика засякох Галант комби с номер 6905. Ако някой се познае да казва :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес,8.11, около 12.30,на влизане в София ме изпревари страхотно червено GT с английска регистрация.Със здраве да си го кара колегата! Към 17.30,в задръстване в кв,,Иван Вазов" спряхме един срещу друг с колега в Галант комби 2004 или 4002.Не можах да го поздравя,ако е от форума,правя го сега!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/drinks.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска в Хасково до бизнес-центъра видях един колега с червен аутлендър със софийска регистриция СА. Беше дал ляв мигач,спрях да му дам път но уви не прие офертата. Мигах, мигах без резултат зад мен стана опашка и си викам ааа ако щеш :rolleyes: Изравнявайки се с него видях само,че гледа в огледалото замечтано и беше с каскет на главата ... Ако се познае да свирка тука :icon_clap:

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В петък около 18 часа, взех предимството на един габровски бял галант, около централна поща докато той преминаваше бавно през дупките. Да приеме, моите извинения :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Събота, по пътя София-Варна около село Сопот се разминах с черен галант комби, преди фейслифта, беше с дрл на дългите, водача беше мъж с тъмна коса, имаше брадичка тип "катинарче", мисля, че беше софийска регистрация...Поздравихме се, стана ми много драго :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

21.12.2013 Събота, магистралата между София и Пловдив, аз и брат ми (с неговия Галант), профуча ни един черен VR-4 Галант с Бургаска регистрация. Не зная кой е и дали е от форума, но Галанта сцепваше мрака!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на едно кръстовище се разминах с колега с Галаннт /бордо/, махна ми дружески.

Ако се чете тук, весели празници и много здраве.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Софийски Галант 75-75 "хубав" двигател ли има, че е с две пушки отзад ?

Поздрави ме сутринта в мъглата.

Ми хубав е 6 цилиндъра 2.5 литра. :) Иначе бързах за работа и сигурно на България сме се засекли. Там виждам по някой галант чат-пат и винаги поздравявам. А иначе генерацията е нераждавейка на 63мм с двуцефка;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...