Премини към съдържание

Газов ижекцион


galin

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Колеги, някои може ли да ми препоръча каде да си сложа газ инжекцион . няма значение в кой град ; за сега съм се насочил към София . Благодаря ви .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: колеги някои може ли да ми препоръча каде да си сложа газ инжекцион . няма значение в кой град ; за сега съм се насочил към софия . Благодаря ви .

 

В Ловеч! Много го хвалят човека! Мога да ти кажа номер ако искаш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В София,Младост 3,СБА.Фирмата се казва "Елена газ".Те ми слагаха моята и съм мн.доволен,но трябва предварително да се запишеш че имат доста коли(аз чаках 1 седмица)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: колеги някои може ли да ми препоръча каде да си сложа газ инжекцион . няма значение в кой град ; за сега съм се насочил към софия . Благодаря ви .

 

http://fobos-bg.com/index.php?l=3 - от всичко което порчетох за тях, което намира google.bg - един отрицателен отговор/мнение не успях да открия!

 

За това съм на 24-ти при тях!!!

 

Плевен - 9:00h. - записах си час- стои цял ден самолета при тях и в 18:00h. си го взимам! = 1185 лева с ДДС. + 50 кинта за прищявка каква ботилка искам и къде да ми я "турнат" ! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ква ти е фаидата да ходиш до Плевен да ти сложат ГИ като и в София могат да свършат работа?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа! От Бургас до сф или Плевен, или където и да е за една газова? Не може да бъде! Я се огледай в региона, не може да не монтират!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ква ти е фаидата да ходиш до Плевен да ти сложат ГИ като и в София могат да свършат работа?

Просто там съм избрал да е!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Просто там съм избрал да е!

 

И аз ходих до Плевен да слагам моя...просто от събраната от мен информация, там излезе че е най-добре. Но доколкото знам до 10-15 дни трябва да отвори врати сервиза на Фобос в София! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://fobos-bg.com/index.php?l=3 - от всичко което порчетох за тях, което намира google.bg - един отрицателен отговор/мнение не успях да открия!

 

За това съм на 24-ти при тях!!!

 

Плевен - 9:00h. - записах си час- стои цял ден самолета при тях и в 18:00h. си го взимам! = 1185 лева с ДДС. + 50 кинта за прищявка каква ботилка искам и къде да ми я "турнат" ! :)

Единствения недостатък е ,че го(ГИ) хвърлят с лопатат под капака,трябва специално да кажеш че искаш естетичен вид на всичките му нови детайли.А като качество ????за сега е ОК и при мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно нерентабилно е да се ходи в Плевен само и само да си сложите газов инжекцион просто защото за обслужването му и подръжката трябва да се ходи до там - една диагностика да се наложи , биеш път до там....................Тук в София има също мн. добри специалисти ,например Иво Ленков е сервиз ,доставка и монтаж на всякакви газови инсталации , тел . 0888 450 501 ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, не съм съгласен. Без да съм особено претенциозен и капризен, без дори да им кажа на момчетата нищо, те се пребиха да ме питат ама това тук ли. Ама я виж там не е ли по-добре.... (в повечето случаи излизаха прави, това им е работата, знаят по-добре от мен) Ама за пълненето, разположението на бутилката.... Дори маркучетата към дюзите са така поставени, че оранжевите им лентички са към двигателя и успоредни! Въпрос на сервиз и тертип! Аз уцелих и съм много доволен. Сервиз Арсеналски, х-л Хемус по посока басейн Спартак, преди басейна вляво......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз уцелих и съм много доволен. Сервиз Арсеналски, х-л Хемус по посока басейн Спартак, преди басейна вляво......

Брех, аз там съм ремонтирал на старата кола газта... А и май се пада на 500 метра от сервиза на DJ-я! Пламене, имаш ли отзиви за там?

 

Между другото, Роско, няма да е зле да споделиш ценово изражение - кое колко ти струваше, с каква бутилка си, имаш ли някакви екстри вътре в купето, като показване на оставащо количество и т.н.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, чак пък екстри!

Миналият юли ми излезе 1200, без значение каква е бутилката, цената беше все такава. Сега чувам, че сложили допълнително някакъд датчик и станали по 1350, но не съм сигурен. при теб за 6-така ще е повече. Пък няма да ти казвам да ги питаш изрично правили ли са такова животно като твоето, щото..... или да се спазариш DJ да присъства............

Моята бутилка е 35 л, събира между 29 и 31л. Уредбата е автоматична, когато двигателя достигне 40С се включва газта, което пък е много добре за дюзите, че все пак минава течно гориво през тях. Не се натискат никакви копчета по принцип. Палиш и тръгваш, като се стопли се включва, като свърши газта - писука и прехвърляш на бензин и това е.

В този сервиз име един момък с дълга коса - Стоян, мисля се казва. Метълче, наше момче. Ако може той да ти я сложи и настрои - няма да имаш дертове. Дръпни го и на харабе се разберете..... Разбира си от работата. Не, че другите не, ама за него съм 100% сигурен! И учтив, бе както си трябва!

 

И пак казвам - питай ги изрично дали знаят с какво се захващат! Не, че Пламен не е наблизо, ама аз бих побелял от страх!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за отговорите, преглеждам темата от както съм я задал . :mitsu-smiley: Има логика да я направя в бургас . . . . с обслужването. Но тъй като доста често пътувам до София не ми е проблем . Истината е друга - тъй като колата ми е 2,5 v 6 естественно и газовото по-скъпо. В Бургас дори и при приятели цената е 1800 лв. без бутилка за рез. гума. В София 90% от цените са 1450 лв. + 50 лв. за бутика за рез.гума до 1650 лв. :mitsu-smiley: Ако някой има други идеи да пише не съм ришил твардо къде и при кой да я сложа. Вярно е че има и големи МЪРЛЯЧИ по сервизите. Не искам някой такъв да ми опропасти хубавата количка. :icon_thumbup: мисля, че ще послушам SVEN за ЕЛЕНА ГАЗ виждат ми се читави.

 

Колега, моля пишете по-грамотно!!! Спазвайте парвиалта на форума - началото на изречението да започва с главна буква както и имената на градовете!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брех, аз там съм ремонтирал на старата кола газта... А и май се пада на 500 метра от сервиза на DJ-я! Пламене, имаш ли отзиви за там?

Нямам кой знае какви впечатления но човека ми е приятел .............така че мога да му " въздействам" за по качествен монтаж ................... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Брех, аз там съм ремонтирал на старата кола газта... А и май се пада на 500 метра от сервиза на DJ-я! Пламене, имаш ли отзиви за там?

 

Между другото, Роско, няма да е зле да споделиш ценово изражение - кое колко ти струваше, с каква бутилка си, имаш ли някакви екстри вътре в купето, като показване на оставащо количество и т.н.

 

Ако те интересува нещо кажи мога да попитам всеки ден минавам покрай сервиза на път за парка с кучето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако те интересува нещо кажи мога да попитам всеки ден минавам покрай сервиза на път за парка с кучето.

А, явно сме почти съседи............. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 години ...

Мога да ти кажа къде да не си слагаш в софия това е Елена Газ младост3 ЦБА супер некомпетентни са има един черен там той ама нищо не отбира само глупости говори.

Това го казвам от личен опит.Отиди в официалния сервиз на ловато там си ги бива ако искаш да нямаш проблеми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти :-)

Ама колко са 5 години... Нищо. Докато е мигнал човек и то времето минало :-)

 

За колко $$$ ще се навият майстори да ми монтират купен от мен ГИ? Някаква представа да имате?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Тъй като доста търсих а съм сигурен че вече е говорено това но не го намерих питам тук защото не знам къде точно да си задам въпроса. Възможно ли е свързване на нивомера на таблото на Galant 97-ма година с 2.0 мотор бензин с нивомера на газовата бутилка. Някъде четох че е правено но дали е вярно и как точно става ако някой знае ще се радвам да сподели с мен :) Ефекта найстина ще е добър като караш на бенз да си показва на бенз минаваш на газ да показва наличието на газ в бутилката. Пропуснах да кажа че колата е с пълен комплект ГИ BRC бутилка поплавник копче за превключване газ/бенз инжектори и тн. Мерси на отзовалите :) :)

Редактирано от Getmaster
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си ентусиаст, намери данните за нивомера в резервоара (съпротивление при пълно празно), намери на кой пин към таблото е бензиномера за да може да се прекъсне там, след това разбери нивомера в бутилката кой тип е (най-вероятно 0-90 ома) и след това остава вече се мисли схемата за преобразуване на показанията от газовата към тези за които е настроено таблото, развързва се с едно реленце и готово. Ето това поразтърси и може да се направи :good: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В Пловдив едно момче го прави това упражнение и то на почти всички коли и сонди на бутилки.Ако се интересуваш ще потърся телефон за връзка.

Редактирано от dachbissnes
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Щом си ентусиаст, намери данните за нивомера в резервоара (съпротивление при пълно празно), намери на кой пин към таблото е бензиномера за да може да се прекъсне там, след това разбери нивомера в бутилката кой тип е (най-вероятно 0-90 ома) и след това остава вече се мисли схемата за преобразуване на показанията от газовата към тези за които е настроено таблото, развързва се с едно реленце и готово. Ето това поразтърси и може да се направи :good: .

 

Колега мерси за инфото ще се поразчета на тая тема :) :)

 

В Пловдив едно момче го прави това упражнение и то на почти всички коли и сонди на бутилки.Ако се интересуваш ще потърся телефон за връзка.

 

Колега ако не ти е проблем намирането на телефона няма да е лошо да го има и тук във форума а на мен не се знае дали ще ми послужи защото на мен ми трябва само информация а човека щом с това се занимава не знам колко ще му се казва как стават нещата. А да ходя от Сливен до Пловдив за едната глизотия ще ми излезе много солено :) :)

Мерси все пак :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...