Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Никой не е изявил претенции за друга дата - значи срещата си остава така:

 

Бургас, ж.к. "Зорница", кафето на спортна зала "Бойчо Брънзов" /бившата зала Изгрев/, пада се под пицария Зорница - на гърба на Окръжна болница.

 

23.01.2009 петък в 18:00 часа. Който има възможност да заповяда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Днес се видях с Румен и той ще дойде. Ама само за каре ли ще ставаме - колеги къде се изгубихте, че никой ли не чете тая тема или всички са заети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става колеги от региона? Никой ли не вижда темата, за да каже дали идва или не? Ако има някакъв проблем с мястото, казвайте да го сменяме докато е време. Ако кажете ще прескочим до Карнобат, Приморско или Поморие. Само давайте предложения.

Нека да не нарушаваме добрите традиции за срещи всеки месец. :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз съм на работа и няма да мога да присъствувам. Така че, много поздрави на всички колеги и за много години :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колеги , забравихме се хайде да заформяме февруарската среща , че месеца е малък и туку виж се изтъркулил.

Какво ще кажете за 20.02.2009 на кафето на залата , вече има и картофи в менюто.

 

Чакам коментари , Ники загубихме се нещо казвай дали ти е удобно , ако не сменяме датата. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , забравихме се хайде да заформяме февруарската среща , че месеца е малък и туку виж се изтъркулил.

Какво ще кажете за 20.02.2009 на кафето на залата , вече има и картофи в менюто.

 

Чакам коментари , Ники загубихме се нещо казвай дали ти е удобно , ако не сменяме датата. :icon_thumbup:

 

Иво изпреварил си ме с предложението, но сега отварям форума.

 

Такаа - значи предложението ми за срещата е да бъде сега в края на седмицата в събота на 14.02.09 год., тъй като ще можем да я съчетаем. Какво имам на предвид: вчера се чух със Светльо /Big Boss/ и те ще идват насам с Теди по техни ангажименти в петък. Разбрахме се че може да се организира една среща за събота вечерта, примерно към 18-19 часа него време. И ето повод за всеки, който може да дойде и да се видим. Също така мястото би могло да бъде не в кафе, ами да си е заведение за хранене, защото може да останем и по дълго, а не само на по кафе.

 

Така че колеги от Бургас давайте предложения за място, че няма време. На мен ми се върти в главата - "Теньова къща" в Славейков в парка до Младост, там е много добро и мога да направя резервации. Който се сеща за нещо подходящо да казва и да решаваме. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре оставям самолета за ремонт, че е ударен, иначе щях да дойда и аз...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееее, сигурно ще е супер събиране но и аз нямам възможност да дойда :icon_blush:, в края на месеца ще ходя до София....Поздрави на всички колеги от Бургас и най-вече на бате Иво и на бате Велико :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, уговорката важи за всички без значение от къде са. И не само от Варна, всеки който има възможност да дойде, ще се радваме да сме повече.

 

ПС. Емо, за какви ремонти и удари пишеш ти? Има една подходяща тема "Клуб ударени .....", че я пиши там и да не размиваме тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Срещата се пада точно на Трифон Зарезан. :wine:

Бая винце ще се изпие.

Велико, запазвай където сметнеш за добре. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко се дублира срещата с още други два празника, но пък така ще имаме повече поводи и дано това да не е сериозна пречка за идване.

Също така в предвид натовареността на този ден /щото са си празници/, всеки който има предложения за подходящо място да ги казва. За "Теньова къща" им звънях и вече е пълно там. Утре ще проверя и на други места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мястото е уточнено и става дума за бирария "Гролш", тая която е до Флората /встрани от кафето/. Днес направихме едно посещение там със Станимир /spp/ и ivo Vartanian. За всеки дето не го знае, ще кажа че е едно много приятно място и с добра кухня има и място за спиране отсреща.

Ето мястото.

 

Уговорката със салонната управителка е до четвъртък да заявя колко бройки места ще са ни необходими. Минималната консумация на човек е 15 лв.

 

При това положение колеги моля за експедитивност. Нека всеки, който може и иска да дойде на срещата, до четвъртък да пише в тая тема и да каже колко човека ще са. Тъй като после трябва да внеса капаро.

 

Ами това е и очаквам активност :icon_n_gora:. Всеки, който иска може да вземе - жена си, приятелката си, пък ако му стиска може и двете. :D

И още веднъж - среща на 14.02.2009 год. /събота на Свети Валентин и Трифон Зарезан/ в 19.00 часа в бирария Гролш, Бургас. :)

До скоро. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който иска може да вземе - жена си, приятелката си, пък ако му стиска може и двете. :D

 

Поне ще се радва на обективна оценка и ще му кажем коя е по хубавата - все пак сме се събрали все хора с вкус. :icon_n_king: . Пък после да му мисли :icon_box: :icon_box: :icon_box:

А на нежните половинки ще споделим (пак под сурдинка) кой от левентите най-много зачита Трифон Зарезан и пие по 3 ракии с една салата :wine:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия(жена ми ме пусна :icon_thumbup: ).

 

ПП. Велико, направо ме разби със сателитната снимка.

ПП2.Гролша е екстра-готино заведение,добра кухня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво Велико!

Там сме.

Бургас и региона стягайте се. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние този път ще пропуснем :icon_crying: . Влизаме в бокса.Надявам се за следващата среща да сме оправили :mitsu-smiley: и да сме на линия.

Пожелаваме Ви приятно изкарване и да пиете по едно и за нас! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз естествено пак съм на работа, много съжалявам, но не зависи само от мен. Поздрави на всички :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Активизирайте се колеги - Варна, Ямбол, пък за от Бургас който е никакви оправдания. А бе вие на 14-ти февруари в къщи ли ще си стоите.

Пък после след Гролш-а, може и продължение да има. Иво чака включване за второто полувреме, че за бирарията е ангаже. Че с него сме приготвили по едни пури дето ходят на подходящо ирландско питие, ама ще стане ясно.... :rolleyes:

 

Хайде ухажвайте я тази тема, че утре трябва да заявявам бройки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вклучвам се във веселбата. Какъв по-голям кеф от това да празнуваме 3 празника в един ден.

Даже ще си доведа и подкрепление. Едно за св.Валентин и едно за срещата на Митсубиши фен клуба, а аз ще отговарям за Трифон зарезан.

И аз призовавам за повече активност. Това си е направо 3 в 1, а такава слаба подкрепа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз може би ще дойда да се запознаем. Защото жената мърка....... :mad:

Моята жена я взех веднъж и вече е с мен по срещите. Така че за да няма сърдити, качвай я на колата и хайде в "Гролша".

Ние сме двама за събота.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...