Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

А каза ли на персонала да наостри стреличките на дартса :icon_dance:

Цял ден ги точат :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

А не може ли бургаската среща и софийската да се съединят?Да речеме някъде по средата-в Стара Загора? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли бургаската среща и софийската да се съединят?Да речеме някъде по средата-в Стара Загора? :D

 

И на мен ми се иска да стане такова съединяване, ама за сега само ще си мечтаем. Но не защото не е толкова невъзможно, ами в Стара Загора не са казали още дали искат. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не може ли бургаската среща и софийската да се съединят?Да речеме някъде по средата-в Стара Загора? :D

Ще ни трябва сигурно организатор като"ВАСИЛ СИВКОВ"но да е от Ст.Загора.Аз съм навит /за срещата/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам да направим следното:

1.Събираме се в Бургас и решваме кога отпрашваме за Стара Загора.

2.Събирате се в София и вие решавате кога е удобно.

3. Колегите от други градове като си правят сбирки също набелязват някаква дата.

3.Пускаме една анкета за избиране на датата.

4.Предупреждаваме директорката на дом "Българка" че групата идва.

5.... резултата ще е щастие и усмивки за дечицата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ви предлагам да направим следното:

1.Събираме се в Бургас и решваме кога отпрашваме за Стара Загора.

2.Събирате се в София и вие решавате кога е удобно.

3. Колегите от други градове като си правят сбирки също набелязват някаква дата.

3.Пускаме една анкета за избиране на датата.

4.Предупреждаваме директорката на дом "Българка" че групата идва.

5.... резултата ще е щастие и усмивки за дечицата.

Идеята е повече от хубава.Особено ако стане преди Коледа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да засягам никой, но колеги не намесвайте дома за деца просто ей така в срещите... За там се изисква подготовка, организация и т.н. Знаете как е... Просто да се иди за 20 мин. и да се дразнят децата е безсмислено...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без да засягам никой, но колеги не намесвайте дома за деца просто ей така в срещите... За там се изисква подготовка, организация и т.н. Знаете как е... Просто да се иди за 20 мин. и да се дразнят децата е безсмислено...

Не става въпрос за засягане, абсолютно прав си. Исках да кажа, че ако се прави нещо за дома то е да започне да се мисли по-отрано и евентуално да се запланува за пролетта.

Изобщо не го виждам за Коледа. Единственото, което ми идва на ума е да съберем някаква сума за Коледа и да купим нещо за децата, било то хубава елха, коледни играчки или.....

Всъщност този пост няма място в тази тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико , давай снимките от вчера :icon_n_lamo: :please: :worthy:

 

И на тая среща уж бяха обещали и още други да дойдат и пак бяхме в намален състав. Следващия път срещата ще я мислим май на по-добро място.

Ами те няколко снимки и в тъмнотията, ама .....личим си горе долу.

Ето http://www.snimka.bg/album.php?album_id=313123

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хмм, Румен ми се губи нещо :)

 

Щеше да види той, как щяхме да му разграбим шапките :mitsu-smiley: , ама айде от нас да мине, да види че и ние сме хора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_bye: Момчета, извинявайте за забавянето на снимките от "Троен старт" :icon_blush:

Това май беше "виновника" да се съберем:

 

 

 

Оказа се че не съм снимал моя фаворит - дизеловия Лансер, който почти всички пренебрегваха и по никакъв начин не отстъпва на Sport back-a. Никога не съм предполагал, че дизел може да върви по такъв начин. Изумителен автомобил :icon_rock:

 

А това "нещо" не е кола, това някакво извънземно, и който му се качи най-добре разбра за какво става въпрос

 

 

Въпрос за неприсъствалите: Кой мислите се качи първи? :icon_n_king:

 

 

 

Малко волна програма и съчетание с лента първо на паркинга, а после 10 км по супер права отсечка.

 

 

Понакарахме се на хубави коли и после не ми се качваше в моето 13 годишно лансерче. Това са нашите добри и верни спътници:

 

 

 

Иво благодарим ти за съдействието за добре изкарния ден :ura:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл. За присъединяване - естествено, че може - досега никой не е върнат. Следи за следваща уговорка за среща и може и да се видим. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, скоро може да се видиме да чуеш компонентната система :icon_rock: Ако има желаещи може да го комбинираме и със срещичка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, скоро може да се видиме да чуеш компонентната система :icon_rock: Ако има желаещи може да го комбинираме и със срещичка.

 

:clapping2: Кой каза среща? :clapping2:

Виждат ми се малко нарядко тези наши срещи :lupa: Да ги учестим, а?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да ви кажа - не е лошо да измислим някаква алтернатива за среща през декември, че както си е до сега за последния петък от месеца, то някои сигурно ще са в разход тогава баш пред Нова Година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бургазлии може ли и аз да се присъединя към вас?

Добре дошъл!

Аз подкрепям Велико нека си направим среща преди Коледа.Може на 19.12.2008г.например.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл!

Аз подкрепям Велико нека си направим среща преди Коледа.Може на 19.12.2008г.например.

Нека да не е петък , че някой от нас си планираме уйкенда от петък , ако може за четвъртък както предния път , а мястото ако искате може и да смениме , чакам предложения и да обявяваме , че няма време . :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека да не е петък , че някой от нас си планираме уйкенда от петък , ако може за четвъртък както предния път , а мястото ако искате може и да смениме , чакам предложения и да обявяваме , че няма време . :icon_thumbup:

 

На мен също ми е по-добре за четвъртък (без значение кой) или някой ден през седмицата. А що се отнася до мястото, лично на мен ми е много удобно. Вече започвам да го възприемам като "нашето заведение". Не е някой снобарски лъскарник, нито пък задимена квартална кръчма, а и място за колите има колкото щеш. Това са моите доводи. Ако има предложения - давайте.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен също ми е по-добре за четвъртък (без значение кой) или някой ден през седмицата. А що се отнася до мястото, лично на мен ми е много удобно. Вече започвам да го възприемам като "нашето заведение". Не е някой снобарски лъскарник, нито пък задимена квартална кръчма, а и място за колите има колкото щеш. Това са моите доводи. Ако има предложения - давайте.

Съгласен съм и аз! Нека е четвъртък!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ииии на мен пък няма да ми е удобно то4но тогава. Ама за петък ако стане супер. Но ако неможе следващият път ще дойда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ииии на мен пък няма да ми е удобно то4но тогава. Ама за петък ако стане супер. Но ако неможе следващият път ще дойда

Много бързо се отказваш ;)

Още не сме се разбрали за кой четвъртък....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...