Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Надявам се след полунощ да се включа към групата , само да има оцелели :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

До тук сме 13 човека и едно дете. Колегите Ненко, Believe и mitko-burgas съм ги сметнал по сами. Ще резервирам още 2-3 места по-вече, евентуално за някой решил в последния момент. И това е положението.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тук сме 13 човека и едно дете. Колегите Ненко, Believe и mitko-burgas съм ги сметнал по сами. Ще резервирам още 2-3 места по-вече, евентуално за някой решил в последния момент. И това е положението.

В Черноморец заваля страшен сняг, не знам дали ще дойда, защото съм с летни гуми :icon_blush: Но все пак ще опитам...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Светльо, Теди и Крис за уважението към бургаската общност на клуба. Изкарахме си наистина страхотно до към 00.30 и дори можеше да има продължение, но .... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности на Светльо, Теди и Крис за уважението към бургаската общност на клуба. Изкархме си наистина страхотно до към 00.30 и дори можеше да има продължение, но .... :icon_blush:

Ако бяхте издържали само още малко и щях да се включа в 00:45 бях на мястото на срещата и видях само как метат заведението.

Тренирайте сериозно за другия път , че "нощните птици" по-късно се включваме :icon_thumbup:

 

Някой снимка няма ли ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А папараци нямаше ли на тази среща ???...... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами решихме да не се правят снимки, че да се стимулира малко посещаемостта на такива мероприятия :D.

Така че който иска да види и знае какво става, да си достави присъствието на живо.:rolleyes: Сега ще стане ясно от по следващите уговорки, какъв е резултата.

 

Иначе супер си изкарахме и скоро ще има ...продължение.

 

ПС. Иво, ние накрая като последни, ако бяхме останали още малко и от персонала искаха и на нас да връчат по една метла и затова си тръгнахме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Браво на компанията! Супер си изкарахме, жалко, че бяхме много уморени и нямаше как да останем до полунощ. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Велико ,поне една снимчицааа............ПЛИЙЗЗ :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Велико ,поне една снимчицааа............ПЛИЙЗЗ :icon_crying:

 

Няма бре хора, всички усилено ..зарязвахме и нямаше време - пък и кой да се сети за доказателствен материал. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е била нещо като "Тайната вечеря" само дето Давинчи не свари да ги нарисува :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И последно кога ще има среща ,че да се разпиша и аз ;)

Когато кажеш ние сме корпус за бързо реагиране , казваш и се събираме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази събота или неделя , къде ще се събирате ? :)

Събота сутрешно кафе 10:00 кафето на зала "Изгрев"

Има ли желаещи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А в неделя ;) че да не стане в събота да трябва да вардя на работа :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви е по-удовно бихте ли желали да пием кафенце малко по-късно , нещо от рода на 15:00 ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ви е по-удовно бихте ли желали да пием кафенце малко по-късно , нещо от рода на 15:00 ?

Аз в неделя не мога , на сватба съм , а вече и за събота ми изкочиха едни снимки преди обед така, че виж другите колеги как са с ангажиментите през уйкенда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде ако има желаещи тази събота да си направим една следобедна сбирка или няма значение час когато кажете :) :icon_thumbup: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕ най сетне някой да погледне тази тема :) , 5 часа как е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок на мен ми е удобно другиииии има ли ? каде стееее :rolleyes:

Тука сме , дайте по точна уговорка .

Събота в 17:00 добре , ама къде ?

 

Несъм сигурен дали ще успея да се включа , но ще се постарая :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами където сте се събирали до сега Спортната зала в Зорница ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...