Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Ами където сте се събирали до сега Спортната зала в Зорница ?

Събота от 17:00 в залата ще има баскетболен мач "Лукойл"-"Монтана" : жени

Но в кафето няма да се играе така ,че заповядайте .

Местата на паркинга ще са кът , но мисля , че няма да има проблеми с паркирането .

 

Ще има табелка " Reserve" на една от масите да се намериме по-лесно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ок на мен ми е удобно другиииии има ли ? каде стееее :rolleyes:

 

А колега тебе те чакахме на последната среща на 14.02 а не дойде.

 

Събота от 17:00 в залата ще има баскетболен мач "Лукойл"-"Монтана" : жени

Но в кафето няма да се играе така ,че заповядайте .

Местата на паркинга ще са кът , но мисля , че няма да има проблеми с паркирането .

 

Ще има табелка " Reserve" на една от масите да се намериме по-лесно.

 

Аз няма да мога, че ще сме на ...планинка - другата среща в Шипково.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога, че ще сме на ...планинка - другата среща в Шипково.
Наистина ли бре ?.....

И кога мислиш да потегляш за там?..... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде за утре ОЩЕ хора не се покривайте . . .

Аз ще ви чакам , подготвил съм и подаръци за новите.

Който може да заповяда :icon_thumbup:

 

17:00 в кафето на Спортна зала "Бойчо Брънзов" в квартал "Зорница "

 

 

P.S. Ако никой не дойде влизам да гледам мача

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ви чакам , подготвил съм и подаръци за новите.

Който може да заповяда :icon_thumbup:

 

17:00 в кафето на Спортна зала "Бойчо Брънзов" в квартал "Зорница "

 

 

P.S. Ако никой не дойде влизам да гледам мача

Иво много ми се иска да доида но малкия днес има рожден ден и ве4е сам на маса.Поздрави на вси4ки.4акам снимки. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-после и аз да съм в Бургас ... как точно се казва кафето :)

Оглеждайте се за син самолет :mitsu-smiley: ГДИ А1242КН

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

как точно се казва кафето :)

 

Кафето на залата - няма име а няма и друго кафе така, че нямама как да го сбъркаш.

На покрива на залата има голям надпис - спортна зала снимка на залата с колата ми отпред има в галерията която ми е в подписа. За тези които не могат да се ориентират телефона ми е 0887 861 161

 

 

tassos : Да ти е жив и здрав сина и да те слуша много , за да му купиш едно :mitsu-smiley: като порасне :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кафето на залата - няма име а няма и друго кафе така, че нямама как да го сбъркаш.

На покрива на залата има голям надпис - спортна зала снимка на залата с колата ми отпред има в галерията която ми е в подписа. За тези които не могат да се ориентират телефона ми е 0887 861 161

 

 

tassos : Да ти е жив и здрав сина и да те слуша много , за да му купиш едно :mitsu-smiley: като порасне :icon_thumbup:

 

Изключително глупав въпрос съм задал. :)

Много добре го знам кафето... в 17:00 съм на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!!!

 

Имам въпрос който не е свързан със срещите.Разбрах за една фирма в Бургас за набиране на морски специалисти на пасажерски кораби.P&O или Р&М се казва,като адрес разбрах ,че се намира на бул."Христо Ботев" или улица "Ботева" не успяха да ми кажат къде е със сигурност.В интеренет не успях да намеря никакви телефонни номера, което е странно.Ако някой от вас е чувал за та зи фирма и има телефон (което ще е идеалният вариант), може ли да ми го прати?

 

Благодаря ви предварително!!!

 

С уважение

 

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги!!!

 

Имам въпрос който не е свързан със срещите.Разбрах за една фирма в Бургас за набиране на морски специалисти на пасажерски кораби.P&O или Р&М се казва,като адрес разбрах ,че се намира на бул."Христо Ботев" или улица "Ботева" не успяха да ми кажат къде е със сигурност.В интеренет не успях да намеря никакви телефонни номера, което е странно.Ако някой от вас е чувал за та зи фирма и има телефон (което ще е идеалният вариант), може ли да ми го прати?

 

Благодаря ви предварително!!!

 

С уважение

 

С.Илиев

Ботева не е малка улица ако имаш още малко инфо ще ми е по лесно да ти помогна .

Инъче имам познати в този бизнес и до няколко дена ще ти дам каквото разбера . :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ботева не е малка улица ако имаш още малко инфо ще ми е по лесно да ти помогна .

Инъче имам познати в този бизнес и до няколко дена ще ти дам каквото разбера . :icon_thumbup:

 

Май се намира до новия университет.А други такива фирми в Бургас има ли (Освен V-Ships).Става въпрос за каддри в хотелскато част на пасажерите.А за тази фирма разбрах ,че имала нещо общо с V-ships.Съпругата на собственика на V-ships Бургас я държала или работела там и аз не мога да кажа с точност.Работят с Р&О Cruise lines.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май се намира до новия университет.А други такива фирми в Бургас има ли (Освен V-Ships).Става въпрос за каддри в хотелскато част на пасажерите.А за тази фирма разбрах ,че имала нещо общо с V-ships.Съпругата на собственика на V-ships Бургас я държала или работела там и аз не мога да кажа с точност.Работят с Р&О Cruise lines.

Офиса на Велико /Mali/ е точно там , но той сега на Шипково , може би той да има представа за тази фирма .

За сега нищо не откривам но ще поровя тук там .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги по повод на темата за поръчка на пролетни якета - ето я.

Ще ми ги изпратят в четвъртък, ще има два размера от мострите. Който иска да ги види на живо какво представляват и дали да си поръча - предлагам една срещичка.

 

Среща на кафето на Спортната зала в к/с "Зорница", където винаги ходим. Става дума сега за този четвъртък 12.03.2009 год. в 18.00 часа. Който има възможност да дойде .....да се видим. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги по повод на темата за поръчка на пролетни якета - ето я.

Ще ми ги изпратят в четвъртък, ще има два размера от мострите. Който иска да ги види на живо какво представляват и дали да си поръча - предлагам една срещичка.

 

Среща на кафето на Спортната зала в к/с "Зорница", където винаги ходим. Става дума сега за този четвъртък 12.03.2009 год. в 18.00 часа. Който има възможност да дойде .....да се видим. :)

Най-накрая ще дойда да напрая севтето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, с голямо удоволствие ще дойда да се запознаем :drinks: маи сетне. НО до 18.30 най рано съм на работа :icon_hammering: Ако не бързате може да се засечем :rulez: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, с голямо удоволствие ще дойда да се запознаем :drinks: маи сетне. НО до 18.30 най рано съм на работа :icon_hammering: Ако не бързате може да се засечем :rulez: :D

 

Идвай като свършиш работа, няма да си тръгнем толкова бързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя всичко възможно, да запразня на време, и да дойда да се запознаем. Ако не, здраве да има само следващия път :mitsu-smiley:Между др. да попитам за шапки ще има ли, и на какви парици. мерси за поканата и информацията предварително :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Между др. да попитам за шапки ще има ли, и на какви парици. мерси за поканата и информацията предварително :rolleyes:

Шапки има в Дарс Ауто под 20 лв. бяха , като дойдеш ще видиш мойте и ако ти харесат , ще те уредим.

 

Ще спретнем хубава срещичка май :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая ще дойда да напрая севтето.

Aз няма да мога да дойда ще пътувам!Съжалявам!За другото събиране дано съм тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама!

Искам да попитам бургаските гларуси..... Имало някаква групичка със Спейс Стар-чета и се събирали често, но забравих къде :icon_blush: Подарете им по една визитчица! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за спама!

Искам да попитам бургаските гларуси..... Имало някаква групичка със Спейс Стар-чета и се събирали често, но забравих къде :icon_blush: Подарете им по една визитчица! ;)

 

Ама ти сигурна ли си че за Бургас става дума, то тука Спейсове дори от всякакъв тип - нещо не са чак често срещани. Пък и никой с такава кола не се е появявал досега, ни във форума ни на среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...