Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

Аз пък говорих с директорката току що. Така да се каже - чакат ни! Много се зарадва, много мила, много ми благодари и т.н. Разбрах се с нея да имат готовност за около 10-10.30 - тъй като път време няма, а и трябва да идем да оставим багажите там и после да се върнат колите за децата. Ще има, разбира се и от персонала на дома. Особено за по-малките е важно. Ми за друго не се сещам. В неделя ще бъда на зоологическата - дотогава няма да имам нет подръка, така че - до неделя. Ако има нещо - звънете

 

Забравих нещо - Моля колегите, които ще купуват посудата - Купете, моля ви, картонени чинийки, а по възможност и чашки. Първо - по-стабилни са. Пластмасовите се гънат и кривят, създават повече проблеми. Пък и аман от пластмаси!

 

И още нещо - да не вземем да помъкнем сега всичките по една тенджера! Ще ни трябват не повече от 3-4, аз ще взема една голяма, значи още 3.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте, колеги.

Вчера се обаждах в Ст. Загора на упоменатия хотел...

 

Съжалявам, че подвеждам така колегата, но все още не съм имал възможност да отскоча до Баните :(

Възникнаха непредвидени проблеми и засега не мога да мърдам никъде :(

 

Офертата за (полу)цивилизовано убежище все още важи, ако на някой му се наложи.

 

Все пак се надявам до 19ти нещата да се оправят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по списъка не виждам маси. За столове ще е още по-трудно, затова не коментирам.

Ще поддържам готовност за панаирджийската конструкция, само ме притеснява, че е малко паянтова

Разбира се и аз съм с :mitsu-smiley: и жена ми е готова да кара децата (ако аз съм на скарата).

Единствено се притеснявам за хотела в който ще отседнем, не че няма да има къде да спим, а от гледна точка на това - да се съберем заедно.

 

Благодаря на tef4o за офертата. Аз ще звънна в хотела в понеделник, както се уговорихме с рецепцията, но не знам какво ще стане.

Кой ще потвърди нощувката да видим колко хора ще се съберем и ако трябва да говорим за отстъпка......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги много се радвам за развитието на нещатата! Нека добротата бъде все така с вас! Надявам се другата събота да се видим ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Децата- чудесно, но предлагам и по някое дръвче да засадим!!! Вижте какво се случи с могилино- някой ще си купи мястото там и хотелче ще си спретне!!! :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.За огромно мое съжеление аз няма да мога да присъствам(каръка си е карък),точно на 19 ще посрещам гости на Сф.летище и няма как.А така ми се идваше и лапето ми продъни ушите,но няма как. :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели.За огромно мое съжеление аз няма да мога да присъствам(каръка си е карък),точно на 19 ще посрещам гости на Сф.летище и няма как.А така ми се идваше и лапето ми продъни ушите,но няма как. :sorry:

 

За нас ще огромна загуба :icon_blush: . Лошото е, че разчитахме на музиката от тебе ,а децата най много от всичко ще се зарадват на дискотеката ,за това колеги трябва някой друг да помогне :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Станцията на Марица изток е една от най хубавите и е най евтина и за това е и най посещавана. Ще напиша пак телефона

за резервации , но направете си резервация във близките дни 041112313.

А това е телефона на новата шефка ако му трябва на някой за някакви по специални въпроси 0889310555 г-жа Димова :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ще кача и тук табличката. Скарите мисля, че са достатъчно. Може още една или две тенджери да се вземат - да разделим различните меса в различни съдове. Жалко, че Вальо отпада (днес минах през Плевен и се сетих за него). Ще трябва някой друг да помогне с музиката. Но все ще измислим нещо. :mitsu-smiley:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко, че ми гръмна едната колона :(, иначе имам самоделна музика достойна за озвучение но нямам пари да купя нов бас :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен засега ме бройте само с :mitsu-smiley: .

Следя темата и ако мога да се включа с нещо друго,ще предупредя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос за озвучаването - от къде ток? Или се разчита твърдо на 12V? И до каква мощност се търсят тонколони?

Един лаптоп с mp3, вързан към автостъпало би свършил идеално работа, но стъпалото трябва да е поне 100-150W, иначе на открито едва ще се чува (или ще се чува само бас).

 

П.П. EmilDimitrow, ако е само за бас, тука някъде ми се търкаля един 300W на 32cm, 4ома...ъъъъ... някъде към 12 инча май излиза? Ако върши работа, дори и да не идвам, може да го дам на Ечик или няокй друг от СЗ и да го използувате за срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос за озвучаването - от къде ток? Или се разчита твърдо на 12V? И до каква мощност се търсят тонколони?

Един лаптоп с mp3, вързан към автостъпало би свършил идеално работа, но стъпалото трябва да е поне 100-150W, иначе на открито едва ще се чува (или ще се чува само бас).

 

П.П. EmilDimitrow, ако е само за бас, тука някъде ми се търкаля един 300W на 32cm, 4ома...ъъъъ... някъде към 12 инча май излиза? Ако върши работа, дори и да не идвам, може да го дам на Ечик или няокй друг от СЗ и да го използувате за срещата.

:mitsu-smiley: Валери е осигурил генератор, така че ток ще има :icon_thumbup: . А най-добре вие с Емил да се разберете за музиката и да драснете след това един ред какво сте решили. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много жалко, че ми гръмна едната колона :(, иначе имам самоделна музика достойна за озвучение но нямам пари да купя нов бас :(

 

Колега, аз имам един бас в колата 350вата само го разкарвам и все още не съм го вързал, ще го дам да вдига врява!

 

Имам и усилвател към колоната той е към 1000 ватов и той само се вози в багажника и него мога да го дам, но и двете са за озвучаване на кола, не знам дали ще станат за нещо друго?

 

Озвучаването ще го измислим някакси, аз имам друго питане. ПОследно

ще се събират ли дрешки за децата, да знам да нося?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли аз да се заема с озвучаването? Ще донеса усилвател, колони и CD-плеър. Да си призная, отдавна не се занимавам професионално с дисководене, затова ще помоля да помагате с музиката (на дискове). Щом ще има 220 волтов генератор, ще донеса уреди, които работят на ток, иначе мога да направя озвучаването и на 12 волта с акумулатора на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley:

Озвучаването ще го измислим някакси, аз имам друго питане. ПОследно

ще се събират ли дрешки за децата, да знам да нося?

Ще събираме. Който има възможност нека да донесе.

 

Може ли аз да се заема с озвучаването? Ще донеса усилвател, колони и CD-плеър. Да си призная, отдавна не се занимавам професионално с дисководене, затова ще помоля да помагате с музиката (на дискове). Щом ще има 220 волтов генератор, ще донеса уреди, които работят на ток, иначе мога да направя озвучаването и на 12 волта с акумулатора на колата.

Браво Слави, ще стане идеално. Проблема с музиката се реши бързо :mitsu-smiley: . Най-добре ще е предварително да попитаме децата каква музика искат и да им приготвим. Роско, може ли да се свържеш с директорката и да попиташ за музикалните предпочитания на децата?

И да попитам - музиката на какви носители трябва да е Слави? Само дискове ли? Не че е проблем... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, отдавна следя форума, и съм прочел много от Вашите теми. Разбрах, че имате проблем с озвучаването и дискотеката на благородното мероприятие, което ще бъде на 19.04. и 20.04. за децата от дома " Българка " в СЗМБ. Приветствам инициативата, и бих желал да се включа в нея. Професионално се занимавам с ДЖ-ство, и работя дълги години в к.к. Пампорово. Няма да ми бъде проблем да направя дискотеката, и на открито и на закрито. От форума разбрах, че се събират дрехи за децата, само, че искам да попитам, нови ли трябва да бъдат дрехите, и за каква възраст става въпрос? Бих могъл да донеса сравнително запазени дрехи от моите деца. Разбрах, че ще бъде осигурен генератор с достатъчна мощност за нормално озвучаване. Необходимо ли е да нося барбекю? Доколкото разбрах има достатъчно. Ако може да ме информирате, какво е необходимо още да се носи.....и последно къде е мястото на събирането в събота и в колко часа?

За лични контакти - 0887650408, за повече въпроси използвайте лични съобщения към мен :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че DJ MONY ще реши въпроса с озвучението...Аз съм с домашни колони 2x100 W 8 ohm и 2x100 W 4 ohm буфери на отделни стъпала....Пробема е че едната колона гръмна, и съм с колтче немога да взема всичко (големи сандъци)...DJ-я ако обещае твърдо да се заеме?

 

P.S. Колеги има ли вече уговорен час...Искам да си направя преценка в колко часа да потегля, за да дойда на време...Града ми е непознат...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На срещата днес дискутирахме въпроса какво правим ако времето не е много подходящо за пикник сред природата с децата...Едното предложение беше да отидем в самия дом.А Дани спомена че е купил навес от Praktiker за малко пари...Аз утре след работа ще прескоча дали има още и на какви цени са.Какво ще кажете за идеята да набавим повечко такива навеси? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мале, че активност!

Колеги, не мога да не ви сваля шапка! Супер сте!

За времето - коментирахме днес, освен да се молим - друго не можем да направим. Тази вечер гледах новините от петък - затопляне и без валежи. Само за събота да се молим, в неделя - каквото ще да става!

За тентите - колкото може повече - толкова по-добре! Поне за музиката и техниката е задължително. Пък да не ви казвам, че тентите правят и .... сянка... Да се изпънем на нея гола поляна.... и да пекне едно ми ти слънце...

Относно каква музика харесват - има си професионален DJ, той знае. НО - да не забравиме да си носим някой диск с рок :icon_rock: , че сегашните музики..... Пък и ние сме хора, все пак! Пък ако може и да няма чалга (не ми се сърдете, де) - още по-добре...

Часа - мисля, че за 9.30 говорихме. Била Стара Загора. Ние с Валери ще се разберем да се видим по-рано. Че тя не е една... вода, скари...... Нагърбили сме се със сериозна организация, но, както си говорихме с Bone днес - само времето да е с нас - ще се справим! Сигурен съм!

В този ред на мисли - малко късно се сещам, но ще се опитам да помогна с връзки тук-там:

ДА ТЪРСИМ ЛИ МЕДИИТЕ? Каквото кажете! Местните са лесни. И директорката може да помогне, колегите ми в Стара Загора - също. Ще ме няма и ще бъда адски зает до четвъртък, но мога да направя нещо. (Умрем да я вършим по телефона). Тук трябва, обаче, да си кажете мнението - дали само да си се занимаваме с доброто дело, или да разберат повече хора за него.

Мислих си днес, че няма да е зле да направим една демонстрация с някое красово расово животинче - поляната е наистина огромна - ако има някой доброволец - ще е супер. Знаете ги момченцата... очите им ще изтекат!

ЕЕЕеех, колеги, наистина съм горд да съм част от вас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И да попитам - музиката на какви носители трябва да е Слави? Само дискове ли? Не че е проблем... :mitsu-smiley:

Какви други носители имаш в предвид? Може да бъде МР3-плеър или на касетка, но ме уведомете, за да съм подготвен. Видях, че има още един колега, който иска да поеме озвучаването но не го познавам и не зная доколко можем да разчитаме на него. Аз мисля да дойда с Паджерото и в него да натоваря тонколони-монколони и всичко необходимо за едно добро озвучаване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви други носители имаш в предвид? Може да бъде МР3-плеър или на касетка, но ме уведомете, за да съм подготвен. Видях, че има още един колега, който иска да поеме озвучаването но не го познавам и не зная доколко можем да разчитаме на него. Аз мисля да дойда с Паджерото и в него да натоваря тонколони-монколони и всичко необходимо за едно добро озвучаване.

Бе не го познаваме, ама пък и да не го демотивираме човека! Вземете се разберете на лични с него (скромно мение)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От одавна не съм се занимавал с DJ-ство и не съм в крак с музиката вече, освен това отодавна живота е страшно динамичен и нямам време да свалям разни парчета( музика)...............така че може и да се изложа само ..........оставям на вас организацията на музиката............. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви кажа току що какво прочетох за времето в събота............ :icon_blush:

 

http://www.standartnews.com/bg/article.php...;article=229297

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...