Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

Колеги, в хотел "Марица Изток" стаите са на изчерпване. Сега звъннах и се опитах да си резервирам стая и не ми обещаха на 100%, че ще има свободни стаи. Казах им, че ще имаме събиране и сигурно още хора ще се обадят за резервация, така че предстои и разгоговор с управителката. Моля, тези които не са си направили резервации да го направят, за да се реши този въпрос навреме. Казал съм че имаме среща на Богородична стъпка, като не съм се предствял, че съм от клуб Мицубиши, така че може да използвате това, за да ориентирате момичето на рецепцията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Дани, колегата alex2511 ми даде пари за мероприятието. Да ги пратя ли на някого, или да ги нося със себе си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес си резервирахме стая в хотела. Имаше голяма фирма, която е отказала резервации и не мисля, че ще има проблем (като гледах порт-фолиото хотела има 80 двойни стаи). Обаждайте се смело за резервации

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, колегата alex2511 ми даде пари за мероприятието. Да ги пратя ли на някого, или да ги нося със себе си?

 

Станиславе, вземи ги с теб на срещата и там ще ми ги дадеш. :)

 

Днес си резервирахме стая в хотела. Имаше голяма фирма, която е отказала резервации и не мисля, че ще има проблем (като гледах порт-фолиото хотела има 80 двойни стаи). Обаждайте се смело за резервации

 

Чудесно, значи нещата са се променили и няма да има проблем със стаите! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, ако някой иска да хапне нещо на скара, може да си вземе каквото реши и да ги изпечем отделно. :skara:

Няма да се взима нищо от това, което е предвидено за децата, но смятам, че не е редно да ядем и сандвичи, защото ще изгладнеем по някое време.

Така че всеки може да вземе по нещо за себе си за основно хапване, но също така ще бъде добре да донесе и някоя салата за разнообразие (снежанка, руска, тиквички и т.н.) :)

За пиене може по някоя биричка, без да се прекалява с количеството... :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А с дървените въглища как стои въпроса?Някой колега беше написал,че ще осигури...Да разчитаме ли на него или всеки с барбекю да вземе.То не че не ги има на всяка бензиностанция де :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз имам един чувал чисто нов.

Ако друг няма да взима и не пише в темата ще купим още два чувала и готово. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление опасенията ми за командировка са факт и до другия петък съм командирован :bang: и няма да мога да присъствам с вас в събота.

Пожелавам Ви приятни мигове и да си изкарате добре. :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма място за притеснение - не вярвайте на вестници. :mitsu-smiley:

 

По табличката на Боян излиза че до тук сме 14 човека от клуба, освен някой ако не е отбелязан или реши в последния момент. Чудя се като ли че повече хора бяха проявили интерес за срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По табличката на Боян излиза че до тук сме 14 човека от клуба, освен някой ако не е отбелязан или реши в последния момент. Чудя се като ли че по-вече хора бяха проявили интерес за срещата.

:mitsu-smiley: Велико, аз в табличката отбелязвам хората с автомобили и/или тези, които са писали, че ще се включат с някоя от посочените задачи. Няма как да знам, че някой ще дойде, ако не е потвърдил в темата. Наистина до тук сме 15 автомобила, но предполагам, че ще се съберем около 30-35 човека. Табличката е като справка кой с какво би могъл да помогне. Ето последният вариант:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пфууу, изчекнах се цяла седмица! Нямам сили направо!

Моята идея е да се видим с Валери (echik) там към 8 - 8.30., да идем да разтоварим и да се опитаме организираме нещата. Да слезем долу към града после - да чакаме Светльо, Боян и Данчо, единият да ги върне на поляната, а другият да чака колегите.

Дават времето да е хубаво, дано

Поздрави на всички, а сега сядам да си сипя заслужена ракийка, че се напревеждах и ми шупна главата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз също смятам да тръгна раничко и рано да съм в Ст.Загора! Ще ви звънкам като дойда да се намерим и да помагам на място с каквото мога! И аз се надявам да сме повече от 15 коли...До скоро ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз нещо не чатнах- кога тръгва основната група от СФ и после в Ст. Загора каде се търсим!?

 

:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако има някой от Ямбол, Сливен, Бургас или региона да се обади да пътуваме заедно до Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще тръгна от Сливен някъде към 7 - 7.30. Можем да се съберем на Сливенските минерални бани някъде там, ако не ти е рано, иначе - колегата от Варна (Емил Димиттров) ще пътува, а не познава Стара Загора, може с него и mali от Бургас да се съберете.

Мммм как да кажа иначе... Въпреки наличичето на Ево 9 и не малък брой :mitsu-smiley: в Сливен - освен мен и Милен от Котел - родният ми град е изключително слабо представен във форума

Те тука ни бихте ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, оставям мои временни телефони за контакти ако някой има нужда от помощ и ориентиране:

0887 93 43 44 и 0896 690 730 - Аз ще съм там със Светльо, Боян и Данчо, по-рано.

Довечера с Данчо донапазаруваме всичко и от Ст.Загора ще се допълва само ако нещо не достигне, макар че силно се съмнявам като гледам списъка пред мен... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако има някой от Ямбол, Сливен, Бургас или региона да се обади да пътуваме заедно до Стара Загора.

Ние с Велико(mali) смятаме да тръгнем от Бургас към 7,30ч.Но за точният час ще се чуем довечера,и след това ще пиша,за да се уговорим.Лек ден :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз само ще преминавам през Стара Загора, но ще мина да помогна с каквото мога и после ще продължавам пак!

Ще тръгна от София събота към 9 сутринта и към 11 ще съм в СТЗ. Някой ще ми кажели къде се намира тази полянка да я търся?

Също така нося няколко торби с дрехи за децата, кога ще се дават преди или след мероприятието и на кой трябва да ги оставя?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз само ще преминавам през Стара Загора, но ще мина да помогна с каквото мога и после ще продължавам пак!

Ще тръгна от София събота към 9 сутринта и към 11 ще съм в СТЗ. Някой ще ми кажели къде се намира тази полянка да я търся?

:mitsu-smiley: Ами може да спреш на Билла, защото част от колегите може да тръгват точно тогава от там и да пътувате заедно до баните. Ако имаш някакви затруднения с намирането може да звъннеш на 0898 612 921 или 0887 977 150 - Боян. Дани също си е оставил телефоните, така че звънкай без да се притесняваш. За дрехите - ще ги качиш горе при другите - там ще ги съберем, защото ще пристигаме по различно време. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами може да спреш на Билла, защото част от колегите може да тръгват точно тогава от там и да пътувате заедно до баните. Ако имаш някакви затруднения с намирането може да звъннеш на 0898 612 921 или 0887 977 150 - Боян. Дани също си е оставил телефоните, така че звънкай без да се притесняваш. :mitsu-smiley:

Аз по принцип съм си от СТЗ и ги знам баните! Ама едно време водих приятелките по хотели и не можах да науча къде са полянките ! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип съм си от СТЗ и ги знам баните! Ама едно време водих приятелките по хотели и не можах да науча къде са полянките ! :icon_dance:

Ми тъй, свърши романтиката на кърската любов отдавна... а се чудим после що жените туй-онуй ;-)

Стъпката на Богородица се нарича мястото. Поляните са огромни. Не завиваш към центъра на баните, а държиш направо, мисля, че пътят свършва там

Ще чакаме да видим красавеца

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако се виждат от пътя, няма начин да не ви намеря!

Мислех, да не се налагаше да се промушвам по тясни и тайни пътечки, да ви открия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.................. Поляните са огромни. Не завиваш към центъра на баните, а държиш направо, мисля, че пътят свършва там.....

:mitsu-smiley: ... и там където свършва пътя продължаваш надясно по земния път и след 800 метра ще ни видиш. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега се чух с директорката - между 10.30 и 11 ще ни чакат.

 

Бе не се вижда точно от пътя, кара се по почвен път няколко стотин метра, но е хубав - няма проблеми. Ще видим как ще се обозначим..... може да оставим някой :mitsu-smiley: на разклона. Като цяло мястото е много посещавано и хората го знаят - който и да попиташ - ще те насочи. Богородична стъпка се нарича

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...