Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Гласувайте за дата на мероприятието. Става въпрос за организиране на излет/пикник/BBQ с около 70 деца от дом "Българка" в Ст. Загора. Местността, която сме избрали е на 10-12км. от Стара Загора и се казва Богородична стъпка. Има достатъчно поляни за забавления, игри и паркиране. Близко е до града и още повече до Минералните бани.

Пускам темата в галерията за членове нарочно. Решенията все още се вземат от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • Admin

Началото на май! 10-11 Май 2008г. (уикенда след Гергьовден) :)

Аз гласувах за тази дата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за април... ама ако се окаже, че април точно този уикенд е дъждовен... и гласовете клонят към него...след това Великден и Гергьовден - слънце... :) и след това за втората дата пак дъжд! :) Да, звучи много нагласено, но и реално! За това датата ще е една от двете, като тази, която ще е с повече гласове ще е с приоритет и вече ако времето е хубаво... действаме, щото всички знаем майските дъждове... слънце, слънце и след половин час... дъжда като из ведро - за 15 мин... и ама предостатъчно да развали нагласата за хубаво изкарване.

Аз лично си мислих, че може и по-рано да го направим, а около тези дати да е повтарянето на мероприятието, но хайде да не съм чак такъв оптимист! :icon_blush: Все пак ако решим може и не чак толкова организирано и по-спонтанно да отидем и по-рано макар и няколко коли както сега на срещата. Ако някой му се ходи да се обажда, аз ще съм ЗА! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз гласувах за 10-11 Май. Все ми се струва, че ще е по-подходящо времето. Потърсих прогнози за тогава, но май още е далеко :icon_blush: . Ако 10-ти се отработва ще идем на 11-ти. Тъкмо повече хора ще са налице ако единият от двата дни е работен. Иначе много хора биха пътували някъде. Гласувах за по-късната дата и поради факта, че може и повече средства да съберем - това все пак са си 2-3 седмици. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за през м. май, като че ли вероятността да има хубаво време е по голяма. Пък и както казва Боян, може по вече средства да се съберат до тогава. Аз още не съм изпращал никакви пари, но ще преведа.

 

Как ли ще става закупуването на продукти, освен да се договорим с някоя кланица в района и да ни осигурят на едрова цена някакво по сериозно количество месце или кебапчета. Сигурно ще става дума за около поне стотина изгладнели човека, а може и по вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Как ли ще става закупуването на продукти, освен да се договорим с някоя кланица в района и да ни осигурят на едрова цена някакво по сериозно количество месце или кебапчета. Сигурно ще става дума за около поне стотина изгладнели човека, а може и по вече.

:mitsu-smiley: Повече от 100 човека ще сме Велико. Само децата с персонала от дома ще са към 80 човека. И поне още 50-60 души от клуба (фенове, съпруги, съпрузи, деца и т.н) ще се съберем. Ще е интересно. Иначе бих помолил тук да коментираме само датите. За другите неща Дани е пуснал тема, където трябва: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...amp;#entry54096 .

Нека не размиваме тази тема. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Осигуряването на храна за стотина човека е "сериозно предизвикателство", както биха казали някои наши пишман политици.

Не знам дали с нашите любителски скарички ще можем да се справим, освен ако във всяка кола няма по една. А не е и само месото- салати, плодове и др...

Трябва добре са изчислим всичко, така, че да не замръчкаме добрата идея с лоша организация. Но има време за изчистване на подробностите.

 

Още не съм гласувал, защото програмата ми за април е доста неясна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за април... ама ако се окаже, че април точно този уикенд е дъждовен... и гласовете клонят към него...след това Великден и Гергьовден - слънце... :) и след това за втората дата пак дъжд! :) Да, звучи много нагласено, но и реално! За това датата ще е една от двете, като тази, която ще е с повече гласове ще е с приоритет и вече ако времето е хубаво... действаме, щото всички знаем майските дъждове... слънце, слънце и след половин час... дъжда като из ведро - за 15 мин... и ама предостатъчно да развали нагласата за хубаво изкарване.

Аз лично си мислих, че може и по-рано да го направим, а около тези дати да е повтарянето на мероприятието, но хайде да не съм чак такъв оптимист! :icon_blush: Все пак ако решим може и не чак толкова организирано и по-спонтанно да отидем и по-рано макар и няколко коли както сега на срещата. Ако някой му се ходи да се обажда, аз ще съм ЗА! :)

 

Ей това е приказка :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Моля, внасяйте пари по сметката :)

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гласувах за м. Април.

Мотивите:

- дали няма да сме се охарчили по време на празниците и да опорочим мероприятието;

- относно събирането на повече средства: - между двете предложени дати са празници, които са свързани с пътуване, а това пък ме навежда на идеята, че благотворителността ще е малко на второ място (дано не съм много прав)

- като имаме нагласа за по-раната дата и не дай си Боже нещо се провали - ще имаме вариант за реакция т.е. да ползваме втората дата.

 

П.С. Разбира се, че ще се съобразя с мнозинството :rulez:

 

П.П.С Добра и навременна реакция на Биг Бос

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, гласувах за м. Април.

...

 

По същите причини пуснах и аз гласа си за април. Понеже по-горе не съм се мотивирал сега ще го направя, или ще повторя колегата :)

Действително ако мине преди празниците, според мен събитието ще е направено с по-голям мерак.

По същия начин разсъждавам и за датата... ако е първата и нещо се провали веднага минаваме на "втория вариант" :)

Относно парите не мисля, че покрай празниците ще съберем основната сума за инициативата. Все пак по мои груби сметки са необходими (за децата говоря) около 400-500лв... само за храна...

 

Но и както колегата казва, заедно ще сме, независимо от деня! Просто споделям мнение :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да напиша и аз -

на 10-ти се работи. Не, че е проблем за мен, мога винаги да отсъствам, такава ми е работата, но си го представях мероприятието двудневно - събота вечерта да спим някъде в района, иначе просто ще се пребием! Примерна програма за еднодневно мероприятие:

Тръгване от София (примерно) в 7, пристигане там към 9, разполагане на скари, допълнителни покупки (все нещо ще сме забравили), към 10-11 тръгване за децата, до 12 транспорт, към 1-2 ядене, до 3, малко забава и пр... после транспорт обратно - поне час, по това време другите - почистване, тръгване към София в 5, пристигане - 7 пребити... и реално прекарваме с децата 3, макс 4 часа. Бием път 500 км, печем, организираме, емоции, деца, вечерта ща сме като сдъвкани и изплюти. Ако го направим двудневно ще е далеч по-добре си мисля. Да разпределим малко товара. Затова и ще гласувам за април, макар да ми навлича усложнения с вземането на детето ми - бившата е..... Надявам се да се споразумея с нея.

Относно събирането на повече пари - между двете дати има няколко работни дни, празници са и всеки ще е обърнал джобовете обратно....

Това са моите доводи. Разбира се, ще се съобразя с мнозинството. Но ако го направим на 19, приберем децата чак по-късно следобед и останем в някоя вила на Баните - да пием по ракийка и да се видим, а на другия ден децата ни направявт представлението, за което говорихме с директорката - пък после - по живо по здраво по пътя си - на мен ми харесва повече като идея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да напиша и аз -

на 10-ти се работи. Не, че е проблем за мен, мога винаги да отсъствам, такава ми е работата, но си го представях мероприятието двудневно - събота вечерта да спим някъде в района, иначе просто ще се пребием! ...............

:mitsu-smiley: Това с парите го взехте много на сериозно :icon_blush: . Факт е, че това са си 2-3 седмици и колкото и да е, пак има някаква вероятност някой да внесе някое левче. Но това не е изобщо важно - с тези пари или без тях разликата ще е малка. Колкото до това, че човек ще е с празни джобове след празниците, същото е и преди празниците - всеки ще си направи сметката предварително, ще си задели колкото пари му трябват, така че пак няма да има излишни. Дали преди или след празниците - все тая.

Идеята с двудневното събитие е наистина добра. Аз виждам нещата така:

- ще трябва да сме доста рано сутринта в Стара Загора, така че който откъдето тръгва да си направи сметка в колко часа. Трябва да определим поне една група от няколко човека, които да са там по-рано и да подготвят нещата. Друга група трябва да организираме за извозването на децата - мисля че десетина коли на два пъти най-много ще стигнат (надявам се да има повече автомобили). За връщането ще е малко по-лесно - освен определена група, всеки който слиза надолу може да вземе по някое дете.

Ще има и хора, които няма да могат да останат (аз със сигурност ще трябва да се прибера същата вечер), за другите трябва да се организира нощувка. Хотела, в който бяхме миналата година в Баните е идеално място. Или някой от района ако има друго предложение нека сподели.

Нека да го направим като двудневно събитие - който иска ще остане, който иска ще се прибере. В този случай уикенда след Гергьовден (10-11 Май) отпада поради работния съботен ден. Нека да го имаме предвид за следващата събота и неделя - 17,18 Май.

Явно съм избързал с анкетата. Не ми се ще да пускам нова, но ако мислите, че ще стане объркване ще пусна. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

17-ти май също се работи :icon_hmm:
:mitsu-smiley: :icon_blush: Егати...остават 24,25 Май. Но 24-ти също е празник - не знам дали тогава децата няма да имат някакво мероприятие и вече прескачаме в Юни месец. Според мен е добре да затворим анкетата и да остане 19-20 Април. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :icon_blush: Егати...остават 24,25 Май. Но 24-ти също е празник - не знам дали тогава децата няма да имат някакво мероприятие и вече прескачаме в Юни месец. Според мен е добре да затворим анкетата и да остане 19-20 Април. :mitsu-smiley:

Понеже мнозинството, за сега, са за м. Май, нека кажат дали са съгласни.

Варианта с нощувката е доста добър :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина ако мероприятието е двудневно, се виждат повече предимства - ще има време за всичко да е на спокойствие. Още по вече, че на който се падне роля на скараджия или барбекю майстор - всеки се досеща колко ще му е комфортно накрая, опушен и ухаещ на кебапчийница. А пък като ще има преспивка е друго вече. Въпроса е колко човека ще могат да отделят два дена като време.

 

Така че по отношение за датите - бях дал глас за м. май, но пък какво му е и на април, нямам нищо против. Направо да местим темата с конкретните предложения на видимо място за всички. :icon_thumbup: И дано не изкочи нещо непредвидено до тогава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За скарата ме бройте мене.... Опитвам се да намеря една голяма скара - като по кебапчийниците, иначе с малки барбекюта - трябва да почнем седмица по-рано! Дано успея, ако не - и без друго трябва да си правя за моята каминка - ще се наложи да се поспеша.... Ама наистина е зор без голямо нещо! Това са си 120-130 души - откъдето и да го погледнеш!

А за един ден - просто ще се разнебитим, това е и растояние голямо, кой от Плевен, кой от Варна, кой от София.... път си е! а така - хем ще се видим.... и по-спокойно ще е. Дайте да решим датата и да се заемем с резервации. Че да може след барбекюто да пием по една :drinks: , иначе - да не забравяме, че трябва да върнем децата в дома....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз си планирам престоя с преспиване! ;)

Ако има и други желаещи, да направим една сметка за брой хора, да резервирам в същия хотел, в който бяхме на миналата среща през юни или всеки да се оправя по единично, всеки си преценява как да стане, само казвам, че мога да направя резервация, който е наясно с плановете на семейството си и иска да е в същия хотел или да се обади лично с предпочитания за стая или апартамент или да ми каже! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...