Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Нека, който идва да вземе със себе си и тенджера за кебабчетата и кюфтетата, защото около 400 бройки трудно ще ги съберем в 3 тенджери. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги, ако има някой от Ямбол, Сливен, Бургас или региона да се обади да пътуваме заедно до Стара Загора.

 

 

Ами можем да се уговорим нещо, примерно да се изчакаме към Сливен някъде - с колегата lentqq ще тръгнем заедно от Бургас и надявам се около 9 часа да сме към Сливен. Ако искаш предложи и ти място където може да се съберем, а пък и да се чуем по телефона - моя GSM е 0888 221737 Велико.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужасно ми е мъчно, че не мога да присъствам, но се надявам да не е последната такава инициатива и да мога да дойда следващия път.

Да си изкарате хубаво и да направите снимки.

Гордея се, че има такива хора в този прекрасен форум, на който съм член!!! :icon_thumbup: Мислено съм с вас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изчаках възможно най-последния момент, за да знам със сигурност дали ще дойда или не. За съжаление няма да мога да присъсътвам :sorry:

Надявам се най-вече времето да е хубаво. От там нататък пожелавам на всички весело и приятно изкарване и най-вече дайте надежда на тези дечица, че животът не е само в границите на дома. Покажете им, че има добри хора, които не са се вглъбили в проблеми и суета, а дават от себе си и по нещо за другите.

Съжалявам, че не мога да бъда част от тази благородна инициатива :icon_crying:

Още веднъж приятно изкарване и много весели моменти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз мисля да тръгна към 4:30 - 5:00 докато няма движение и яваш, яваш да покарам митсубяса...Когато съм до Сливен ще звънна на Роско...ако се събирате там някъде, може да продължим заедно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще взема и една маса със четири стола :) Току-що ги взех от познат.Поне операторите на BBQ да могат да поседнат :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Готови сме! :friends:

Взехме кебапчетата и кюфтетата охладено прясно месо в тарелки, произведено днес сутринта.

Имам къмпинг маса и две рибарски столчета с облегалки. Взели сме и одеяло.

Също така и мокри кърпички и чували за смет от най-големите 130 литра, голяма тенджера, барбекю.

Дани купува в момента с другия Данчо (Brigadiro) останалите неща от Метро.

Утре, който иска да тръгне по рано с нас в 07.00 часа на бензиностанцията ЛУК, в началото на автомагистрала Тракия в посока Пловдив.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, взел съм голяма скара 90/50, имам и един чувал (3кг) въглища, но се съмнявам да стигне само за мен :icon_blush: . Приготвил съм и тенджера. Мисля, че имаше и още една голяма скара, така, че колегите от София с големите багажи (Big Boss и &) могат да не се претоварват. Тази вечер съм на гости в Чирпан, така, че съм на близо и ако е необходимо мога да дойда и по-рано. Иначе в 9-9.30 съм на Билла.

Тел. за контакт 0888 479 770; 0898 736 255 - Тодор.

Ако има нещо звънкайте..... :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В момента се обадих по телефона на Дани и му казах да вземе още един голям чувал с въглища.

Така стават общо три.

Пазаруват шоколади, лютеници , кока кола, фанта, чинийки... и т.н, всичко необходимо за утре. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен ситуацията тотално се скапа :(

Това, да живея на 5-6 минути с кола от мястото на срещата и да не мога да дойда... е, не е истина :(

 

Предупреждение към колегите, които идват от посока Чирпан: от два дни на входа на СЗ има още един нов светофар, да не се обърка някой!

 

Успех и хубаво време!

Аз отивам да плача на рамото на жената...

 

П.П. Ако мога да съм от полза на някой - 0897943400, Стефан.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пазара приключи :) С Дани взехме всичко,което беше предвидено по списък-кола и фанта,шоколади,хляб,лютеница,чаши и пластмасови вилички и чинийки.Взехме и 10 кг дървени въглища-най-голямата разфасовка в Метро...Само дето багажа се оказа в повечко :icon_doh: и част от него отиде при DJ-я :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, доста хора се оказаха възпрепятствани :( Дано се съберем 20-тина коли...То и на мен ми костваше ужасно много но теглих една майна на всичко и нямам търпение да потегля :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Пазара приключи :) С Дани взехме всичко,което беше предвидено по списък-кола и фанта,шоколади,хляб,лютеница,чаши и пластмасови вилички и чинийки.Взехме и 10 кг дървени въглища-най-голямата разфасовка в Метро...Само дето багажа се оказа в повечко :icon_doh: и част от него отиде при DJ-я :icon_blush:

 

Браво! Вече сме готови с препълнени коли. :icon_thumbup:

Утре ще се видим в 7.00 часа на ЛУК.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Вече сме готови с препълнени коли. :icon_thumbup:

Утре ще се видим в 7.00 часа на ЛУК.

Да,всичко е готово :good: И времето го дават слънчево...Така че имаме всички предпоставки да направим празник за малчуганите :icon_thumbup: :mitsu-smiley: До утре :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз току що успях да натоваря по-голямата част от багажа. Взел съм и три столчета, одеало, тенджера, хладилна чанта, след малко сядам да сглобя барбекюто и съм готов. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще тръгна сигурно най-рано в 11-12 от Сф, предполагам че 13.00, 14.00ч. ще стигна на баните ;)! Сам съм, някой ако му се идва пък няма кола да казва,а и място имам! Трябва да взема колата от сервиза, да сменя гумите преди да тръгна и просто това ще ме забави! Иначе за 2-3 часа най много ще съм на баните!

 

:drive: :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, леле, много готинко беше! Само за едно съм тъжен- не ми работи антената вече :icon_crying: И никой да не се закача с мен, че съм тренирал с пушка и съм особено опасен!

 

:drive: :plane: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, на тези, които не дойдоха мога да кажа, че могат само да съжаляват...Беше много весело ;) Момчета гордея се че съм един от вас ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, срещата беше слабо казано невероятна.

Радваме се, че дарихме толкова радост на деца, които силно се нуждаеха от човешка топлота. :icon_n_hands:

 

Равносметката:

Бяха дарени - телефонна централа за дома Panasonic, фотоапарат Kodak, мишки и клавиатури за PC Logitec, огромно количество чисто нови играчки, дрехи, федербали, топки и какво ли още не. :)

Имаше предостатъчно храна за всички деца, като след това останалото месо (над 200 кебапчета и кюфтета), около 100 шоколада, 20 кг. лютеница, 15 хляба, 10 литра Фанта и Кока Кола, над 80 кроасана, оставихме в дома.

 

Въпреки, че бяха дарени толкова много неща, останаха над 400 лева, които ще съхранява и пази за следващи мероприятия Дани. Така че ще има каса на клуба за благотворителни инициативи.

 

Благодаря на всички колеги и приятели, които участваха вчера, не щадиха лични средства, време и усилия и "не подвиха" крак близо 10 часа, за да направят децата щастливи!

Благодаря също така и на тези, които дариха финанси и средства.

Надявам се още хора в бъдеще да ни подкрепят и повечко колеги да участват, дори и със скромни възможности.

 

Гордея се, че имаме този клуб!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено срещата беше страхотна!От посрещането ни в дома от децата до закарването им обратно всичко стана перфектно-като се мине през раздаването на подаръци,игрите,обяда(готвачите ни бяха класни:icon_dance:),дискотеката(адмирации за DJ Mony :icon_clap: ).Колко е хубаво да видиш как греят детските очи-няма по-хубаво от това.А това означава,че сме свършили добра работа :icon_thumbup: Гордея се със срещата и с това,че съм част от този невероятен клуб!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...