Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

Какви други носители имаш в предвид? Може да бъде МР3-плеър или на касетка, но ме уведомете, за да съм подготвен. Видях, че има още един колега, който иска да поеме озвучаването но не го познавам и не зная доколко можем да разчитаме на него. Аз мисля да дойда с Паджерото и в него да натоваря тонколони-монколони и всичко необходимо за едно добро озвучаване.
:mitsu-smiley: Ееее, чак касети нямах предвид :D . Мислех си, че ако има компютър ще е малко по-лесно, пък и всеки може да си вземе флашката с малко музика. Според мен ти вземи всичко необходимо, както беше предложил, а Мони ще помогне на място. Все пак наистина е добре на лични да се разберете и ако той има лаптоп може да го вземе.

За час - аз предлагам 09:30 да се съберем хората със скарите, а час поо-късно около 10:30 останалите за да може да се извозят децата до обяд.

За времето не се притеснявайте - ще е добро, няма да ни разваля кефа, я!

А за медиите миналата година за дръвчетата Дани беше писал на bTV и те дойдоха. Сега може пак да им се обадите.

За дрехите: който има възможност нека донесе - не е нужно да са чисто нови, трябва да са запазени и здрави, а не покъсани. Няма значение модел и размер - там има деца от 5 до 18 годишна възраст. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Искам да ви кажа току що какво прочетох за времето в събота............ :icon_blush:

 

http://www.standartnews.com/bg/article.php...;article=229297

:mitsu-smiley: Няма място за притеснение - не вярвайте на вестници. :mitsu-smiley:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това намерих и ми звучи чудесно, дано да се сбъдне прогнозата от 23 С

http://www.wunderground.com/global/stations/15640.html

Казах ви, остава да се молим да е така

 

Ето още един полезен сайт с доста хотели там:

http://www.journey.bg/hotels/hotels.php?city=2057

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Времето по CNN го дават перфектно.

За тези, на които им се наложи да закъснеят: като тръгнете от Била (само един такъв магазин има засега, така, че там е трудно да се обърка) към Баните, ако стигнете до дилърите на Митцубиши (Ита Сервиз), значи току-що сте подминали разклона :)

Ако стигнете до Богомилово, значи сте подминали с много.

 

За тези, които идват от към Пловдив: краткия път е да слезете от магистралата на Чирпан и по стария път излизате директно на разклона за Баните, а ако го подминете с километър - на Била. Ако карате докрая на магистралата, се навиват около 20 км повече и се минава през целия град, което може да доведе до объркване и питане.

 

Горе на поляната до скоро нямаше обхват на мобилните, сега не знам, но е твърде вероятно пак да няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, дайте да уточним час за тръгване от София.

Тъй като цялата кола е пълна до горе с детски играчки и храна няма да мога да взема никой за път, а ако не мога да събера всичко на задните седалки и багажника, даже ще имам нужда от помощ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нека, ако някой ще пътува по-празен да прехвърлим малко от нещата, които Светльо е взел, за да го разтоварим и не го натоварваме с всичко!

Час на ръгване 8:00! за да сме в 10:00 там!

Моля за точност, иначе и до 12ч. няма да стигнем, когато сме повече народ, трябва да сме точни!

Имам предложение да се отбие от магистралата за Чирпан, сигурен съм, че е по-добрия вариант, най-вече като време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Засега няма да мога да дойда ,но тия дни ще разбера със сигурност и ако резултата е положителен , комбито ще е на разположение ,ще пътувам сам най-вероятно .

Така ,че до ден-два ще имам яснота и ще мога да помогна :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, дайте да уточним час за тръгване от София.

Тъй като цялата кола е пълна до горе с детски играчки и храна няма да мога да взема никой за път, а ако не мога да събера всичко на задните седалки и багажника, даже ще имам нужда от помощ.

:mitsu-smiley: Аз ще карам доста дрехи, но мисля, че ще успея да ги набутам на задната седалка и в багажника ми ще остане само барбекюто. Така че можеш да разчиташ на помощ за багажа Светльо.

Аз обаче ще тръгвам по-рано, защото ще се движа по-бавно и ще си ми трябват между 2ч30мин и 3 часа до Стара Загора.

От София ще съм излязал в 07:00 на-късно. Мисля, че най-късно 09:30 трябва да има няколко човека пред Биллата, защото има да се пазаруват въглища, десерти, прибори, вода и др. а това ще отнеме повече от 30 минути.

Предлагам няколко човека да се съберем в 09:30 пред Билла, останалите в 10:30.

И според мен е по-добре да се отбие през Чирпан. Иначе влизането в града след магистралата отнема доста време.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не казва за медиите.

А добрата новина е, че ИМАМ СКАРААА, ще и направя сефтето на виден ден и място!

Дани, 10 не е ли късно? В дома ще ни чакат след 10.30, не знам ще можем ли да се организираме...

Както и да е, ще се опитаме да подготвим максимално нещата с Валери още по ранина - че генератори, вода.... Ние с него ще се разберем на лични. Предлагам ви да звъните, когато наближите, макар че и да не ви посрещнем - ще го преживеете. Трябва да се разтовари всичко и да се върнем за децата. дотук 14 коли по 4 деца - 56. Но се надявам да има още колеги, че да го направим наведнъж, да не се мотаем цял ден. Макар че по-малките - може и по повече. А през това време - да подготвим скари и пр.

Мале, представете си само картинката - 20 диаманта в колонка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е в 10ч. като пристигнем, разтоварваме и се връщаме да вземем децата. (това за основната част от колегите) Иначе ако имам възможност и аз бих предпочел да съм там към 9:30 най-късно!

 

 

П.П.Сега ще пусна писмо до bTV, да ги уведомя за инициативата ни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз ще карам доста дрехи, но мисля, че ще успея да ги набутам на задната седалка и в багажника ми ще остане само барбекюто. Така че можеш да разчиташ на помощ за багажа Светльо.

Аз обаче ще тръгвам по-рано, защото ще се движа по-бавно и ще си ми трябват между 2ч30мин и 3 часа до Стара Загора.

От София ще съм излязал в 07:00 на-късно. Мисля, че най-късно 09:30 трябва да има няколко човека пред Биллата, защото има да се пазаруват въглища, десерти, прибори, вода и др. а това ще отнеме повече от 30 минути.

Предлагам няколко човека да се съберем в 09:30 пред Билла, останалите в 10:30.

И според мен е по-добре да се отбие през Чирпан. Иначе влизането в града след магистралата отнема доста време.

:mitsu-smiley:

Супер! Тъкмо ще напазариш каквото трябва

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята ми е в 10ч. като пристигнем, разтоварваме и се връщаме да вземем децата. (това за основната част от колегите) Иначе ако имам възможност и аз бих предпочел да съм там към 9:30 най-късно! ...

 

Колеги, да не стане разминавака във времето? Защото тръгване в 10 часа от Била, означава 10:15 (в супер-идеалния случай) на поляната, от там разтоварване, организация, моткане (неизбежно е :) ), стана 10:35, обратно до дома - най-рано 11 часа. Пак казвам, това е в идеалния случай, тоест трудно постижимо.

 

От дома до поляната ще се кара БАВНО, защото има няколко много приятни завоя и на полвината от децата и персонала ще им стане лошо, ако скороста е по-висока. Отделно, че е доста рисковано да се бърза, когато имаш 2-3-4 деца без пътни навици в колата. Знам, че вие самите не сте деца, но дали всички са наясно на какво е способно едно любопитно дете?

 

Два курса до там и обратно и стана 1 часа, което не е лошо, остават примерно 5 часа за игри и забави.

 

Имайте предвид, че в събота излизат всички "неделни" шофьори и движението в града става малко странно, в смисъл, че половината не са чували за Правилника и доста улици са или затворени или труднопроходими заради многото строежи и ремонти.

 

Ако не стане някоя беля до края на седмицата, от мен един Лансер с три места за единия курс и четири за другия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не е ли уместно за всеки случай да мислим и за резервен вариант, ако все пак завали или е валяло и е кално. Едно че няма да е комфортно, пък и децата да не се простудят. И ако все пак ни изненада времето, някъде по Минералните бани на закрито трябва да стане всичко. Аз мисля че ако се говори с управителя на станцията дето бяхме миналата година или пак тогава дето ползвахме ресторанта който е с много голямо пространство отвън, че хората ще влезат в положение, ако се наложи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе не го познаваме, ама пък и да не го демотивираме човека! Вземете се разберете на лични с него (скромно мение)

 

Човека е сериозен ,първо преди двадесетина дена ми се обади лично по телефона .Говорихме десетина минути и ми се видя доста сериозен ,но генераторчето е професионално и доста мощно за това повече музика по голям купон :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не е ли уместно за всеки случай да мислим и за резервен вариант, ако все пак завали или е валяло и е кално. Едно че няма да е комфортно, пък и децата да не се простудят. И ако все пак ни изненада времето, някъде по Минералните бани на закрито трябва да стане всичко. Аз мисля че ако се говори с управителя на станцията дето бяхме миналата година или пак тогава дето ползвахме ресторанта който е с много голямо пространство отвън, че хората ще влезат в положение, ако се наложи.

 

Аз също мисля ,че трябва да се застраховаме и някой да се обади на новата управителка г-жа Димова 0889310555 или ако трябва да се отиде на място :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
:mitsu-smiley: Аз ще карам доста дрехи, но мисля, че ще успея да ги набутам на задната седалка и в багажника ми ще остане само барбекюто. Така че можеш да разчиташ на помощ за багажа Светльо.

Аз обаче ще тръгвам по-рано, защото ще се движа по-бавно и ще си ми трябват между 2ч30мин и 3 часа до Стара Загора.

От София ще съм излязал в 07:00 на-късно. Мисля, че най-късно 09:30 трябва да има няколко човека пред Биллата, защото има да се пазаруват въглища, десерти, прибори, вода и др. а това ще отнеме повече от 30 минути.

Предлагам няколко човека да се съберем в 09:30 пред Билла, останалите в 10:30.

И според мен е по-добре да се отбие през Чирпан. Иначе влизането в града след магистралата отнема доста време.

:mitsu-smiley:

 

Бояне, аз мисля да тръгнем заедно, защото и аз няма да карам бързо.

Ще напазаруваме каквото трябва от Била в Стара Загора, като там ще ни чакат колегите от региона и града.

Още някой е добре да дойде с нас, ако може да е с по-празна кола.

Другата колона от :plane: :mitsu-smiley: ще води Пламен и така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бояне, аз мисля да тръгнем заедно, защото и аз няма да карам бързо.

Ще напазаруваме каквото трябва от Била в Стара Загора, като там ще ни чакат колегите от региона и града.

Още някой е добре да дойде с нас, ако може да е с по-празна кола.

Другата колона от :plane: :mitsu-smiley: ще води Пламен и така.

:mitsu-smiley: ОК Светльо, ще се чуем в сряда за да се доуточним. До тогава ще видим кой още ще идва с автомобил и ще помолим някой да тръгне по-рано с нас. Аз съм почнал да правя списък какво трябва да пазаруваме - товариме го и се качваме на баните да се подготвим. След това аз мога да направя няколко курса за дечица или нещо друго ако сме забравили, защото си водя две помощнички, които да се грижат за скарата и да помагат горе през това време. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бояне, аз мисля да тръгнем заедно, защото и аз няма да карам бързо.

Ще напазаруваме каквото трябва от Била в Стара Загора, като там ще ни чакат колегите от региона и града.

Още някой е добре да дойде с нас, ако може да е с по-празна кола.

Другата колона от :plane: :mitsu-smiley: ще води Пламен и така.

 

Big Boss,моята кола ще е празна и нямам нищо против да взема багажа,който ще ти е в повече.Само едно барбекю ще има в багажника.Може би и една маса с 4 стола,но не е много сигурно.Така че казваш къде,кога и в колко и съм там :icon_thumbup: Относно навесите-в Praktiker са много скъпи.Под 120 лв няма.Сега ще погледна Metro какво предлагат и ще пиша пак.И в каталога на Metro няма нищо подходящо за случая :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Big Boss,моята кола ще е празна и нямам нищо против да взема багажа,който ще ти е в повече.Само едно барбекю ще има в багажника.Може би и една маса с 4 стола,но не е много сигурно.Така че казваш къде,кога и в колко и съм там :icon_thumbup: Относно навесите-в Praktiker са много скъпи.Под 120 лв няма.Сега ще погледна Metro какво предлагат и ще пиша пак.

 

Добре. :)

Ще дойдеш ли с мен и Боян по-рано или да се срещнем някъде да ти дам част от багажа? Цялата кола е пълна с детски играчи, купени онзи ден. http://www.kolobok.us/smiles/artists/vishenka/l_pazzle.gif

Може да се доразберем на лични съобщения. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре. :)

Ще дойдеш ли с мен и Боян по-рано или да се срещнем някъде да ти дам част от багажа? Цялата кола е пълна с детски играчи, купени онзи ден.

http://www.kolobok.us/smiles/artists/vishenka/l_pazzle.gif

Може да се доразберем на лични съобщения. :icon_thumbup:

Няма проблем.Ще се разберем на ЛС

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Няма проблем.Ще се разберем на ЛС

 

Добре, разбрахме се.

Аз ти и Боян ще се чакаме точно в 07.00 часа в събота на бензиностанцията Лук Ойл в София след караулката на КАТ в началото на магистралата в посока Стара Загора (Пловдив).

Който иска да кара с нас е добре дошъл. :mitsu-smiley: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз като гледам може и да съм самичак от Варна с митсу (все пак ако има и някой друг да ми пише на ЛС), а не съм патувал до Ст. Загора и незнам колко време ще ми е нужно да дойда...Ако може някой да си даде тел. евентуално ако 10:30 не съм пред този магазин да мога да ви издиря...Всичко се случва в крайна сметка...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз като гледам може и да съм самичак от Варна с митсу (все пак ако има и някой друг да ми пише на ЛС), а не съм патувал до Ст. Загора и незнам колко време ще ми е нужно да дойда...Ако може някой да си даде тел. евентуално ако 10:30 не съм пред този магазин да мога да ви издиря...Всичко се случва в крайна сметка...

 

И при мен е така, също ще съм сам - така че някой от Бургас ако има желание да присъства, но няма кола под ръка да се обажда и се разбираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: , защото си водя две помощнички, които да се грижат за скарата и да помагат горе през това време. :mitsu-smiley:

 

Вземи още две и за мен ;) Ако ми дойдат гумите до тогава, ще съм на линия, юе с моите скорости не е яега работата със зимните не си е работа! Все някое от диамантчетата ми би трябвало да е готово до петък!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...