Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

Дани, Моля те, ако имаш координати на хотела - дай ги, или вземи цени, че да се ориентирам. По принцип тройна стая за мен е ок, ако не - ще да трябва апартамент.... Макар, че ми е близо до Сливен - и аз смятам да остана, че да се видя с колегите, иначе ще е само хамалогия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Хотелът изглежда много добре! Цените - също са добри. Така като гледам - ако жена ми няма изпити - две стаи ще да са... Но, има време. Аз категорично смятам да остана с нощувка. Да си кажем по някоя дума там...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбирасе че ще и аз ще бъда с нощувка бройте ма и мен с една двойна стая :mitsu-smiley:

Колеги нещо не можах да разбера кояе последнатат дата за тържеството? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ,че ще е със преспиване :icon_thumbup: :icon_dance: :icon_rock: ,обаче хората които се смятат отговорни за събитието задължително трябва да се съберем по рано , за да се обсъди логистиката на мероприятието ,защото организацията на 130-150 Човека си е ОГРОМНО предизвикателство :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хотела изглежда много добре :icon_thumbup: Аз пропуснах срещата миналата година там.Аз мен една двойна стая за която и дата да решите:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ,че ще е със преспиване :icon_thumbup: :icon_dance: :icon_rock: ,обаче хората които се смятат отговорни за събитието задължително трябва да се съберем по рано , за да се обсъди логистиката на мероприятието ,защото организацията на 130-150 Човека си е ОГРОМНО предизвикателство :mitsu-smiley:

Ми то вече сватбите не са по толкова народ! Знам, сериозно е. Трябва меню да се измисли... не е лесна работа! Аз се наемам да сметна количествата (нали ми е стара тръпка ресторантьорството). Имайте предвид, че ако не вземем голяма скара - печенето ще трае вечно! Зависи и какво ще решим да е менюто. Но откъдето и да го погледнеш - все си е мноооооооого работа! И не толкова работа, колкото време! Само си представете 150 пържоли да се начукат! (дойде ми наум един виц за пържолата и жената, ама ще ви го кажа на поляната). Не знам, ще се наложи да правим подготовка от предния ден... Май ще си взема отпуска...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми то вече сватбите не са по толкова народ! Знам, сериозно е. Трябва меню да се измисли... не е лесна работа! Аз се наемам да сметна количествата (нали ми е стара тръпка ресторантьорството). Имайте предвид, че ако не вземем голяма скара - печенето ще трае вечно! Зависи и какво ще решим да е менюто. Но откъдето и да го погледнеш - все си е мноооооооого работа! И не толкова работа, колкото време! Само си представете 150 пържоли да се начукат! (дойде ми наум един виц за пържолата и жената, ама ще ви го кажа на поляната). Не знам, ще се наложи да правим подготовка от предния ден... Май ще си взема отпуска...

Работата, която ни чака наистина е много сериозна.Вярно, че без голяма скара ще го закъсаме.Относно мръвките, ще бъде по-добре да се вземат готови за скара/пържоли, кюфтета и кебапчета/.Ако на място се занимаваме с начукване на пържоли и месене на кайма ще осъмнем.

Някой от колегите беше споменал, че има човек от форума, който е в този бизнес.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как на място, аз мислех предния ден да се начукват, иначе - голям зор ще видим. Говорих с един приятел да ми намери скара, ако до десетина дни не ми даде категоричен отговор - ще си правя моя, и без друго трябва.... Чували с дървени въглища и печене на воля! С голямата ще успеем, няма страшно. Веднъж на хижа сам нахраних 40 студенти за Нова година - младежта грам не ми помогна. Сега, като се има предвид, че няма да съм сам - не ме е страх.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Давам! :good: :link:

 

Хотела изглежда добре. Да сме живи и здрави... взимам една двойна стая.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предния ден е задължително това са салати поне малко но трябва,не лошо и някаква шатричка да измислим за всеки случай.

Предлагам да направим един предварителен списък с нещата които ще ни трябват за предния ден така и за деня на тържеството.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги! Първо искам да кажа че все още не мога да се ориентирам за коя дата говорим,но това е малка подробност на която няма да обръщам(лично аз)внимание.Няма значение когато и да е аз съм там.

Ще се опитам да направя примерен списък и програма за двата дена(като изхождам от факта че това ще са събота и неделя)

1.-Среща на неколцина от нас(по възможност повечко)в събота преди обяд на мястото където ще се проведе мероприятието.

1.1-Незабавно започване на подготовката за неделния ден.

1.1.1-Направата на салатите,начукването на пържоли сортирането на кебапчета и кюфтета

1.1.2-Подготовката на скарите и електроуреди ,като например музикално озвучение и т.н.

1.1.3-Разпъване на шатрата(ако има такава)

Мисля че в горните няколко реда ще ни мине целия ден (дано да ни стигне)

2.Списък с нещата които ще трябва да закупим.

2.1-Скарииииии....

2.2-Пластмасови чинии,вилици и чаши

2.3-Найлонови торби за боклук

2.4-Няколко тенджери или някакви съдове за готовите вкусотийки (скараджийски) и за салатите(гарнитурите).

2.5-Предлагам всеки един от нас да носим някакви черги одеала или нещо на което може да се седне(нещо не ми се иска да сядат децата направо на земята).

2.6-Много ми се иска да намерим някакво генераторче за ток (много ще ни помогне)за музика или за неще друго.

2.7-Аз мога да се ангажирам да докарам усилвател с две големи тон-колони и лаптопа -да стане по весело.

2.8-Дървени въглища

2.9-Дали няма да ни потрябва и газов котлон?

3.-ХРАНА-Приемайки че децата ще са 70 на брой и ние още толкова.ОБЩО 150 човека.

3.1-Кебапче 200бр.

3.2-Кюфте 200бр.

3.3-Пържола 200бр.

3.4-Домати -краставици и зеле 200 порции по 100-150 грама прави 20-30 килограма общо

3.5- Олио и оцет по една бутилка

3.6-Няколко солници с шарена сол.

3.7-Безалкохолно 80 лт.(разнообразно)

4.-В ДЕНЯ НА ТЪРЖЕСТВОТО (Ангажираните хора от нас ще бъдем вече на поляната)

4.1-В колко часа ще вземем децата?

4.2-Колеги !трябва да измислим някакви забавления на децата ,не можем да ги съберем и само да ги нахраним.Трябва да помислим за някакви игри и съответно за награди(наградите трябва да получат всички-може и да са малки но децата ще се изкефят максимално).

Приятели мои сега придобихтели представа за мащаба на целия празник?Ще съм горд да се справим с това предизвикателство и да доставим на децата един незабравим пикник сред природата.

 

P.S.Горе посочената "програма"е много не точна и търпи на корекции.Моля за коментари предложения(реалистични)

Поздрави от bate_pleven :mitsu-smiley:

Ако смея да попитам и ако не тайна с какви средства разполагаме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вальо, до момента имаме 645 лева за мероприятието в сметката на клуба. При Дани има отделно събрани. Имаме и доста пари в клуба, които ще използваме при нужда.

Очакваме още хора да помогнат с финанси.

Призива ми към колегите е всеки да даде кой, колкото може, но от сърце! :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Генераторчето за ток осигурено :icon_thumbup:

От мен музиката и настроение и разбирасе съдействие на 100% :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз се наемам да попитам за цената на кюфтетата и кебапчетата,пък и за пържолите...Близо до работата ни има цех за месо и се надявам за по-големи количества да направят по-сериозна отстъпка.Иначе цената на кюфтето и кебапчето е 0.41 лв,но пък са двойно по-големи от тези в Kaufland и Billa :) А за цената на месото-и идея си нямам :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още нещои съм се сетил!?Приятели мои кой може да говори с хората от хотела дали може да се ползва хладилника или хладилна камера ,ще ни е необходимо.

Не лошо да се знае някаква цена да можем да направим примерна калкулация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще стане сложно да носим месата оттук. Не можем ли да ги купим от Стара Загора в дена на мероприятието? Мисля, че мога да го уредя. Колегите там ще помогнат. Къде ще идат... В краен случай има и Метро... 200 пържоли са 40 кг месо, 400 кебапчета/кюфтета са 24 кг месо... това си е цял багажник мръвка, това тече, топло е вече.... Не знам... Да питам ли в Стара Загора?

Иначе - супер за генератора!

За салатите - можем да купим готови. Снежанка, картофена, руска. 2 буркана лютеница по 3 кила.... ХЛЯБ....

Който има масички за къмпинг - да ги взема.

За игрите - предлагам да им купим 3 футболни топки - за всяка от групите. Федербали, такива неща. За игрите - ще питам моя приятелка аниматор. Тя знае всичко по въпроса. Ще взема списък с игри и ще го предложа тук - каквото си изберем...

Децата са си направили пиеса - куклен театър, имаше идея да я представят пред нас... Ако искате - можем да го включим в програмата.

За колко още неща ще се сетим.............. Но, има време, който се сеща нещо - да го пише тук, накрая ще обобщим....

Датите? За кога да го планираме?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ще стане сложно да носим месата оттук. Не можем ли да ги купим от Стара Загора в дена на мероприятието? Мисля, че мога да го уредя. Колегите там ще помогнат. Къде ще идат... В краен случай има и Метро... 200 пържоли са 40 кг месо, 400 кебапчета/кюфтета са 24 кг месо... това си е цял багажник мръвка, това тече, топло е вече.... Не знам... Да питам ли в Стара Загора?

Иначе - супер за генератора!

За салатите - можем да купим готови. Снежанка, картофена, руска. 2 буркана лютеница по 3 кила.... ХЛЯБ....

Който има масички за къмпинг - да ги взема.

За игрите - предлагам да им купим 3 футболни топки - за всяка от групите. Федербали, такива неща. За игрите - ще питам моя приятелка аниматор. Тя знае всичко по въпроса. Ще взема списък с игри и ще го предложа тук - каквото си изберем...

Децата са си направили пиеса - куклен театър, имаше идея да я представят пред нас... Ако искате - можем да го включим в програмата.

За колко още неща ще се сетим.............. Но, има време, който се сеща нещо - да го пише тук, накрая ще обобщим....

Датите? За кога да го планираме?

Колегата роско е прав има време,но знаетели колко бързо ще мине?!Предлагам някой от админите да допълва списъка с нещата които се сещаме и са необходими .Като му дойде времето Ще бъдем на сиситема ненужното ще бъде елиминирано от списъка(сега по добре списъка да е пълен ,че да не забравим нещо)

Нека да си разпределим задачите ,кой какво ще прави и кой какво ще носи(и за това ми се струва че трябва да има едно списъче :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, до момента имаме 645 лева за мероприятието в сметката на клуба. При Дани има отделно събрани. Имаме и доста пари в клуба, които ще използваме при нужда.

Очакваме още хора да помогнат с финанси.

Призива ми към колегите е всеки да даде кой, колкото може, но от сърце!

 

 

При мен има 330лв събрани от членовете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Валидна ли е анкетата още?Струва ми се че нещо куца в активноста :icon_blush:
:mitsu-smiley: Не е много валидна, защото едната дата е неподходяща. Вече на 90% е ясно, че ще го направин уикенда преди Великден. Ако никой няма нищо против, към средата на другата седмица ще обявим тази дата и във видимата за всички тема. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Не е много валидна, защото едната дата е неподходяща. Вече на 90% е ясно, че ще го направин уикенда преди Великден. Ако никой няма нищо против, към средата на другата седмица ще обявим тази дата и във видимата за всички тема. :mitsu-smiley:

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам да обявяваме конкретната дата за мероприятието с децата :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...