Премини към съдържание

Дом за деца "Българка" - благотворителност на клуба


jolly_roger

Коя дата ви е по-удобна за първата инициатива на клуба?  

30 гласа

  1. 1. ?????????? ?? ???? ?? ?????????.

    • 19-20 ????? 2008?. (??????? ????? ????????)
      11
    • 10-11 ??? 2008?. (??????? ???? ??????????)
      19


Препоръчано мнение

  • Отговори 284
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Добро мероприятие спретнахме, всичко беше много хубаво. И най вече за децата - като за първа подобна среща. А бе общо взето сме улучили "формата", щото нали имахме опасения най-напред какво и как да се организира.

Е който не е можел да присъства само може да съжалява, пък и вечерта имаше малко купонче в тесен кръг. Малко снимки и от мен ...от телефон.

 

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238827

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам също да изкажа и ОГРОМНА благодарност към DJ MONY ,без който нямаше да постигнем този "ПРАЗНИК" за децата който стана :mitsu-smiley: :icon_clap: :icon_rock: :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги,

Ужасно съжалявам, че не можах да остана вечерта, но, както разбрахте, родът ни се увеличи с едно мъничко момиченце...

Стана прекрасен празник, мисля, че се представихме перфектно - и като организация, бе всичко! Което доказва, че сме просто :first: . Имаше игри, танци, а и който си водеше шофьор - и :drinks: ! Утре ще кача снимки, че сега се прибирам и има да се стягам за дълга седмица

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето снимки и от мен :icon_thumbup: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=238912

 

p.s. Колеги искам общата снимка пред дома!!!!!!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше невероятно. :rulez:

Мисля, че се справихме достойно. Поздравления на всички, които присъстваха.

Сигурен съм, че всички прекараха много добре. На децата им личеше най-много :icon_dance: .

Ние лично се забавлявахме много. (Завършека на вечерта също беше достоен :drinks: )

Снимките са много хубави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала за организацията... евала за това, че го направихте за децата и до последно не сте изневерили на обещанията си - по снимките си личи, че сте дали всичко от себе си!

 

Радвам се, че съм част от този клуб и искрено се надявам при следващото мероприятия да имам възможност да дойда!

 

P.S> Понеже е много кофти да се търсят снимките по отделните отговори в тази тема, съм систематизирал линковете до момента в една тема в раздел "Фотогалерии? - :link:

 

Молбата ми е - който има снимки, да ги пусне и там, за да си останат за спомен на едно място ;)

 

Евала и браво още веднъж - завиждам ви, че сте го изживяли... Next time - together!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина колегите,които не успяха да дойдат изпуснаха много...Дано от снимките да усетите поне малка част от атмосферата,която цареше на поляната :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз просто нямам какво да кажа.

Всичко беше супер,както се вижса от снимките и от коментарите на колегите. :icon_thumbup: .Първоначално се опасявах,че няма да можем да организираме такова голямо мероприятие и да нахраним топкова народ.Но явно съм подценил уменията на по-старите членове НА КЛУБА :) (моля младите да не се обиждат :please:).Аз сигурно съм се вълнувал колкото и малчуганите,защото за мен това беше и първа среща на живо с членове на клуба.Просто всички сте супер :worthy:.Не съжалявам,че съм в този клуб и се надявам за в бъдеще да правим и други такива мероприятия :icon_clap:

ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявма, че не можах да остана, а минах само транзит да оставя дрешките на децата!

Извенявам се и на колегите, че неможах да се видя с тях! Дано следващият път да съм на линия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искренно съжалявам, че не можах да дойда, но и двата дни имахме семейни празници.Радвам се, че сте доставили много радост на дечицата.Гордея се че, има такъв Клуб :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пикникът беше страхотен! Благодаря на всички, които готвиха и мъкнаха ядене и съоръжения преди ние да дойдем, защото организацията беше супер! Не мога да кажа как беше скарата, защото нито подвих крак, нито сложих нещо в уста за цялото време, докато бях там, но децата казаха, че са доволни. Разпитваха ме подробно за вас, кой откъде е, на колко години е, какво работи, има ли деца, защо е искал да дойде, откъде се познаваме.. 101 въпроса. Питаха Теди къде се е учила да танцува хора.. абе.. много беше забавно. Разказваха ми те къде са ходили, какво учат в училище, какво искат да правят, за "манджата" - най-желаната гимназия, където всички искат да учат. С новите ми приятелки Атанаска и Елена си разменяхме мелодийки и картинки за телефон.. Можах да използвам няколкото неща, които съм гледала да прави учителката ми по танци като работи с групата й от глухи студенти за да танцуваме с едно момиченце с увреден слух... която между другото наистина танцува най-хубаво. Май се казва Нели, но не съм съвсем сигурна. Много, много съм доволна! Почувствах се отново дете! Търчах, пищях, врещях, скачах и какво ли не, вечерта бях прегракнала и всичко ме болеше.

 

Благодаря на Емил задето се нави да вози групичката от моите моми, защото ми надуха главата да ги кача в червения колт. Първо искаха аз да ги возя, но им казах, че това не е моята кола и не мога аз да я карам . Тогава настояваха да се кача с тях, за което искрено съжалявам, защото съм стара за такива работи, ама както и да е.

 

Много е лесно и приятно да си общуваш с тези деца. Всички опасения, които изказаха някои колеги са напълно неоснователни и не важат за този дом. От друга страна в много отношения намирам общи неща с досегашния ми опит. Абе с две думи - всичко си е в реда на нещата. Дано имаме ентусиазъм да правим и друг път такива работи, да не е еднократна инициативата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съжалявам, че не можах да дойда :(

Радвам се, че сте направили такъв хубав празник с децата :clapping2: Дано следващия път успея да присъединя

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След всичко което прочетох и видях, мога да кажа само две неща.

Първото е: Съжалявам, че не присъсътвах :sorry:

И второто: Радвам се и се гордея че съм част от този клуб и познавам хора като вас (не всички, но дай Боже да се запознаем)

:icon_n_gora:

Направихте Цветница още по цветна за тези дечица. :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мога да кажа, че за такива моменти, каквито видях - човек си заслужава да живее...

Радостта на 60 деца в момента, в който видяха първия автомобил да влиза в двора им... как бяха насядали на стълбите с подпрени брадички в очакване и като се подаде първата мицу-муцуна... как всички в един миг скочиха и викнаха "Идат, идат, идат..." :) Няма такава радост!!!

Как влизаха и излизаха, в колите (като мравки в мравуняк преди дъжд), как си игреха с ел. прозорците... :) Няма такава радост! :)

Трудно е да се опише всичко и цялата емоция... Не знам има ли смисъл да се опитвам... просто ще има и друго такова мероприятие и който иска да я изпита да заповяда! :)

Аз искам да благодаря на хората дарили средства, за да е възможно да се осъществи това което се случи! Също така на организаторите и на хората пряко участвали във всичко това и отделили от най-ценното си, а именно собственото си свободно време, защото по-скъпо от него няма... Няма да изреждам имена, колегите по-горе са го направили, само ще кажа пак, че беше страхотно и че това не е никак трудно да се направи пак! Организацията бе на ниво, както винаги е била! Просто действително хората се организираха и бяха точни и успяха да направят всичко възможно, за да се спазят предварителните уговорки да вземем децата в уречения час, да сме готови с обяда на време, да има музика за повече настроение, да има усмихнати хора и да се пречупят бариерите! Всеки си знаеше работата и работехме като една добре смазана японска машина! :)

Поздравления колеги, за пореден път се доказахме, че когато искаме - можем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наистина беше очарователно! Мисля, че всички опасения, страхове и съмнения просто излетяха със скоростта на светлината!

Няма такъв кеф, сега като връщам лентата, като гледам снимките и виждам само едно - усмивки... Усмивките на децата, които в случая са най-важните; усмивките на колегите, които наистина не се спряха за секунда - кой-каквото - всеки беше се нагърбил с нещо, но усмихнат! Голям кеф! Ама наистина голям кеф! Невероятен кеф! Страхотна организация! Шапка свалям на всички присъстващи, наистина не подвихме крак! Но си струваше... Накрая, когато останахме сами на поляната си личеше лекичка умора, но пък всички бяхме така превъзбудени и изпълнени със задоволство, че нищо не можеше да ни спре и ако да трябваше да започнем мероприятието отначало - пак щяхме да се справим! Радвам се, че всички са доволни! Поставихме добро начало, ако имаме желание - можем да го превърнем в традиция. Всичко зависи единствено и изцяло от нас. Доказахме (дори на себе си, ако някой се е съмнявал, де), че можем, остава само да поискаме. Колеги, горд съм с вас, горд съм с клуба и с това, че имам възможността да бъда част от това!

 

П.П. Както неведнъж съм споделял - аз съм абсолютен дръвник по отношение на компютрите. Моля някой да ме светне как да кача снимките - 160 на брой, всяка по ок 4МВ. Че тук ще станат .... огромни... Пишете ми на лични, ама като за абсолютен простак, стъпка по стъпка... Иначе трябва да ги запиша на диск (то те ок 600 МВ) и да ги дам на някой да ги качи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току-що говорих с Елена от дома да ми каже че си е зела контролното с 5 и е много доволна от барбекюто и всички в училище й завиждат за дето се е возила на хубави коли и е била на барбекю.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно е това! Само че не им помня имената на децата... само на жена ми приятеля Красьо... Ама големи сладури!

post-1617-1208766612_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля някой да ме светне как да кача снимките - 160 на брой, всяка по ок 4МВ. Че тук ще станат .... огромни...

 

 

А, а Роско твоите снимки определено си заслужава да се видят, не може да се отрече беше с "тежката артилерия". За да видим замайващите резултати от Кодака най добре ги качвай всичките някъде или примерно на http://www.snimka.bg/ , правиш си регистрация и следваш указанията, ще се справиш ама и малко време ще ти трябва.

 

ПС. За отбелязване е също, че ти беше един от най подготвените по отношение на оборудване :icon_clap: , а бе който го знае и може както се казва "дялан камък"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тертип трябва във всичко! Без желание и тертип - вятър работа се получава! Пък и не сме деца вече! Как се кефя аз на колегите, чак жената се зариби... Сериозни мъжаги, отговорни... Евалла, приятели!

 

Велико, тежката артилерия ги прави много големи и не мога да ги кача... всичките са над 4 МВ, а тоя сайт приема до 3.... Дайте друго място, ако има такова, де! А да ги намалям - не мога, казах ви, че съм пълно дърво по отношение на компютрите... Не, че не мога да се науча - ама не ми е интересно просто...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Невероятно си изкарахме, както децата, така и ние. Хиляди благодарности на всички колеги, които помогнаха това събитие да се осъществи. Видяхме, че когато имаме желание всичко минава както трябва. Организацията беше перфектна - от пристигането до заминаването, всичко мина като по часовник. За пореден път се убеждавам, че всичко с което се захване клуба е обречено на успех. А що се отнася до дечицата - опасенията ни бяха напразни. Всички бяха много контактни и се забавляваха - много танци и игри. Големи сладури са. В края на деня се чувствах като смачкан, но много доволен от преживяното. Естествено раздялата не беше лесна, но няма начин. Няма да забравя как едно "чопарче" протягаше ръце към Данчо (Brigadiro) и му казваше: "наведи се да те целуна". Вярвам, че доставихме много радост и приятни емоции на дечицата. Надявам се да продължаваме в същия дух и занапред. Сега вече след като си поприказвахме с новите ни приятелчета съм убеден, че уцелихме десятката с първото мероприятие. Ето сега и малко клипчета и снимки от този страхотен ден:

Ето един страхотен танцьор на първия клип (за съжаление не си спомням името му):

http://www.vbox7.com/play:a60d5419

http://www.vbox7.com/play:8297e377

http://www.vbox7.com/play:ad06edd0

http://www.vbox7.com/play:b3766092

 

Всички снимки може да разгледате тук: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=23...w=1&photo=9

 

Валери беше осигурил качествена електроенергия:

 

DJ Mony създаде невероятно настроение:

 

Имаше и кареоке:

 

И много веселба:

 

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...