Премини към съдържание

Е, колеги, доживяхме!


rosko

Препоръчано мнение

Поздравявам всички, с надеждата да има и за нас по-добри времена - като цени, обслужване, сервиз!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно преди 3 дни я пуснаха - ако е тази за Лансера :icon_thumbup: (поне аз тогава я видях за първи път)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да има, реклама! Радвам се, че има реклама, според мен автомобила го заслужава! Дано да има повече от тези по улиците! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййй аз днес за първи път я видях рекламата и умрях от кеф :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...къде, какво, кога , как? Де я таз реклама да я вида? Какво представлява? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде я гледате бе колеги? Аз засичам чат-пат реклама на Лансер-а Дисковери, Нашионал Джеографик, естествено на румънски:(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз я гледах по ДИСКАВЪРИ жестока е особенно червеното много му приляга :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да по БТВ има реклама на новия лансер пусната от Балкан-Стар :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да по БТВ има реклама на новия лансер пусната от Балкан-Стар :)

 

 

 

Наистина,рядко явление.Автомобилът изглежда супер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това , ако е рекламна кампания... Имам предвид, че повечето хора не са и забелязали че тече такава. Балкан Стар за пореден път показват несериозно отношение спрямо любимата марка. Явно Мерцедес и Крайслер ги задоволяват напълно, за наше огромно съжаление. Дано скоро някой друг стане официален представител и то само на :mitsu-smiley: . Само тогава, май нещата ще дойдат на мястото си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, по БТВ

Да, в супер прайм тайм, най-скъпото за реклами време, покрай "Великолепната шесторка", два пъти я дадоха тази вечер

Да, Лансерът го заслужава (вече навих един от малкото ми приятели с възможности за покупка на нов автомобил) да си го купи. Обеща да даде да го покарам...

За Балкан стар отдавна твърдя, че трябва да си оправят маркетинга - за пръв път виждам реклама в електронна медия в България

Отделно - в потвърждение на предното твърдение - не съм виждал и на крайслер и Мерцедес (крайслер се пише задължително с малко "к") реклами.

И още едно отколешно твърдение - :mitsu-smiley: се продава и без реклама... Просто защото е :first: :plane: на света

рекламата само ще ни направи ПОВЕЧЕ :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо не мога да повярвам, как се откъсна от сърцето на Балкан Стар!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз я видях ! :icon_thumbup:

Поздравления за Балкан Стар :icon_clap: - макар да не вярвам да е тяхна инициатива - по-скоро нещо спуснато централно. Не може само ние да продаваме Мицубиши - трябва и те да се понапънат малко. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: То стана цяло събитие...учудихме света :icon_blush: . Вчера ми се обаждаха от 2-3 места по телефона да ми кажат, че видяли реклама на Мицубиши по телевизията. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въртят е по БТВ и НОВА!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансера е върха!!! Мноооооооооого качествена реклама, много добро съчетание на цветове, мнго въздействаща! Браво на Митсубиши!!!

 

...Балкан стар... Дано по-често се сещат за Митсубиши, защото е наистина велика марка и това че немогат да я продават само ги тегли назад!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бих казалм, че рекламата е много добра, но е по добре от досегашните им опити. Много бих се радвал на реклама като рекламите на Mtel например където просто на преден план е идеята и въздействието на зрителя (нищо, че конкретно техния продукт Mbox или там както се наричаше от последната реклама не бих го нарекъл добър или конкурентен).

 

 

Миро както казваш тази реклама на Mtel на мен също много ми харесва. Но за Лансера също е добра рекламата и мисля че внася необходимото въздействие и интерес, а то би трябвало да се поражда у всеки който за първи път вижда колата. Вече който е сериозно заинтригуван - ще намери начин да се информира допълнително. Въпреки че не би било зле да има и втори рекламен клип по различен и да ги сменят.

 

Тук в Бургас от доста време има изрисувани автобуси със сюжет на Аутлендъра. Явно Балкан стар са решили да наваксват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро както казваш тази реклама на Mtel на мен също много ми харесва. Но за Лансера също е добра рекламата и мисля че внася необходимото въздействие и интерес, а то би трябвало да се поражда у всеки който за първи път вижда колата. Вече който е сериозно заинтригуван - ще намери начин да се информира допълнително. Въпреки че не би било зле да има и втори рекламен клип по различен и да ги сменят.

 

Тук в Бургас от доста време има изрисувани автобуси със сюжет на Аутлендъра. Явно Балкан стар са решили да наваксват.

Явно. Вчера сутринта на летище София щях да падна от изненада, като видях един червен Лансър вкаран вътре и с табелки, Т данни, цени и пр. Сестра ми ме довърши, като ми се обади и ми каза, че, забележете, в Сливен, до Кауфланд имало чисто нов изложен екземпляр... черен... Явно е кампания. Ми какво да кажа, това е повече от добре, ако миналата година са продали къде 1000 коли :mitsu-smiley: без реклама - дай боже тази да продадат в пъти повече! да се множим, дет' се казва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Дават ли я още тази реклама? Снощи изгледах цели 2 последователни рекламни блока по bTV и не я дадоха. Аз ли съм единствения, който не може да я засече? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...