Премини към съдържание

Със 100км/ч...


Препоръчано мнение

Псолютно отказвам всякакво дърпане......post-3405-1214344253_thumb.jpg Мойте стрелки са така.........Кръстчетата са символ на 2-неща :Или среща с медицински лица, или с дядо Господ...... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

Напълно съгласен съм с теб.Смятам за абсолютно неразумни скорости над 120 км/ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 209
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Съгласен съм с това, че пътищата ни не са за високи скорости, но когато :drive: :mitsu-smiley: :plane: и някак си колата сама те кара да я "натискаш" в повече от позволените километри. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Псолютно отказвам всякакво дърпане......post-3405-1214344253_thumb.jpg Мойте стрелки са така.........Кръстчетата са символ на 2-неща :Или среща с медицински лица, или с дядо Господ...... :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Това с кръстчетата фотошоп ли е, или наистина си си "тунинговал" километража? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[quote name='valboss'

Това с кръстчетата фотошоп ли е, или наистина си си "тунинговал" километража? :)

Не е тунингован бе колега, това е свалено от нета.........То и да си го тунинговаш така(километража), докато не си го запаметиш в главният компютър, т. е. под косата, файдата е никаква..........За това призовавам всички колеги да си го ъпдейтнат.........И колеги!!! Много ви моля, на 28-ми ама в никакъв случай не давайте на Ванката да води колоната, щото ще пристигнем в 9 ч. в С.З. и ще се чудим какво да правим до обяд....... :hysterical: :rofl:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с Каризмите- и аз си правих скоро едно клипче , но имам проблеми и не мога да го пусна за сега във форума!

В общи линии при 180км/ е на 4700 оборота(не както на колегата при 5400) В моя защите да кажа ,че и още може колата ,но не съм безрасъден шофиор и не искам да я настъпвам много!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегите с Каризмите- и аз си правих скоро едно клипче , но имам проблеми и не мога да го пусна за сега във форума!

В общи линии при 180км/ е на 4700 оборота(не както на колегата при 5400) В моя защите да кажа ,че и още може колата ,но не съм безрасъден шофиор и не искам да я настъпвам много!

И на мен ми се свиваше сърцето, като я слушах как вие мотора, но пък тази чисто-нова отсечка от магистралата до Ст. Загора нямаше как да не я пробвам.

Би трябвало и още да може да ускори, защото й дават максимална мощност при 5500 оборота, а при бензиновите мотори максималните обороти на двигателя са по-големи от оборотите при максимална мощност, т.е би трябвало поне 5500-5600 оборота да развърти :rolleyes: (при това на прав път)

Ето я предходната снимка:

post-1462-1214579294_thumb.jpg

може би на 180км/ч да е била на 4700, незнам

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

А аз се чудя защо на километража на Галанта пишеше 160 и ми се пречкаше само ;) и си викам, бре не върви тоя Галант...!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Айде и аз да се изложа... На Бургаската магистрала. Пътя София-Слънчев бряг го взех за 4 часа със скорост 160-190 (предимно 180) и едно пропускане на отлклонение :). Разход даде 8.75 (засечено с пълнене до горе).

 

Брех и колата!

post-2328-1220178494_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз се чудя защо на километража на Галанта пишеше 160 и ми се пречкаше само ;) и си викам, бре не върви тоя Галант...!
Ванка! Абе нещо не вървят вашите Галанти.....Гледай тук какво става.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

HolyMan до Обзор за около 5 часа със спиране на едно Хепи за хапване, със скорост 140-190 на магистралата константно

и от Бургас до Обзор само на 1-2-3 по големите завои на почти пълна газ - разход 9.6 л / 100км газ с дядо галант 2.4 :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

HolyMan до Обзор за около 5 часа със спиране на едно Хепи за хапване, със скорост 140-190 на магистралата константно

и от Бургас до Обзор само на 1-2-3 по големите завои на почти пълна газ - разход 9.6 л / 100км газ с дядо галант 2.4 :)

:icon_thumbup:

 

Дядо, ама :mitsu-smiley: !

 

Интересното е, че на връщане при оптимално каране разхода падна прилично под 6/100 - Събота през нощта, абсолютно сам на пътя, 80-90 извънградско и 120 на магистралата, със спящ спътник до мен и само Chillout & Downtempo музика. Накрая се чувствах герой заради нервите :) Но пък свалих разхода с 3/100... А колко време отне няма да казвам :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжеление и аз съм така - немога да карам бавно (80-90 извънградско, 120-130 магистрала), изнервям се доста бързо, може би заради възрастта е така :)

Но дори и да се опитам да карам така, другите участници в движението не ми дават възможност, по Тракия и в двете посоки почти нямаше кола която да се движи с под 140.

Може би ако имам круз контрол, ще успея някак да спазвам ограниченията, което ще се отрази положително на разхода :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бъди сигурен че е истина, гумите са точен размер, просто са много дълги скоростите, а и мощността на двигателя е в ниските обороти ;)

Максималния въртящ момент на 4G64 SOHC е при 2500 оборота, а мощността на 4500-5000.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Истина е. :)

Ние имахме такава кола в Япония преди години.

При 4G64 това е специфично за него.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...
http://images.google.bg/imgres?imgurl=http...l%3Dbg%26sa%3DN

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: , към края ;)

 

Много добро постижение на километража, но трябва и обяснителен репортаж да има. Ама оборотите защо така играят по никое време или ми се струва стрелката беше неадекватна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добро постижение на километража, но трябва и обяснителен репортаж да има. Ама оборотите защо така играят по никое време или ми се струва стрелката беше неадекватна.

Нормално си е , Велико пробвай и ти с Каризмата и ще видиш , че и при тебе ще е така :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://images.google.bg/imgres?imgurl=http...l%3Dbg%26sa%3DN

 

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: , към края ;)

 

Абе, Ванка! Колко скоростен ти беше автоматика на теб? Нещо много ниски обороти държи на доста висока скорост... Аз на 4-та при 6000 съм едва на 190-200!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...