Премини към съдържание

26.01 среща на клуба във Варна


Препоръчано мнение

И така на вниманието на всички членове на клуба от град Варна и от цялата страна...Организира се ново събиране на самолетите в града към средата на месец януари...очакваме ви!!!

 

 

Редакция от админ: Името на темата е променено по молба на автора. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Страхотно! Ще се радвам ако мога да присъствам, защото ще ми е за пръв път и отдавна имам желание да се запозная с всички страхотни хора тук.

 

Ще очаквам повече детайли за дата и място.

 

Поздрави и Весело посрещане на новата година на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айм ин ! Или казано на Български - навит съм и аз". Между другото какво стана с :mitsu-smiley: помещението във Варна? Някой има ли информация дали е отворило врати и къде точно се\ще се намира ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще отвори след Нова година и се намира срещу ДЗИ !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова година колеги! Нова година - нова среща ;) Айде като утрезнеете започвайте да оставяте коментари ;) Моля за повече активност :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Винаги има интерес, очакваме предложения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се идва само дето си блъснах каризмата на 31.12 :( ще гледам да доида все пак, само кажете кога и къде :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, дайте да се организираме, да уточним датата за да направя резервация в "Рай"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да е 19 януари събота за да има време да видят повече хора темата, очаквам и вашите предложения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да е 19 януари събота за да има време да видят повече хора темата, очаквам и вашите предложения!

 

Колега не е ли по добре да изчакаме няколко дни да видим ще се оправи ли пътната обстановка и тогава да се определи

дата , защото и колеги от други градове сигурно ще искат да присъстват , а аз сега се връщам от Варна и мога да кажа ,че вашата пътна служба сигурно още празнува. Не ,че във Стара Загора си вършат работата но но нямах проблеми докато стигнах с.Горица от там до Варна пътната обстановка си беше още в периода 01.01.2008-02.01.2008г. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам претенции :) Просто дадох предложение ;) Важно е да се съберем :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това не Ви ли навежда на мисълта да си закупите Джипки :mitsu-smiley:

 

Аз бих долетял на тази Варненска среща!

 

:plane: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

 

Хайде навихте ме и мен! Ще направя всичко възможно да присъствам! Нямам претенции за ден час и място, важното е да се саберем и да се видим!!! :drinks:

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, и аз съм с вас и ще се включа.Само кажете кога и къде. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги, така ви харесвам ;) Според мен улиците вече стават за движение на наще ниско-летящи самолети ;) Аз отново ще ви предложа 19-ти като дата или 26-ти...очаквам коментарите ви! А на колегата от Аксаково, ще кажа че си добре дошъл ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мислите ли че ще е по-добре да сменим заглавиео на темата? Така може хората да си мислят в първия момент че става въпрос за предното събиране и това са някакви коментари по него!

Според мен нека я кръстим примерно "На 19.01.08 нова среща във Варна" или съответно на 26.01.08!

Нека се избере една дата, според мен 26-ти за да я видят повече хора и да се конкретизира дата час място. Така или на 19 или на 26 ще има среща...малко вдъхва несигурност и навява на лоша организация. Нека се опише къде точно ще е срещата от колко часа, а вече който желае и има възможност да дойде.

 

Дано да не е прозвучало грубо, не е това целта ми! Това което искам е добра организация точност и яснота колкото се може по-рано във времето, а не на 18 да се вземе окончателно решение за дата и час...

 

П.П. Отново казвам нямам претенция за дата и час, ако мога ще дойда, но нека се опитаме да го организираме така както трябва! :drag: :plane: :icon_drunk: :mitsu-smiley: :icon_n_gathering: :rulez: :aero:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не си груб! По скоро изразяваш мнението си..Имено това се очаква от всеки :) Часът ще го решим, след като решим датата :) И на мен ми се иска да е всичко добре организирано, но е хубаво да се съобразяваме с хората...Затова нека ви помоля всеки който оставя коментар да гласува за конкретна дата...да се види на кой кога му е удобно и да се вземе по-доброто решение...Както виждате и двете дати са събота - идеата е да е почивен ден (аз си работя по принцип но ще пренебрегна работата :) ) Наистина 26-ти е по далечко и ще има време да се види темата от повечко хора! Затова колеги дайте да вземем решение сега, а не в последния момент, за да може и колеги извън Варна да си направят графика ;)

 

Предлагам 26-ти за дата на срещата! Място на срещата - морска гара (мисля че предния път беше добре там)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Затова нека ви помоля всеки който оставя коментар да гласува за конкретна дата...да се види на кой кога му е удобно и да се вземе по-доброто решение...

 

Един съвет, ако позволите :) : Пуснете анкета за дата и място с няколко варианта. Така е по-прегледно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, нека всеки си даде мнението до понеделник 14-ти примерно, на 15-ти да се смени заглавието на темата с датата на събирането и да се напише под темата час и място.

На морска гара е широко, има място за паркирване на нашите :mitsu-smiley: така че съм за :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за 26.01. но предлагам на "Рай", където има място за паркирана и заведението ще работи само за нас!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...