Премини към съдържание

26.01 среща на клуба във Варна


Препоръчано мнение

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Така като преглеждам форума, сякаш няма много ентусиазци. Хайде колегите от Бургас, Шумен и Добрич също да направят една организация и да пътуват заедно към Варна! Софиянци също смятам че могат да направят добра организация и да спретнат една хубава МИТСУБИШИ КОЛОНА !!! Колегата от Стара Загора, неможеш ли да организираш твои приятели и познати с митсубишита да дойдат и те? А за всички от другите градове които не съм изборил, нека и те да заповядат :)

 

Колкото повече ... Толкова по - хубаво! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като преглеждам форума, сякаш няма много ентусиазци. Хайде колегите от Бургас, Шумен и Добрич също да направят една организация и да пътуват заедно към Варна! Софиянци също смятам че могат да направят добра организация и да спретнат една хубава МИТСУБИШИ КОЛОНА !!! Колегата от Стара Загора, неможеш ли да организираш твои приятели и познати с митсубишита да дойдат и те? А за всички от другите градове които не съм изборил, нека и те да заповядат :)

 

Колкото повече ... Толкова по - хубаво! :)

:mitsu-smiley: Ентусиасти винаги има, но нещата не са точно такива каквито си ги предствяте. Ние не сме чклуб от 2000-3000 човека, а доста по-малко засега. Не очаквайте на всяка среща да има по 70-80 или повече човека. Много хора работят и съботите и неделите, някои нямат възможност да пътуват на по-дълги разстояния и поради още различни причини няма как да се събираме много народ на всяка среща. Иначе поздравления за това, че във Варна успявате да се организирате за среща всеки месец. И всеки, който има възможност би дошъл и без да го каните. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам още веднъж да помоля феновете, които ще идват с преспиване, да се запишат или да ми се обадят 0889446688, нали трябва да се направят резервации?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както вече казах (а то не е и нужно да го правя) всеки е добре дошъл..И е ясно че всеки си има ангажименти и задължения...Такаче който има времето, възможността и му се патува да заповяда...А и това е 2-ра среща за града ни, неможе да о4акваме кой знае какво...Но мисля че всяка нова среща ще е по забавна и ще има все повече хора...Липсва ни популярност сред митсу-феновете...Града е пълен с митсута, но 90% от тях мисля че не са се и сещали да проверят дали има клуб!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Града е пълен с митсута, но 90% от тях мисля че не са се и сещали да проверят дали има клуб!!!

 

Имаме дълга практика да поръчваме визитки с логото и адреса на Клуба, които раздаваме, или оставяме под чистачките на :mitsu-smiley: . За самореклама и набиране на симпатизанти така да се каже :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме дълга практика да поръчваме визитки с логото и адреса на Клуба, които раздаваме, или оставяме под чистачките на :mitsu-smiley: . За самореклама и набиране на симпатизанти така да се каже :)

 

Минавали са ми подобни идеи междудругото...трябва да зема да ги реализирам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Минавали са ми подобни идеи междудругото...трябва да зема да ги реализирам :)

 

Свържете се с ББ или с Дани, за да ти изпратят картичка за мостра. За съжаление в момента нямам скенр под ръка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Свържете се с ББ или с Дани, за да ти изпратят картичка за мостра. За съжаление в момента нямам скенр под ръка.

 

Мерси, така ще направя и ще принтирам после ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, досега никой не се е обадил за резервация, явно няма желаещи с приспиване, отпада резервирането на хотела, а дали ще можем да уточним горе-долу хората, които имат намерение да посетят срещата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала Ви правя на варненците-не се отказвате :icon_rock: Момчета дайте лятото да направим една национална среще на която се надявам да се саберем много фенове,зимата някакъси не ма влече по черноморието :icon_angel: Виж в планината ще бъда първи.Сега в планината има с какво да се позабавляваш я ски я чай може и с коняче да го поръчаш в чайната,а на черноморието по това време(без да обиждам когото и да е било)малко скучно ми се вижда :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено, че лятото ще има национална среща, тази да я наречем регионална!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак припомням датата е 26.01., мястото е хотел Рай, часът е 15:00! Ще ви чакаме колеги ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искате ли някакво предварително меню да направим, или всеки ще поръчва на място!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен на място е най-добре (лично мнение).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок, всеки ще избира на място!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой все пак има някакви предпочитания!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да забравим...Мен грипа ме събори на легло, но утре съм там!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма да забравим...Мен грипа ме събори на легло, но утре съм там!!!

Браво, хапни чесън повечко да не заразиш и другите фенове :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги как мина срещата?разкажете ни малко,снимчици можем да видим ако има :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...