Премини към съдържание

26.01 среща на клуба във Варна


Препоръчано мнение

Наистина колеги 26-ти е по-добре ,тъкмо който още не се е решил ще има повечко време да премисли.

Аз мисля ,че на "Рай"ще е по-добре :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз също мисля, че хотел "РАЙ" е по удачен, поради това, че ще дойдат хора не само от Варна, а там има възможност и за нощувка. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами добре колеги! Датата е 26.01, мястото е "РАЙ"...Ако няма никой нищо напреки да го направим заглавие на темата и да помолим бос-а да сложи датата в календара :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Датата е добавена в календара, а заглавието на темата ще бъде сменено както пожелахте! Голямо благодаря на бос-а за указаното съдействие :) Остава да се уточни някакав час само!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам, няма значение дали 19 или 26, от 20 до 25 съм в Испания така че и двете дати са добре :), само че къде беше този Рай да го вземат мътните :) че не мога да се сетя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам, няма значение дали 19 или 26, от 20 до 25 съм в Испания така че и двете дати са добре :), само че къде беше този Рай да го вземат мътните :) че не мога да се сетя.

Хотел "Рай" се намира точно след Свободния Университет, като вървиш в посока към Варна, подминаваш Св. Унив.,/ който ти остава в ляво/ първата пресечка завиваш на ляво, вървиш около 200м. в посока към морето и пътя свърва точно пред хотела.Ако ще има желаещи да пренощуват нека да напишат възможно по-скоро за да мога да направя резервации,че по това време има много студенти-задочници! Ще имам в предвид дата 26.01.08г.Ето и тел. за повече инфо:0899446688-Митко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хотел "Рай" се намира точно след Свободния Университет, като вървиш в посока към Варна, подминаваш Св. Унив.,/ който ти остава в ляво/ първата пресечка завиваш на ляво, вървиш около 200м. в посока към морето и пътя свърва точно пред хотела.Ако ще има желаещи да пренощуват нека да напишат възможно по-скоро за да мога да направя резервации,че по това време има много студенти-задочници! Ще имам в предвид дата 26.01.08г.Ето и тел. за повече инфо:0899446688-Митко!

 

Защо не използвате помощта на BgMaps, за да локализирате адреса на срещата, доста удобно е :)

 

Имаше обаче една подробност, че публикувания линк към адреса с картата е валиден лимитирано по време. За съжаление не мога да си спомня колко... ако някойима представа да помогне :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да! Няма да е лошо да се покаже на карта къде точно е РАЙ! Готово!

raj.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате колегите които не сме от Варна и ще ходим на срещата да се разберем и да си направим автоколона до Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радваме на гости от цялата страна! Всеки който има свободно време и възможности да заповяда на събирането на фамилията!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за членовете на клуба трябва да няма значение къде е срещата , който е истински фен на марката трябва да присъства на всяка една среща. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за членовете на клуба трябва да няма значение къде е срещата , който е истински фен на марката трябва да присъства на всяка една среща. :icon_rock:

Приятелю много си прав ,че за членове на клуба няма значение къде ще е срещата,но има една малка подробност 1-всичко зависи какво ще е времето и дали ще позволява да се пътува свободно-приятно(една такава среща трябва да се съпровожда само с приятни неща)2-Казваш да се съберем в Варна-ОК,но не казваш какво ще правим къде ще ходим или с една дума "някакъва програма?"3-според теб щом сме фенове значи сме длъжни да присъстваме на всяко събиране,но и тука има едно "НО"ние не сме фенове на футболен отбор,че непременно да сме на мача на любимия ни ТИМ а сме фенове на :mitsu-smiley: и само си представи ако почнат през два дена да се появават предложения за събирания на клуба какво ще правим тогава ние феноветена :icon_hmm: ?

Имам един съвет след като искаш да подготвиш една среща пусни анкета ,предложи на колегите къде могат да отседнат и на кава цена и с каво качество(евентуално да ни съдействаш с резервации в въпросния хотел),кава ще е програмата на срещата или с прости думи заинтригувай ни с нещо.

P.S. Ако все още има надежда за тази среща пишетема и мене (ако някъде се пишете)

Успех в начинанието

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така, нека да се поуспокоим :)

Първо, както вече казах - всеки е добре дошъл на срещата...тук ни обединява една обща идея и това именно е МИЦУ!

Второ, наистина неможе всеки да присъства на всяка среща колкото и да е фен! Всеки си има ангажименти, финансови възможности и прочие...

Трето - Да "надежда за тази среща" има, даже нещо повече - тя ще се осъществи!

 

P.S. Ако срещите минават добре и хората се забавляват, и се чувстват удволетворени от това да се срещат с други запалени на любимата марка като тях хора...защо не и срещите да са по чести?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю много си прав ,че за членове на клуба няма значение къде ще е срещата,но има една малка подробност 1-всичко зависи какво ще е времето и дали ще позволява да се пътува свободно-приятно(една такава среща трябва да се съпровожда само с приятни неща)2-Казваш да се съберем в Варна-ОК,но не казваш какво ще правим къде ще ходим или с една дума "някакъва програма?"3-според теб щом сме фенове значи сме длъжни да присъстваме на всяко събиране,но и тука има едно "НО"ние не сме фенове на футболен отбор,че непременно да сме на мача на любимия ни ТИМ а сме фенове на :mitsu-smiley: и само си представи ако почнат през два дена да се появават предложения за събирания на клуба какво ще правим тогава ние феноветена :icon_hmm: ?

Имам един съвет след като искаш да подготвиш една среща пусни анкета ,предложи на колегите къде могат да отседнат и на кава цена и с каво качество(евентуално да ни съдействаш с резервации в въпросния хотел),кава ще е програмата на срещата или с прости думи заинтригувай ни с нещо.

P.S. Ако все още има надежда за тази среща пишетема и мене (ако някъде се пишете)

Успех в начинанието

 

Напълно си прав ,но си изказвах лично мое мнение. Има си организатори от Варна които поне се стараят да организират нещо.

P.S. Чети малко по добре коментарите ,на втора страница хорицата са дали адрес,телефон дори карта на района.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги кажете в колко часа ще започнем мероприятието :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво би било, тези които ще идват и не са от Варна да ни информират за да се направят резервации, нощувката ще е 40лв. стаята!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, моля бъдете по-активни, за да можем да уточним всичко. Феновете на :mitsu-smiley: от страната ако има такива и желаят да дойдат на срещата на Варненци да пишат ако искат да направим резервации и посрещане! :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам пак в 15:00....очаквам и вашите предложения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...