Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Качете малко снимки на личния си автомобил


Препоръчано мнение

Е Пламене, нали си знаеш отговора.

:shades: :dirol:

Моите приятели веднага го кръстиха.................."пичкарника" :hysterical:

Иначе моторчето не беше нищо особено, 2.4 литра 4 цил. 16 кл. 152к.с. обаче много дърпаше за конете си и теглото си, не знам колко пъти ме спираха за превишена скорост ,но имам и свидетел - бай Малин от форума тук........първите няколко пъти беше неволно ,тъй като км-жа беше разграфен в мили, и нали се сещате - гледаш 60 ,пък то било 100 км./ч. :rijden:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като за Еклипса има много доброволци, няма да откажа на белия Галант. Страхотна машина! Направо ми изтекоха очите! :worthy:

Галанта наистина беше едно от моите творения ,които и досега му се кефя............преди това беше на един мой приятел, когато го вкараха от Германия ,искаше да го "пипне" леко, пита ме къде може да стане това и аз му казах че не знам , но мога да му измисля някаква форма ...............в началото доста натруфени " предложения му предлагах ,но в спора се ражда истината -стигнахме до това което е на снимката , в началото не ми харесваше много , но след седмица му свикна и почна да ме кефи, но не знаех как ще го направят реално, беше само фотошоп.................. :icon_blush:

После той си я закара някъде ( до колкото знам Сиджи тунинг ) и там го направиха с леки изменения по праговете...............и така стана това ,което е сега .................след това той я кара 1 -1.5 години и после ми я продаде на мен...............сега колата е в Пазарджик........ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня е от А4, но му пасва идеално и това което го отваря изключително много са тези прекрасни джанти които има!!! А и такива джанти седят много добре на бели коли! Скоро ще ви покажа Галанта как стои със 17-ки ако и колата да е 91 ;)

 

:drive: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задната броня е от А4, но му пасва идеално и това което го отваря изключително много са тези прекрасни джанти които има!!! А и такива джанти седят много добре на бели коли! Скоро ще ви покажа Галанта как стои със 17-ки ако и колата да е 91 ;)

 

:drive: :plane:

Няма нищо от А4 , и въобще няма чужди детайли по нея..............просто има надстройки и допълнения...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

E аз няма да откажа някоя "кошница" :icon_blush:

 

Не бих отказала някое от тези трите http://images24.snimka.bg/005360460.jpg , да не говорим за за ЕВОто и на Бат Гого самолета :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:worthy: :respect: :first: :bowi: :icon_clap:

Невероятна е - поздравления!

 

DJ, белият Галант е уникат :icon_thumbup:

Аз погрешка си пуснах линка с моите кошници в твоята тема, имах намерение да го сложа при общите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DJ, белият Галант е уникат :icon_thumbup:

Аз погрешка си пуснах линка с моите кошници в твоята тема, имах намерение да го сложа при общите.

Мислех и сегашния да го правя уникат, но се отказах защото първо е много време, връткава е работата, и второ , много пари ще отидят и вкрайна сметка ще има нещо като оптичен тунинг ............иначе замисъла ми беше за наистина уникален Галант, щях да ви обещавам че друг такъв нямаше да видите никъде ама.............

Като за начало - уникално табло,дигитално със софтуерна промяна на графичния интерфейс..............може стрелкови да ги показва показанията ,може и цифрово..........също така и цветовата гама на таблото ще е както аз си искам..........днес ще е една компбинация ,утре ще е друга и т.н. ............Естествено на видно място ще има и абревиатура DJ Tymbi :hysterical: След това както му се полага на един DJ ,7 инчов DVD плеър ресивър и подобаваща музика като сублуфери, усилватели и филтри ............и съответо втори алтернатор щото на светофарите ще бера ядове с токовете.......... :hysterical:

Отвън е ясно - по подобие на стария Галант - спойлери, прагове, крило и т.н. и съответно 17 -ки джанти и яки гумета..............

Общо взето това щеше да е ,но по мои изчисление - около 5-6 бона най малко и около 2-3 месеца време.............. :icon_blush: затова се и отказах ............ :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мислех и сегашния да го правя уникат, но се отказах защото първо е много време, връткава е работата, и второ , много пари ще отидят и вкрайна сметка ще има нещо като оптичен тунинг ............иначе замисъла ми беше за наистина уникален Галант, щях да ви обещавам че друг такъв нямаше да видите никъде ама.............

Като за начало - уникално табло,дигитално със софтуерна промяна на графичния интерфейс..............може стрелкови да ги показва показанията ,може и цифрово..........също така и цветовата гама на таблото ще е както аз си искам..........днес ще е една компбинация ,утре ще е друга и т.н. ............Естествено на видно място ще има и абревиатура DJ Tymbi :hysterical: След това както му се полага на един DJ ,7 инчов DVD плеър ресивър и подобаваща музика като сублуфери, усилватели и филтри ............и съответо втори алтернатор щото на светофарите ще бера ядове с токовете.......... :hysterical:

Отвън е ясно - по подобие на стария Галант - спойлери, прагове, крило и т.н. и съответно 17 -ки джанти и яки гумета..............

Общо взето това щеше да е ,но по мои изчисление - около 5-6 бона най малко и около 2-3 месеца време.............. :icon_blush: затова се и отказах ............ :icon_blush:

 

Като махнеш старото табло и му сложиш един LCD дисплей и едно РС в колата, оттам нататък всичко е възможно. Там са музиките, филмите (с 2 отделни дисплея за филми), данните от ЕКУ (всички сензори, разход на гориво, водене на статистика, графики, оптимизации), пътна карта - изобщо не ти и трябват новите бордови компютри в този случай защото можеш да си направиш сам неща каквито ги няма никоя кола... Обаче иска време, окабеляване, разглобяване... Само си го представи - една дънна платка, една платка за мултиплексиране на данните от ЕКУ която се свързва по USB, буутване от флаш, дисплей с тъч скрийн, една качествена USB саунд карта... Камери за задно виждане, виждане ниско над пътя, инфрачервена камера... Всичко е възможно! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като махнеш старото табло и му сложиш един LCD дисплей и едно РС в колата, оттам нататък всичко е възможно. Там са музиките, филмите (с 2 отделни дисплея за филми), данните от ЕКУ (всички сензори, разход на гориво, водене на статистика, графики, оптимизации), пътна карта - изобщо не ти и трябват новите бордови компютри в този случай защото можеш да си направиш сам неща каквито ги няма никоя кола... Обаче иска време, окабеляване, разглобяване... Само си го представи - една дънна платка, една платка за мултиплексиране на данните от ЕКУ която се свързва по USB, буутване от флаш, дисплей с тъч скрийн, една качествена USB саунд карта... Камери за задно виждане, виждане ниско над пътя, инфрачервена камера... Всичко е възможно! :icon_thumbup:

 

 

aga, ще дойда да си тунинговам Галанта при теб! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като махнеш старото табло и му сложиш един LCD дисплей и едно РС в колата, оттам нататък всичко е възможно. Там са музиките, филмите (с 2 отделни дисплея за филми), данните от ЕКУ (всички сензори, разход на гориво, водене на статистика, графики, оптимизации), пътна карта - изобщо не ти и трябват новите бордови компютри в този случай защото можеш да си направиш сам неща каквито ги няма никоя кола... Обаче иска време, окабеляване, разглобяване... Само си го представи - една дънна платка, една платка за мултиплексиране на данните от ЕКУ която се свързва по USB, буутване от флаш, дисплей с тъч скрийн, една качествена USB саунд карта... Камери за задно виждане, виждане ниско над пътя, инфрачервена камера... Всичко е възможно! :icon_thumbup:

Точно това имах намерение да направя ,не само ти разбираш от компютри ......... :rolleyes: :rolleyes:

Още не съм се отказал от това начинание, но както сам се сещаш ще падне много работа по ел.инсталацията и окабеляването.........

Освен това си търся LCD дисплей 7 инчов ,open frame.....................ако можеш да намериш такъв ще бъде чудесно......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

Освен това си търся LCD дисплей 7 инчов ,open frame.....................ако можеш да намериш такъв ще бъде чудесно......... :D

 

Kodak Digital Picture Frame е решението. http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jht...pq-locale=en_US

Доста разнообразни проекти има с тея джаджи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето я и моята колица, снимката е направена с гсм, преди да я купя:) Като имам възможност ще кача с по-добро качество.

Много красив Колт :icon_blush: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kodak Digital Picture Frame е решението. http://www.kodak.com/eknec/PageQuerier.jht...pq-locale=en_US

Доста разнообразни проекти има с тея джаджи...

Не ме разбра.......аз не искам някакво устройство ,което е в завършен вид, а само дисплея,т.е. само матрицата...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра.......аз не искам някакво устройство ,което е в завършен вид, а само дисплея,т.е. само матрицата...........

 

Ами купи си новото ламборгини ревентон и си го свали от таблото - там го има :D

 

ПП. Белият колт изглежда доста добре!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами купи си новото ламборгини ревентон и си го свали от таблото - там го има :D

Пак няма да е такова ,което аз искам, освен това аз искам да е уникално а не некво серийно ,така че ако ще и от совалка да ми го свалят пак не важи....... :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак няма да е такова ,което аз искам, освен това аз искам да е уникално а не некво серийно ,така че ако ще и от совалка да ми го свалят пак не важи....... :P

 

Само ще му смениш софтуера и си готов :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ще му смениш софтуера и си готов :)

на това нещо ако си мислиш че лесно се сменя софтуера -жестоко се лъжеш ....сигурен съм че са направили така нещата ,за да не може да се пипа.................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ме разбра.......аз не искам някакво устройство ,което е в завършен вид, а само дисплея,т.е. само матрицата...........

 

Точно това имах предвид :) Директно можеш да изкормиш едно такова и да си вземеш матрица, контролер и каквото ти е нужно. Това правят в Румъния с десетина хиляди такива екранчета, за друга цел разбира се, но се прави. Понеже цената е добра, матрицата също...

 

Ама май темата се отнесе в далечна посока....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааа скандален просто галанта...и с тия черни джантиии :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...