Премини към съдържание

Качете малко снимки на личния си автомобил


Препоръчано мнение

Честито и от мен!!!

Пожелавам ви много здраве и щастие до дълбоки старини!!!

Ето такива работи да се случват в клуба.

Горчиво :icon_n_clover: :icon_love:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ихаааа! Хайде честито! Да сте живи и здрави, много щастливи, да се обичате много, да се радвате на дечицата, на внуци и на правнуци! Много сте красиви и двамата и изглеждате щастливи. Пожелавам ви да сте такива винаги!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предстои и! За съжаление снощи умря и се наложи да си я дърпам от Пловдив! Още не знам какво и е и съм тъжен!

 

:icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям ФЕН, задължително да дойдеш в неделя да видим този уникален самолет :aero:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето нещо от моята градинка :D ЦЪК

 

Да не са кацали в градинката ти извънземните с космически кораб Митсубиши? :icon_clap: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още малко лятно материалче.

post-1198-1210063275_thumb.jpg

post-1198-1210063298_thumb.jpg

Е тва е ... :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: най-красивата снимка която съм виждал наскоро :mitsu-smiley:

 

А ето малко и от мен

post-3239-1210187474.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето всички снимки на новия член на семеиството :mitsu-smiley: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244284&photo=1

 

 

Много добре и запазаено изглежда джипчето! :icon_thumbup: Със здраве да си го караш и дълги и безаварийни километри! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веднага го познах в задръстването! Днес и с мойто микро ево не успях да се промъкна- беше АД страхотен!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веднага го познах в задръстването! Днес и с мойто микро ево не успях да се промъкна- беше АД страхотен!

Да Ванка ама аз не можах да те позная първоначално! С тази голяма каска на главата, човек като те види ще си каже че караш митцубиши сигма! :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...