Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Старозагорските минерални бани са много добър вариант, хотели там има доста но този, който визирах е голям и на поносими цени! (както писах по-горе) така че мисля, че ще се хареса!

 

ако определим дати мога да проверя има ли места и съответно да направя резервция за определена бройка! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Aз миналата година на път за морете минах от там и пренощувах една вечер - разкошно е! :beach:

 

:icon_crying: Понеже съм за 16-17 юни, все пак предлагам да се сложи една анкета, залепена за началото на темата и да се гласува...Пусти календар,...все е запълнен с нещо друго, което не мога да отклоня. :bang:

 

Милко, не можеш ли да се освободиш?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен не ми пречи кога и къде ще сме само да е след 15-ти защото преди това ще ходя на море. Ако се съберем много хора можем да попитаме и за отстъпки от хотела. Не че 2-3 лв. са от значение но все пак. Трябва да проверим и за колко души става на въпрос. Аз ще съм на линия със :mitsu-smiley: и жената. Мога да проверя и в Троянските околия каква е ситуацията, но трябва да знам за колко хора става на въпрос за да видя дали има хотел които да поеме достатъчно хора и да се резервира поне 1 месец защото наплива е голям за "курортните селища"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и бате от Плевен ще дойде само кажете къде и сме там с жената и колата старозагоските минерални бани е едно чудесно местенце за такава работа НО ИСКАМ ДА ПРЕДЛОЖА НЕЩО НЕКА С ТАЗИ СРЕЩА ДА НИ ЗАПОМНЯТ С ДОБРО ДАЙТЕ ДА СЕ ПОДГОТВИМ ПОДОБАВАЩО КЪМ ТОВА КРАСИВО КЪТЧЕ НА БЪЛГАРИЯ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: Понеже съм за 16-17 юни, все пак предлагам да се сложи една анкета, залепена за началото на темата и да се гласува...Пусти календар,...все е запълнен с нещо друго, което не мога да отклоня. :bang:
:mitsu-smiley: На мен също на 16 и 17-ти ще ми е по-удобно. Нека да пуснем една анкета, защото още много хора не са писали кога ще са сводобни. Но дори и следващата седмица да е, за мен няма да е проблем да се освободя и ще съм с вас. Давайте да решим коя седмица ще е и след това всеки да каже колко места ще резервира. Остава малко повече от месец до тогава... :mitsu-smiley:

 

....ДАЙТЕ ДА СЕ ПОДГОТВИМ ПОДОБАВАЩО КЪМ ТОВА КРАСИВО КЪТЧЕ НА БЪЛГАРИЯ
:mitsu-smiley: Какво точно имаш предвид? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И да пускаме анкета, и да не пускаме, тези които няма да могат да дойдат на датите пропускат срещата и това е. Аз ще се върна от чужбина специално заради нея, а пък какво остава хората, които са тук да си освободят един-два дни.

Срещата ще се бъде на 23-24.06.2007.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: На мен също на 16 и 17-ти ще ми е по-удобно. Нека да пуснем една анкета, защото още много хора не са писали кога ще са сводобни. Но дори и следващата седмица да е, за мен няма да е проблем да се освободя и ще съм с вас. Давайте да решим коя седмица ще е и след това всеки да каже колко места ще резервира. Остава малко повече от месец до тогава... :mitsu-smiley:

 

:mitsu-smiley: Какво точно имаш предвид? :mitsu-smiley:

незнам точно ,не съм мислил по въпроса .Например бихме могли да направим някое благородно дело примерно ако има дом за сираци да им подарим нещо или примерно да повозим децата от този дом из целия град,можем да подарим фланелки на кмета или кметицата много неща могат да се направят стига да решим нека и другите да предложат и ще изберем най доброто :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм ЗА баните, само искрено се надявам да има хубав път, защото Еклипса е със спортно окачване и ще трябва да го пускам с парашут дотам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята за национална среща е страхотна :D :icon_clap: . Като сравнително нов член на клуба не съм присъствал на такава, но за всичко си има първи път. По отношение на мястото и датите нямам претенции, съботите и неделите са ми свободни, така че ще се съобразя с останалите. Не е зле обаче предварително да се провери дали ще има места за нощувка, хапване, пииване и т.н. По горе стана дума за фанелки, как мога и аз да се снабдя с такава?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

милсля че крайно време някой да пусне тема да съберем участниците на срещата в която да видим кой и колко човека ще бъдем

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е крайно време някой да пусне тема да съберем участниците на срещата, в която да видим кой и колко човека ще бъдем.

:mitsu-smiley: Да, но да уточним детайлите. Срещата остава за 23-24-ти Юни на Старозагорските минерални бани. Дани, можеш ли да попиташ за конкретни цени и срок, в който да обявим, колко места ще резервираме? И какви стаи имат за да се групираме. Тогава ще пуснем тема с цени на нощувките и всеки ще си каже колко места ще иска. Както и срок, в който всеки трябва да преведе определената сума в клуба. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да, но да уточним детайлите. Срещата остава за 23-24-ти Юни на Старозагорските минерални бани. Дани, можеш ли да попиташ за конкретни цени и срок, в който да обявим, колко места ще резервираме? И какви стаи имат за да се групираме. Тогава ще пуснем тема с цени на нощувките и всеки ще си каже колко места ще иска. Както и срок, в който всеки трябва да преведе определената сума в клуба. :mitsu-smiley:

и все пак да помислим и за някакво културно мероприятие :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и все пак да помислим и за някакво културно мероприятие :icon_angel:

 

Балет ?!? :D

 

Може, с :mitsu-smiley: :plane: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли някой колега от района, който може да провери нещата на място и да каже цени, отстъпки за група, как е пътя и няма ли наистина дом за сираци в региона?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това с дома за сираци е хубава и добра инициатива, но има няколко подробности, чието уточняване изисква време.

 

Например, преди да се прави каквото и да било, е добре да се организира среща с директора и да се обсъди с него нашето желание. Да се коментира каква форма на подкрепа е най-уместна за конкретния случай, т.е. от какво имат нужда.

Следва да се уточни и по какъв начин тя да бъде оказана, без да се нараняват чувствата на децата. Представяте ли как би се чувствало едно дете, което го развозват цял ден с една от най-добрите коли и което вечерта трябва отново да се върне в мизерията...

 

Дано не ма изкарате черноглед, но смятам, че всички тези неща трябва да се обмислят много добре и съответно да се консултират със съответния директор.

 

Не можем просто да се изтърсим и да кажем , че сме от Митсубиши клуб и носим еди какво си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

тминтов е много прав, за жалост. Имам неприятен опит с управа на подобни домове :icon_censored: - там има много бюрокрация и враждебност. Трябва сериозна предварителна подготовка. А има управители, с които просто човек не може да се разбере. Те са готови да отхвърлят всяко предложение, само за да не си нарушават спокойствието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

За благотворителната инициатива ще пишем в друга тема и ще ви кажа как ще стане, защото от нашата фирма имам опит. Тук коментираме само за Националната среща. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен (евентуално със сина ми) за тази среща. Още не съм се излекувал съвсем, но съм достатъчно добре, за да дойда на срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това с дома за сираци е хубава и добра инициатива, но има няколко подробности, чието уточняване изисква време.

 

Например, преди да се прави каквото и да било, е добре да се организира среща с директора и да се обсъди с него нашето желание. Да се коментира каква форма на подкрепа е най-уместна за конкретния случай, т.е. от какво имат нужда.

Следва да се уточни и по какъв начин тя да бъде оказана, без да се нараняват чувствата на децата. Представяте ли как би се чувствало едно дете, което го развозват цял ден с една от най-добрите коли и което вечерта трябва отново да се върне в мизерията...

 

Дано не ма изкарате черноглед, но смятам, че всички тези неща трябва да се обмислят много добре и съответно да се консултират със съответния директор.

 

Не можем просто да се изтърсим и да кажем , че сме от Митсубиши клуб и носим еди какво си.

колеги много сте прави че трябва да сме крайно тактични затова ще помислим и ще се подготвим ще чуем и други мнения явно Big Bossa има нещо в предвид :drinks: :mitsu-smiley:

 

колеги бройте ма и мен за нищо на света не бих пропуснал първата ми среща с фен клуба на :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво се броите, ако няма места- на палатки или по колите :yes3: !

 

Пътя до там си е екстра! А що се отнася до мероприятията- по-добре е да се свържем с кмета и да каже какво всъщност имат като проекти и къде бихме могли да бадем от полза и можем действително да свършим нещо!!!

 

Обобщено- срещата е ясно кога е, пътят си е път :good: и вече трябва да отиде някой от региона да види на място какво е положението!!!

 

Ние до края на месеца трябва да сме си уточнили бройката и готово!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да, но да уточним детайлите. Срещата остава за 23-24-ти Юни на Старозагорските минерални бани. Дани, можеш ли да попиташ за конкретни цени и срок, в който да обявим, колко места ще резервираме? И какви стаи имат за да се групираме. Тогава ще пуснем тема с цени на нощувките и всеки ще си каже колко места ще иска. Както и срок, в който всеки трябва да преведе определената сума в клуба. :mitsu-smiley:

 

 

 

Колеги, първо искам да кажа, относно притесненията на някои от вас за състоянието на пътната настилка, че няма основание за притеснение, пътя е повече от хубав, всички знаете как е пътя до Стара Ззагора, вече е магистрала, после е нов асвалтов път, скоро минавах оттам и ви уверявам, че нещата към днешна дата не са по-лоши! :)

 

 

 

Току що звъннах в хотела (х-л Марица Изток) както споменах стаите са обновени и прилични, хотела е 2 звезди, но е твърде приличен (винаги препоръчвам изпитани неща) цената на двойна стая е 33лв. единична е 30лева капацитета му е за около 200 човека и в момента датите са свободни (23-24 юни) Утре ще разговарям с управителя на хотела и ще ви уведомя как е протекъл разговора. Също така има и ресторант за 120 човека, така че ще се съберем :D .

 

Ако уточним тези дни някаква ориентировъчна бройка мога да резервирам и места, но за целта ще помоля за сериозно отношение към меоприятието, въпроса не е само до пари, а и до уважение към колегите.

 

 

 

Това е от мен утре се надявам да мога да кажа дали ще мога да се резервират 30 -40 места.

 

Точно срещу този хотел е и хотел "Извор", който е с 4 звезди, имал съм удоволствието да отсядам и в него, там действително е страхотно и има страшно много глезотии, но цената е 80-100 лв двойна стая. Ако искате може и там, но в случая според мен не е важно да тънем в лукс (защото всеки от нас може да си позволи 100 лева), а да си изкараме добре заедно на чист въздух и с :mitsu-smiley: фанелки!

 

Също така искам и да кажа нещо, което опитът ми ме е научил. Мога да се наема с организацията на мероприятието и искам предварително всичи да са на ясно какво се предлага. Целта ми ще е всички да са доволни, но по някога човешките възможности са ограничени. Аз мога да резервирам хотел за спане на всички фенове, както и ресторант за празнична вечеря... ако на някой пържолата му е безсолна или възглавницата ниска, моля да се обръща към рецепцията... :) (всичко е образно казано, разбира се и дано ме разбирате правилно) :D

 

Ако някой държи да спи в по-добър хотел (казвам спи, празничната вечер ще е там където ще е групата) както казах срещу хотел Марица-Изток (който е обновен и се обновява, до края на месеца ще е готова и ресторантската част) е хотел Извор! (информация може да намерите за него в нета)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

дайте някой да пусне тема за бройката на учстниците на срещата и всеки желаещ да се запише :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...