Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Искам да попитам следното:

1. От къде мога да си взема това: http://bgphoto.net/photos/1520/o633183210132031250.jpg ( става въпрос за "Mitsubishi Fan Club Bulgaria )

 

Ако искаш пластини свържи се с мен и ще ти дам! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Е това е приказака :good:

То нищо не пречи до края на лятото да направим пак една срещичка някъде сред природата, да запалим барбекютата и :drinks:

Ето това ЦЪК e специално за tmintov :icon_dance:

С пожелание скоро да се сбъдне :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето това ЦЪК e специално за tmintov :icon_dance:

С пожелание скоро да се сбъдне :icon_clap:

 

Ами не пречи да направим една барбекю-среща при горичката на Mitsubishi другия уикенд.

Тъкмо ще нагледаме дръвчетата и ще ги полеем.

Желаещи? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тишо, дай верно да вземем да направим едно барбекю. Има и емоушън специално за теб. :skara:

Казавай как да организираме нещата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо, дай верно да вземем да направим едно барбекю. Има и емоушън специално за теб. :skara:

Казавай как да организираме нещата. :)

 

Boss, ти в България ли си вече?

 

Ами предлагам следващата седмица, събота 14.06.07.

 

Предложение за мястото на събитието :) :

 

1. :mitsu-smiley: горичката

2. Бонсови поляни (над Горна Баня)

3. ..... предложете вие.

 

Всеки си взима нещо за печене (който каквото харесва) и нещо за пиене в хладилни чанти. Месото трябва да е овкусено предварително. Продават се готови неща за скара, а който иска може и сам да се пробва да го направи.

Кой каквото барбекю има да си го носи, както и малко чамови подпалки.

По пътя ще си купим дървени въглища от някоя бензиностанция.

Нататък програмата е ясна :)

 

Очаквам коментари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тука съм. :bg:

Как ще стане само с това барбекю не ми е много ясно. Трябва да се носи от някой, после да се чака да изстине...сложна работа.

Някъкви идеи? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тука съм. :bg:

Как ще стане само с това барбекю не ми е много ясно. Трябва да се носи от някой, после да се чака да изстине...сложна работа.

Някъкви идеи? :rolleyes:

 

Хе хе :)

Остави това на професионалистите :) Няма страшно

 

Аз мога да взема едно барбекю, ще е хубаво да има поне оше 1-2 бр. Нека които са навити за тази събота да се обадят и да кажат кой има барбекю, което може да донесе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мама и тати заминават в събота на море, и ако не вземат барбекюто (защото мислеха да купуват ново) ще има още едно барбекю ;):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Събота ранния следобяд нали? :skara:

Къде беше това точно Бонсови поляни (над Горна Баня)?

Моля за по-подробно обяснение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Квартал Горна Баня, последната спирка на автобус 260.

На около 100 м след Италианския лицей. Продължава се по пътя след колелото на 260, минава се един завой на повече от 90 градуса, после се стига до плато.

Пътят е единствен и няма как да е сбърка. Улицата се казва "Обзор". Кара се все направо и свършва с много голям паркинг, където предлагам да се срещнем:

 

Това е Италианският лицей:

http://bgmaps.com/map.asp?sid=2a4d8f7ea3f4...e=&oType=57

 

Това е крайният пункт

http://bgmaps.com/map.asp?sid=2a4d8f7ea3f4...;ix=6&iy=26

 

Предложете вие час, но мисля, че около 15:00 h е ОК

 

Какво да се носи:

1. Храна. Ако има вегетарианци може и зеленчуци на BBQ да се направят, гъби и т.н. Въобще- развихрете фантазията си :) Малко хляб, някой домат или краставица... такива неща.

2. Напитки (желателно в хладилна чанта.)

3. Вода (дори за миене), защото иначе ще трябва да ходи до една чешма, а тя не е близо. Нещо за сядане, постилане, въргаляне ;)

4. Барбекю + дървени въглища. Аз ще взема едно барбекю, една много хитра скаричка, за около 6-8 човека е достатъчно, но ако сме повече ще е хубаво да има поне още един уред. Дървени въглища продават по бензиностанциите. На Лукойла преди ж.п. моста по пътя за Горна Баня има.

5. Пластмасови чинии, чаши, прибори (и пликчета за боклук за след това) :) Салфетки ;)

6. И най-важното: месо за печене (кой каквото обича и както го обича и колкото ще му стигне). Може свинско, пилешко, сурова наденица (най-добре кълцана, а не смляна)... абе каквото ви се хапва. Хубаво е месото да е овкусено от предишния ден, но ако не ви се занимава, в повечето големи супермаркети продават мариновано месо за BBQ и изглежда добре :)

 

Както виждате се събират доста дреболии и ще е трудно да се направи "централна" организация и пазар. Затова предлагам всяка групичка да носи за себе си, а пък на място ще обединим услилия :)

 

Това е от мен, казвайте кои сме желаещите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Събота ранния следобяд нали? :skara:

Къде беше това точно Бонсови поляни (над Горна Баня)?

Моля за по-подробно обяснение.

 

Бонсови поляни е точно над Горна Баня, там е хубаво, има хубави полянки и голям паркинг. Вероятно там ще има повечко хора, но лесно ще си намерим местенце. Има и чешма на 10мин от паркинга, както и параклис.

 

На мен лично повече ми се ходи на горичката, понеже не съм я виждал още, пък и ще използваме повода да я полеем.

Бонсови поляни също е добре!

 

Барбекю мисля, че ще мога и аз да осигуря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още не знам дали ще мога да дойда, но успея ли ще съм на линия задължително с пълна хладилна чанта!!! :icon_thumbup:

А там над Горна Баня дали няма по това време да е пълно с още 50 човека като нас "скараджии" ? :icon_blush:

В смисъл, дали не е добре познато това място на повечко Софиянци и няма да е пренаселено, това ми е лекото притеснение! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А там над Горна Баня дали няма по това време да е пълно с още 50 човека като нас "скараджии" ? :icon_blush:

В смисъл, дали не е добре познато това място на повечко Софиянци и няма да е пренаселено, това ми е лекото притеснение! :)

Изключително уместен въпрос, Дани :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предложих и двата варианта, единият по-близък и респективно по-населен, другият по-далечен, няма да има хора хич а и ще нагледаме и ще полеем дръвчетата. Недостатъкът му е, че евентуално някой може да няма възможност да дойде по-надалеч.

 

Но нека да пуснем тема анкета както обикновено. Аз ще го направя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...