Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Ако уточним тези дни някаква ориентировъчна бройка мога да резервирам и места, но за целта ще помоля за сериозно отношение към меоприятието, въпроса не е само до пари, а и до уважение към колегите.

Това е от мен утре се надявам да мога да кажа дали ще мога да се резервират 30 -40 места....

:mitsu-smiley: Мисля, че ще сме повече от 40 човека :D . Едно уточнение само: парите за резервации се превеждат по сметката на клуба, нали? Ако може в другата тема (за резервациите) пак да се направи списък и да се добавят хората, внесли парите, а не тези направили само заявка във форума? И някакъв срок да се уточни. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

  • Admin

Незнам дали трябва да е по сметката на клуба, че ще стане една каша не си е работа.

Трябва да уточним дали направо не е най-добре хотела да даде сметка, по която да превеждаме пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам дали трябва да е по сметката на клуба, че ще стане една каша не си е работа.

Трябва да уточним дали направо не е най-добре хотела да даде сметка, по която да превеждаме пари.

:mitsu-smiley: Дайте днес да го уточним това, за да почнем от понеделник да събираме парите. От хотела най-вероятно ще искат парите за еди-колко си човека накуп. Ако направим една резервация за 60 човека например ще е по-добре според мен, отколкото 30 отделни за по двама. Ще липсва организацията, а тя е важна. Най-добре е да уточним един срок в който да преведем парите и след като изтече да направим резервацията. Ако някой е закъснял, тогава сам ще си направи резвервация. Ако ще стане объркване със сметката на клуба, аз имам една, в която няма нищо и може по нея да се превеждат парите. Ще дам на Дани потребителско име, парола и ПИН код и той ще може и в интернет и по телефона да следи транзакциите по тази сметка. А който иска може и лично да му даде пари, но Дани да каже дали е съгласен. Аз това мога да предложа засега :good: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Дайте днес да го уточним това, за да почнем от понеделник да събираме парите. От хотела най-вероятно ще искат парите за еди-колко си човека накуп. Ако направим една резервация за 60 човека например ще е по-добре според мен, отколкото 30 отделни за по двама. Ще липсва организацията, а тя е важна. Най-добре е да уточним един срок в който да преведем парите и след като изтече да направим резервацията. Ако някой е закъснял, тогава сам ще си направи резвервация. Ако ще стане объркване със сметката на клуба, аз имам една, в която няма нищо и може по нея да се превеждат парите. Ще дам на Дани потребителско име, парола и ПИН код и той ще може и в интернет и по телефона да следи транзакциите по тази сметка. А който иска може и лично да му даде пари, но Дани да каже дали е съгласен. Аз това мога да предложа засега :good: . :mitsu-smiley:

здравейте ,мисля че няма да има проблем и да внасяме и по сметката на клуба само ЧЕ има едно НО в платежното да се пише ВНАСЯНЕ НА ОСНОВАНИЕ ЗА СРЕЩАТА НА ФЕН КЛУБ МИТСУБИШИ и така предполагам че ще могат да се проследят парите и кой е внесъл пари и кой не :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не по сметката на клуба, защото аз ще съм в чужбина и ще бързам за срещата. Трябва да разполагате с парите. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудесна е тази идея за срещата! :drinks: И аз съм "За" Старозагорски минерални бани или където другате решим всички. Важното е да се съберем!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пощенски запис?!
:mitsu-smiley: С пощенски запис става, но не бих го препоръчал, защото Дани трябва да ходи до пощата за всеки един запис. Целта е да го улесним максимално. Светльо е прав - Дани трябва да разполага с парите. Затова по-лесните варианти са или Дани да даде номер на негова сметка или аз да дам номер на сметка. При втория случай Дани ще може през интернет да следи какво влиза в тази сметка, а също така с обаждане на стационарен телефон и въвеждане на пин код да проверява, кой какво и кога е внесъл. Решавайте защото не остана време. Аз мисля, че от 14.05 до 24.05 е достатъчно дълъг срок всеки да внесе парите. Ако някой закъснее ще му се даде телефон на хотела и ще си направи резервацията сам. Хотела не е малък и предполагам, че няма да има проблем. Със сигурност ще има хора, които ще закъснеят или просто по-късно ще разберат за срещата. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вариантът със сметката ме устрийва, но най-важното е, че ще облегчи Дани. Боян е прав, че не може да караме човека да търчи всеки ден до пощата, само защото е предложил да организира нощувката за всички нас.

 

Пращането на пощенски запис отнема толкова време, колкото и извършването на банков превод (от сметка или с вносна бележка). Само трябва вместо в поща да влезете в банка :) .

 

Така че колеги предлагам да дадете банкови детайли, основание за плащане (всеки да си пише името и за какво внася парите), така че да не се чуди Дани някой превод от кой е.

Също и разумен срок, след който преводи няма да се приемат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drive: А за какви пари става въпрос!? Трябва да ни направят отстъпка за група :rulez: ! Aз мисля да поръчам торта с логото на клуба или каквото кажете! Мисля, че няма да е лошо! Има един проблем- някой трябва да я закара до там, защото аз ще закъснея :icon_bye: малко, че ще съм на сватба и цял ден няма да издържи тази торта в колата ми! И нека измислим какво да пише!!!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея и дата за срещата. Разбира се и аз ще съм там както си трябва. Единственото с което не съм съгласен е за дома с децата. Моето виждане е че отиваме да си прекараме там страхотно, а срещата с такива деца определено ще ме депресира (дори 1 тъжен поглед в очите им) и ще развали цялата работа. Разберете нямам нищо против тази инициатива, но хайде да е на друга дата по възможност!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна идея и дата за срещата. Разбира се и аз ще съм там както си трябва. Единственото с което не съм съгласен е за дома с децата. Моето виждане е че отиваме да си прекараме там страхотно, а срещата с такива деца определено ще ме депресира (дори 1 тъжен поглед в очите им) и ще развали цялата работа. Разберете нямам нищо против тази инициатива, но хайде да е на друга дата по възможност!

здравей,казваш тъжен поглед?не мисля че има дете да гледа тъжно когато идват гости при това дете и му носят подаръци.А за датата може би си прав можем да го направим когато си искаме и когато реши колектива ако вообще правим нещо :icon_crying:

 

какво става колеги хайде резервирайте (в другата тема) дотука сме като че ли малко :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, след проведен разговор с Хотел "Марица Изток" в Старозагорски минерални бани положението е следното:

 

Цена на нощувка в двойна стая 33лв (отстъпка няма)

 

Менюто, понеже е за предстоящ месец не мога да обявя цени от него, но по-нататък и това ше стане.

 

При утрешното ми чуване с хотела ще дам приблизитена бройка на хората, която в последствие ще се прецизира като ще резервирам места както в хотела така и в ресторанта.

 

Заплащането ще стане при настаняване след използване на услугата и след издаване на фактура, а няма да е предварително, по този начин освобождавам всеки един от вас от ангажимента да превежда пари, да търси банки и да губи време, знаете, че времето е ценно, както вашето така и моето, но нека това ни прави по-сериозни и отговорни при направата на резервацията.

 

Мисля, че този вариант е най-добър хем ще сме заедно в един хотел, хем ще сме в ресторанта на хотела заедно (ресторанта е за 150 човека, това означава че няма да сме само ние там, така, че трябва да се подготвите психически за разнородна музика, надявам се това да не е причина някои да са недоволни, нека бъдем малко по-широко скроени)

 

Ако имате някакви предложения казвайте ги сега, докато може да се реагира.

 

 

Всички фенове на :mitsu-smiley: са добре дошли!

Това е от мен за сега. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко това е много добре :icon_hmm: . надявам се колкото може повече хора да дойдат че тастане по голям купон и самата среща да е на нивото на автомобилите които караме :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drive: Чудничко, да действаме тогава! Доколкото разбрах- плащаме при настаняване идеален вариант! Тези от хотела много смотани ще дойдат щом са ти казали твърда цена, да бяха казали че правят 7 лева отстъпка от 40 на 33 по приятно да звучи! Ама като нямат търговски нюх :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Да, но след необходимото проучване, обсъждане и подготовка :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някаква програма на времето ?

Все пак ще ми е първа среща от подобен род и се чудех дали има строг регламент с някакви мероприятия, или е луд купон :icon_thumbup: :icon_rock:

Като гледам сигурно е било голям купон на миналогодишната срещата щото сега вилното селище не работи а сайта се продавл.

:icon_clap: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.....Като гледам сигурно е било голям купон на миналогодишната срещата щото сега вилното селище не работи а сайта се продавл.

:icon_clap: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Като стана въпрос за миналогодишното място на срещата, скоро чух, че комплекса е продаден и сега бил доста обновен(най-малкото басейна работел, а знаем какво беше миналата година :icon_doh: ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегите, които ще тръгнем от София:

Не мислите ли, че е време да се договорим за час и място на среща, за да пътуваме в колона?

 

Моето предложение е за 10:00 АМ в събота на бензиностанцията на Лукойл на изхода от София по Цариградско щосе.

(Там, където се събирахме за миналата среща)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ме опъти за пътя към въпросните минерални бани с изходна точка Стара Загора? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По подбалканския ще е още по-яко, аз може да пътувам в петък вечерта още!!! Иначе от стара загора май отклонението е на Ягода има един мост, но по спомени има табели та няма начин да се сбърка!

 

Абе стигнеш ли Стара Загора баните са ясни!!! Всъщност ако идваш от София и в двата случая си преди Стара Загора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ме опъти за пътя към въпросните минерални бани с изходна точка Стара Загора? :icon_hmm:

 

Стеф, ще ти го обясня ако идваш от София и влизаш в Ст.Загора. В самото начало на града като започнеш да влизаш в него има отбивка от лявата страна за Старозагорски Бани! има и табела има и ограничени и маркировка за ляв завой. Така, че би трябвало да го видиш! :)

 

Тишо, съгласен съм с теб за часа и мястото на срещата! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...