Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

  • Admin

Предложения и коментари за Трета Национална среща на клуба. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Предложения и коментари за Трета Национална среща на клуба. :icon_thumbup:

Мдааа...всички мълчим.

BigBoss-е, дай поне идея къде не сме ходили и кои дати са (ти) удобни :)

Т.е. дай ми някакви изходни условия за задание, както се казва, да мисля. :icon_hmm: ...и не само аз да мисля...всички да мислим и да се дават предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Имам предложение за средата на България, за да дойдат повечко хора.

Троян, Веклико Търново, Старозагорски минерални бани. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Старозагорските Минерални бани мисля, че мога да уредя достатъчно стаи в приличен хотел около 15лв на човек с голям паркинг :)

Иначе разходките из онази природа си е отделно! :)

Аз съм ЗА!

Давайте и други идеи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

да наистина , по-добре е да уточним някоя дата, че тогава да видим къде и какви свободни места ще има /това е само мое предложение все пак/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да, време е да обсъдим и този въпрос. Когато и да решим да бъде трябва да е в централна България. И под и над Стара планина има разкошни места. За момента ме вълнуват други размисли, но утре ще помисля за предложения. И за Старозагорските бани да решим ще съм съгласен. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм "за" Старозагорските бани. Предлагам срещата да е в началото на другия месец, защото после идва време за море и трудно ще се съберем всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Миналата година срещата беше на 21 -22 юни.

Ако искате и тази година да се ориентираме към тези дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази година почивни дни са 16-17 и 23-24 Юни. Май наистина ще е най-добре на една от тези дати да е срещата.

А що се отнася до място, на скоро ми попадна някакъв материал за Трявна. Някой да има някакви впечатления за това място? :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази година почивни дни са 16-17 и 23-24 Юни. Май наистина ще е най-добре на една от тези дати да е срещата.

А що се отнася до място, на скоро ми попадна някакъв материал за Трявна. Някой да има някакви впечатления за това място? :good:

И аз смятам, че в почивните дни е много по-добре, за да дойдат наистина повече хора.

 

Аз имам впечатления от Трявна. Малко и красиво е, но местните са :icon_censored: . Значи спирам си аз на площада сред една тумба други коли и тръгвам да обикалям като примерен турист. След няколко часа се връщам и какво да видя - само моята кола стои и то закопчана със скоба, а по съседните кафенета накацали някакви местни индивиди и се хилят ехидно. Явно постановка за коли от други места. Знак няма, но имало непрекъсната линия и други такива тъпи обяснения. :mad: Затова и аз съм за Старозагорските минерални бани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки , че не съм член на клуба (все още) , ще дойда където и да решите , само да има път (истински) до там , че получавам стягане в съдечната област като си карам колицата по разни дерета , означени като пътища по картите :icon_crying: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорски минерални бани - дата : 23 -24.06.2007 :D
:mitsu-smiley: Има ли как в същата тази тема да пуснем и една анкета за 2 дати (например 16 - 17 Юни и 23 - 24 Юни) и хората да си изберат? Иначе трябва втора тема да отваряме... :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорски минерални бани - дата : 23 -24.06.2007 :D

 

Ясна е работата - там сме , сега обаче остава да отида да стягам :plane: , че да е в приличен вид :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорски минерални бани - дата : 23 -24.06.2007 :D

 

 

За Старозагорски минерални бани, аз също съм "за", а също и за тези дати 23-24.06 ще ми е удобно. Така че :icon_thumbup: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен също няма значение на коя дата точно ще е. Но все пак е по-добре май да се пусне една анкета и хората които имат предпочитания да гласуват... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старозагорските минерални бани това не е ли по пътя от Ст.Загора към Казанлък - в с. Ягода? Или може би греша? :icon_hmm: Ако е там има страхотни бунгала. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Старозагорски минерални бани - дата : 23 -24.06.2007 :D

 

Ясна е работата - там сме , сега обаче остава да отида да стягам :plane: , че да е в приличен вид :drinks:

 

За Старозагорски минерални бани, аз също съм "за", а също и за тези дати 23-24.06 ще ми е удобно. Така че :icon_thumbup: :drinks:

 

На мен също ми е удобно тогава...

 

Да :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно почти всички са за Старозагорските бани, аз още миналата година си мислех тази година да я направим там и го коментирахме със Светльо това още преди време........плюсовете за там са много но преди всичко са на централно място в България и така може да дойдат хора от всички краища на БГ........ :icon_thumbup:

Другото което е, че там иам голям хотел с голям ресторант ( бях миналата година там ) където ще има място за всички ( поне така мисля де -- освен да не вземат да дойдат 500 души че тогава ще я втасаме :D ) друготот което е,че мястото е изолирано и има голям паркинг за :plane:

Другия вариант е Арбанаси, но там няма да можем да се съберем всички на едно място и колите ни ще си седят по улиците ,а не на паркинг ( не е подходящо за тази цел) освен това не съм виждал хотел или къща с повече от десет стаи ,а това е кофти ,щото ще сме пръснати по хотелите и няма да има място да се съберем всики.......... :)

Естествено това е само предложение, прикрепено с факти и доводи :D и е още само предложение ...........ако има някой други предложения ,да свирка......... :D :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_crying: Понеже съм за 16-17 юни, все пак предлагам да се сложи една анкета, залепена за началото на темата и да се гласува...Пусти календар,...все е запълнен с нещо друго, което не мога да отклоня. :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз съм на линия,а и не съм ходил на тези Старозагорски бани.

Както каза по-горе един колега да има свестен път за :mitsu-smiley: :plane: :mitsu-smiley: :plane: :mitsu-smiley: :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...