Премини към съдържание

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Значи, да разбираме, че програмата е : 1.СЪБИРАНЕ И ЗАПОЗНАВАНЕ. :spoko: 10.00 - 10.50 2.10.50-11.00 ПОДРЕЖДАНЕ. 3.11.01 СТАРТ. :plane: 4.12.45-13.00 СРЕЩА В ПЛОВДИВ. :good: 5. 13.15-13.30 ДОПОДРЕЖДАНЕ НА АВТОМОБИЛИТЕ. :drive: 6. 13.31 ТРЪГВАНЕ 7. :plane: ПРИСТИГАНЕ ОКОЛО 15.30-16.30. 8. ПАРКИРАНЕ И НАСТАНЯВАНЕ . 9. СВОБОДНО ВРЕМЕ. :D 10. :drinks: 19.00-19.30 НАЧАЛО В РЕСТОРАНТА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Който няма климатик да му мисли :lol: Само за възпрепятствани чета! Всъщност колко ще се съберем!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, когато разговарях с управителя на хотела и правих резервацията за нощувки и вечеря, бях споменал, че хотела е обновен и в момента когато провеждах разговора ресторанта се реконструираше (това беше на 10-ти май) и тогава управителя ми каза, че се очаква ресторанта да заработи в края на месец май. Попитах го дали за датите 23-24 юни ресторанта ще работи, думите му бяха "О-ооо със сигурност." Аз понеже смятам, че мога да имам вяра на думите на един управител на хотел, който най-добре знае как стоят нещата в собствения му хотел му казах, че в такъв случай резервирам определената бройка стаи и места в хотела!!! До тук чудесно и всичко е както трябва. След това се чувахме още няколко пъти с него за да доуточняваме бройка и как ще стане обслужването на хората в ресторанта. Той ми казваше, че ресторанта още не е готов, но за заявените за нас дати ще работи със сигурност, аз му отговарях, че не се съмнявам в неговите думи и сега му се обаждах да уточним меню и начин за поръчване от всичките тези 50 човека.

Той ми каза, че още е май месец и няма меню за юни и ще трябва да съставят и ще се чуем да ми го каже, за да мога да го предложа тук във форума. След като минаха 10-ина дни и господина не ми се обади реших да звънна и да видя, дали ме помни и защо още нямаме меню... Отговора беше за мен несериозен, а и разбрах, че ресторанта още не е довършен което леко ме притесни. Разбира се веднага бях уверен, че всичко за деня ще е наред и ще работи.

Днес трябваше да му се обадя (понеже след като ми обеща за пореден път, че ще бъда потърсен от него, аз още не съм получил позвъняване), но стана късно по ред причини и не успях. За това пък звъннах на една приятелка фенка на марката от Стара Загора, която работи в същия този хотелв момента и ми каза, че не е сигурна, но според нея ресторанта още не работи... от което ме изби студена пот... :icon_censored: Като я попитах как да нахраня 50 човека препътували 250км път... тя ми каза че утре ще се обади и със сигурност ще ми каже как стоят нещата. Разбира се обясних и всичко което обясних до момента и на вас. Утре ще се чуя непременно с управителя за пореден път и ще разбера неговата гледна точка как ще нахрани 50 човека...

Дано успеем да уредим нещата и всичко да е както трябва!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Изобщо не се притеснявай Дани, ядене има под път и над път. Ако не в отсрещния хотел, то и Стара Загора е близо. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа , някъде по пътя около Стара загора има и Метро :icon_dance:

Ще отскочим за "материално осигуряване" и ще си направим една хубава :skara: с :drinks:

После ще направим чудесен :beach: , ще :foto: хубавите Мицки и всичко ще е :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани изобщо не се притеснявай!!! :icon_thumbup:

В повечето случаи такива непредвидени ситуации са причина за едно много по-добро изкарване. Така, че дори да не работи ресторанта все ще измислим нещо...кой знае какво ще ни дойде на акъла :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги понеже до последно незнаех как ще седат нещата при мене,за това и не писах до сега,но вече знам че със сигурност в петък вечерта ще патувам за Свищов а в неделя се пребирам та ми хрумна да тръгна по раничко в неделя за да мина през националната среща :icon_thumbup: . Въпроса ми е кога смятате да тръгнете в неделя обратно за София за да мога да си направя сметка да съм по раничко при вас поне да се видиме за малко и да се прибираме заедно след това :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимаите колеги моля!

Още от понеделник съм сложила 3 чифта батерии за фотото да се зареждат ;):) Снимки ще има мнооого :) :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги говорих с управителя отново!

Увериме, че днес слага витрините (хладилните) и в събота ресторанта ще работи, е няма да е на пълна мощност, но ще има аламинути и скари за да не ни оставят гладни! Също така помолих за актуално меню, така че като пристигнем всеки да си избере нещо за вечеря и да можем по някакъв начин да ги улесним! Лично аз подхождам с недоверие към тази информация, но в събота като пристигнем всичко ще се разбере! Все пак да си имаме едно на ум, че може да си правим скара около огън на някоя полянка с музика от автомобилите ни! :rolleyes:

Няма да е много удобно, но ще е романтично, вземете си и някакви мазила против комари! :)

 

Благодаря за подкрепата и че влизате в положение! Просто клубът и хората в него са супер! :first: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Хич да не ви дреме! Ако има ядене ще ядеме, ако няма - ще си направиме! За дечицата все ще измислим нещо. В събота просто се качете на самолетите и елате на баните да се видим, побъбрим, повеселим, поснимаме и т.н. Ако случайно има някакви перипетии ще ги погледнем от веселата им страна. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ще вечеряме на полянка музиката ще е от мен. Няма да има визията която искам, понеже няма да е готова с тапицерията но волумето няма да е малко:). Не смогнах с организирането по рано да я направя и да е готова за срещата, но важното е че ще ни чуват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оправиха самолета = ще долетя, но в неделя , че в събота някакъв турнир по футбол ще мъча ;)

Надявам се да ви намеря само :)

C ya there ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех Дани, все проблеми с изхранването по тия национални срещи на Мицубиши :) Аз исках да питам поне минералните бани ще работят ли? Как седи въпроса там .. Към хотела ли има басейн, или отделно някаде ..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига се къхърихте стягайте бегачките, а другото- както дойде :drive: Аз мисля и състезаниица да си направим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има Била много близо до отбивката за баните! :)

Спокойно, мисля че няма да се стигне до пазаруване, ама след всичко което се случи не мога да съм 100% сигурен! :)

а то другия край на града е на 15 км... има-няма :) Все пак е Стара Загора, а не София... :)

Ако трябва ще отидем и ще напазаруваме с 1-2 коли и готово! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма място за притеснения! Прогнозата за утре:

"Петък-неделя: Големи горещини!

Предимно слънчево и горещо. Внимание!!! В събота температурите на отделни места в равнините ще достигнат и надминат 40 градуса, а в по-голямата част от страната ще надвишат 35 градуса! И по морето ще бъде много горещо: до 34-35 градуса. В петък-събота на отделни места в северните райони, обаче, не е изключено да прегърми и превали, но в по-голямата част от страната ще бъде сухо."

Вземете си достатъчно вода за пътуването. Мен вече ме тресе вълнението, сутринта се събудих преди 06:00 и не можах да заспя повече... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Няма място за притеснения! Прогнозата за утре:

"Петък-неделя: Големи горещини!

Предимно слънчево и горещо. Внимание!!! В събота температурите на отделни места в равнините ще достигнат и надминат 40 градуса, а в по-голямата част от страната ще надвишат 35 градуса! И по морето ще бъде много горещо: до 34-35 градуса. В петък-събота на отделни места в северните райони, обаче, не е изключено да прегърми и превали, но в по-голямата част от страната ще бъде сухо."

Вземете си достатъчно вода за пътуването. Мен вече ме тресе вълнението, сутринта се събудих преди 06:00 и не можах да заспя повече... :icon_blush:

 

А някои ще играят футбол баш по обяд .....според мен ще изпоприпадаме там :)

Жегата е безбожна , но пазете се и от климатиците , за да не стигнете 40-ка и от вътре. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре предиобяд го дават облачно, следобяд слънчево :)

 

Чудя се дали DJ Tymbi няма подобен уред в гаража да го вземе...

http://img443.imageshack.us/img443/60/image001cn3.jpg

 

 

ПП Аз няма да мога да дойда... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми можем да го направим, но после дали няма да имаме проблеми с патента........ :D :D

А ти как няма да идваш бре???? Аааа................тогава колата ти ще я оставя на трупчета.......... :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре съм на линия и аз, ако не друго, поне съм психически годен :yes3: ама вечерта ще трябва да ви оставя за малко, нали съм сватбарче! Дано се съберем повечко! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелелеелееее, ако мога да се измъкна от работа поне за час, поне до Пловдив да дойда, че такава гледка не е за изпускане :icon_thumbup:. Приятно изкарване на всички и после снимки :icon_clap: :icon_thumbup: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...