Премини към съдържание

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Дам , точно гледах филмчетата на колоната и ме хвана двойно повече яд , че не успях да дойда още в събота. :mad:

В неделя все пак изкарахме весело с някой от вас.

Следващия път ще съм в колоната , ако ще китайско да стане...... :drive: :rulez: :icon_bye:

 

P.S "Амм , тези срещи 1 път годишно ли са? Има още доста седмици прекрасно време ...... :)"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

За Дани беше голяяямото тичане - заслужава много :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

 

Митсу-шествието беше супер! Като се поточихме по магистралата - от хоризонт до хоризонт :icon_dance: Всички, и тези, които задминаваха, и тези, които ние изпреварвахме, си откачиха вратовете да се въртят, да гледат да и да се чудят какво става. По пътя от Стара Загора до баните беше още по-внушително - горките хора, които искаха да излизат или да завиват - съвсем не знаеха къде са. А пред хотела - ухаааа - напълнихме паркингите с :mitsu-smiley: - едни зад други, едни до други.. Момчето от охраната ни се радваше като малко дете. С персонала е имало някакви неуредици, ама аз ги пропуснах.. защото бях в басейна!

 

Басейнът беше най-хубавото от всичко, според мен. И големият беше минерален! Малко поизгоряхме, защото не очаквах да е тоооолкова хубаво и не си взех мазило. Имахме ВИП-посещение от колега от Нисан-форума. Търсил ни търсил ни и накрая се сетил че киснем в басейна..

 

Вечерта бяхме в друг ресторант, попрепълнихме го. Там Дани се изяви като салонен управител, а аз обърках поръчките на цели 3 маси :icon_angel: т.е. се справих съвсем като професионална сервитьорка! Писахме си сами по сметките, абе много беше забавно! Обаче и постоянния персонал се бореше геройски, трябва да призная.

 

После имаше градушка. Ама честно ви казвам, парчетата бяха големи колкото сапуни Dove! Добре, че нямаше счупено по колите!

 

После е имало дискотека. Обаче аз я проспах - нали се возих в галанта на ДиДжея и по целия път търсих педали да натискам и скорости да сменям от пасажерското място - много се изморих!

 

На сутринта бях в 8 часа строена с кърпата през рамо на басейна и Пламен успя да ме изкара отвътре чааак към 3. През това време един :mitsu-smiley: си смени собственика (честито на печелившите), някои си тръгнаха, а други таман дойдоха, една малка неуредица стана, ама после всичко свърши щастливо.. но като цяло от басейна гледката не беше много добра и не мога да разкажа подробно.

 

И после си тръгнахме.. ядохме сладолед в OMV, излъгаха ни с газта, повисяхме си на светофара на Горубляне.. ееех home sweet home!

 

Предлагам следващата среща да я направим на басейн или още по-добре - на морето! Мнооооого много ми хареса!

 

Аааа да и да не забравя - Дааани Даааани Дааани! Да живей! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам следващата среща да я направим на басейн или още по-добре - на морето! Мнооооого много ми хареса!
:mitsu-smiley: Ами и това го обсъдихме и мисля, че ще стане. Около 07:30 сутринта (неделя) бяхме седнали с Емил, Митко (The Devine) и Любо (не съм сигурен обаче дали правилно съм запомнил неговото име) на шкембе, кафе и бира и точно за това говорихме. Те казаха, че имат познат, който има база на Журналист (между Варна и Златни пясъци) и след 15.09.07 тя заедно с механата може да работят един уикенд само за Мицубиши клуба. Тъкмо няма да е лудница и няма да е много жега, морето ще си е топло, бирата студена, феновете много и т.н. Като му дойде времето ще пуснем една тема и ще отскочим и до морето. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както се пее в една песен "ех морето, ах моретооо". Да направим и до там едно шествие в което да има много диаманти. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам големите благодарности отново отнася Дани за цялостната организация и подвизите в ресторанта (абе верно традиция стана да не могат да ни смогват). Както някои колеги загатват, и аз станах член на Галантската секта (Colt-a ще си го запазя разбира се). Сега единствената ми грижа е по скоро да стане юли месец че да отида да си го взема от колегата Mitsu. .. Eх колко ли безсънни нощи ще ме чакат :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дам големите благодарности отново отнася Дани за цялостната организация и подвизите в ресторанта (абе верно традиция стана да не могат да ни смогват). Както някои колеги загатват, и аз станах член на Галантската секта (Colt-a ще си го запазя разбира се). Сега единствената ми грижа е по скоро да стане юли месец че да отида да си го взема от колегата Mitsu. .. Eх колко ли безсънни нощи ще ме чакат :rolleyes:

 

Хайде пак честито и от мен !

С Дани решихме да се запазим за момента в който ще почерпиш и затова не си поръчахме по бутилка Chivas и не изядохме , колкото реално можем :P

Много километри със здраве да си я караш !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Големи благодарности на Дани за организацията. :first:

Прекарахме си страхотно, починахме си добре, някой се сдобиха и с нова кола - честито :mitsu-smiley:

 

Можем да мислим за следваща среща вече, на мен ми се върти из главата да наминем да видим как са липите някой уикенд.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И таз годишната среща си беше на добро ниво. Наистина всичко беше добре - мястото, хотела с басеин, ресторантче а бе всичко. И Дани като организатор заслужава овации :icon_clap: . Тук таме имаше дребни негативни неща, ама без тях никъде неможе. По вечето се кефиха на басеина и доста време бяха във водата.

Благодаря също на Иво задето имаше и тест драйв на Аутлендъра, много добра машинка.

И дано скоро време пак с нещо подобно да се организираме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде пак честито и от мен !

С Дани решихме да се запазим за момента в който ще почерпиш и затова не си поръчахме по бутилка Chivas и не изядохме , колкото реално можем :P

Много километри със здраве да си я караш !

Ехехехех имайки предвид доста големите порции във въпросната кръчма представям си какви са ви наистина реалните възможности :P А че ще почерпя се подразбира, ама да не викаме дявола че още не ми е в ръчичките ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искрено се радвам, че сте си изкарали хубаво. :icon_thumbup:

Съжялявам че не дойдох за да се запозная с още приятни хора, но от самото начало на организацията ми беше ясно, че няма да мога да присъсътвам. :sorry:

Вярвах че ще е хубаво и по вашите описания разбирам, че наистина е било така. Благодаря на Боян за загрижеността за дето ми звънна за да разбере дали да ме чакате. :mitsubishi_phone:

Снимките донякъде помагат да се добие представа за настроението, но нищо не може да замести изкарването в подобна компания. Дани още веднъж доказа организаторските си умения. :icon_thumbup:

Единствено мога да съжалявам, че не бях с вас. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз няма да се хваля колко беше хубаво, само ще ви споделя, че децата само казаха "Тук е доста хубаво и не ми се тръгва". Върволицата от :mitsu-smiley: :drag: беше невероятна и както каза Боне и аз забелязах, че доста хора се обръщаха да ни гледат и се чудят какво става. Използвахме всички екстри на хотела - и двата басейна, и сутринта със сина ми поиграхме малко футбол на стадиончето към хотела. Благодарности на Иво за предоставянето на джипа за тест драйв. За Дани - какво да кажа - това :worthy: :first:, а и каквото и да е друго, едва ли е достатъчно за да се опише благодарността за неговата организационна дейност, но предполагам, че той си знае че е добър човек и се грижи добре за клуба не за друго, а за собствено удоволствие, което е само по себе си самоудовлетворение. Че в ресторанта не можаха да ни смогнат - ами те хората дали са виждали толкова хора заедно на един път, но пък дето се казва много хубаво не е на хубаво, затова пък ни беше по-интересно. Сивушка е направила много и хубави снимки, нещо не ми се отваря bgphoto.net, но пък аз видях повечето снимки и клипчета в дискотеката от самия апарат. С други думи всяко хубаво нещо си има край, може би само това е жалкото. Аз ще кача снимките от моя апарат в най-скоро време и ще дам линк.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как може да съм толкова.... :icon_crying: жегата не ми влияе добре. Само аз не поздравих Дани. И въпреки малкото спънки той беше през цялото време с усмивка

ДАНИ :flowers1: :respect:

 

БГфото и на мен не ми се отваря днес :icon_hmm: но само там мога да качвам благодарение на БТКA ADSL...

 

ПС:Дани, все пак заслужаваше една безплатна пържола

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето че отново се загнезди онова чувство в мен :icon_blush: , че съм изтървал нещо страхотно :( Радвам се искрено, че сте изкарали добре и си взимам бележка следващият път да присъствам със семейсвото ми, за да се насладим на добрата атмосфера с прекрасни хора. :icon_thumbup:

 

Очаквам още снимки, за да ви се нарадвам още повече. :foto:

 

Страхотно е било.

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://img502.imageshack.us/my.php?image=dsc00133ne3.jpg

 

Ето и една снимка от телефончето, че не можах да видя подобна :P

 

Изказвам благодарностти на организатора, наистина нещо май се обърка с моята програма и не можахме да бъдем много сред вас, но още в събота слязохме да търсим старата баня в центъра на Старозагорските минерални бани, върнахме се когато се заоблачи и нямаше смисъл да влизаме в басейна. На следващия ден пък решихме да компенсираме посещението на басейна и тогава са се случили много интересни неща, но за мое съжаление извън басейна.

 

Искрено се надявам следващия път да си организирам програмата по подобие на повечето колеги :icon_drunk: , даже и дискотеката съм изтървал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дайте още снимки, не ги крийте. :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://img502.imageshack.us/my.php?image=dsc00133ne3.jpg

 

Ето и една снимка от телефончето, че не можах да видя подобна :P

:icon_clap: :respect: страхотна снимка :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам още снимки и едно клипче, но в snimka.bg може да се качват снимки само до 3 МВ, а тези, които не съм сложил са точно такива />3 MB/, а се чудя и клипа как и къде да сваля, та затова са по-малко снимките :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледах снимките направени от Сивушка (вече линка работи) :icon_clap:

Браво, чудесни снимки си направила! Много се изкефих на някои снимки! :) Върнах се отново там за малко! :)

Искам да се извиня на Емо (Rainman) и семейството му за дългото чакане на вечерята... :icon_blush: както и на всички на нашата маса! Дано чакането не ви е изнервило много! За другият път ще знам, че освен като сервитьор ще трябва да се проявя и като готвач! :skara: :rofl:

:rulez:

 

Чакаме снимките от апарата на DJ-я! С него снимах и аз и има доста подробни снимки!

Айде DJ-ка постни ги, не ни карай да чакаме повече! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ги постна някъде, но пусто му време няма..........пък и сега естеството на работата ми докато съм болнични е друга и нямам достъп до ПЦ непрекъснато.........може би след 2-3 дни ще ги кача някъде, за което се извинявам предварително.........най много да ги врътна на едно ЦД и да ги дам на някой друг да ги качва ако толкова иска ..................просто нямам време и това е .......... :icon_blush:

Иначе са хубави снимките........... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, може няколко човека да се проявим като готвачи:). Трябва само да вземем 2-3 барбекюта, малко мръвки, подправки и зарзават и сме готови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...