Премини към съдържание

Да се похваля


fanka7a

Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Нов съм във форума,но наблюдател от повече от година,и реших да пусна нова тема(след като не намерих),

та колата е mitsubishi galant sport edition 2.0 glx 98-ми набор

имам я повече от месец,но работя до късно и не остава време да се похваля :)

Ето я и нея

http://picbg.net/img.php?file=73913098e8a1a96e.jpg

http://picbg.net/img.php?file=50d1bdf0091d434e.jpg

http://picbg.net/img.php?file=67764cc6e377c71f.jpg

http://picbg.net/img.php?file=08db9ec65a4bb07c.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита и много безаварийни километри :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво за избора и добре дошъл в клуба. Да те слуша много и без проблеми по пътищата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито, да те слуша автомобила. Много безаварийни километри!

 

Много добре изглежда машинката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Красавец е колега. Много безаварийни и само хубави моменти. Само да не се обидиш - едни по - големи джанти, ще завършат инак красивата гледка. :icon_bye: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, ха честито и със здраве да се разхождате с "нея". За пореден път се убеждавам, че има модели коли, които са създадени за определени цветове, както е в случая - тъмният цвят просто откроява Галанта, придава му изисканото изражение от смокинга на тежко вечерно парти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :mitsu-smiley:

Задните вежди дали скоро са правени, че се чудя мойте какво да ги правя?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :mitsu-smiley:

Задните вежди дали скоро са правени, че се чудя мойте какво да ги правя?!

Да правени са и цялостно е пребоядисвана,боята е 3д чена перла и наслънце изглежда невероятно :icon_clap: за което много и се кефя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за джантите не се обиждам знам че са малки,търся 18ки но няма засега такива каквито искам :(

тези дни ми предстои да и сложа г.и. и джантите ще ги оставим за пролетта :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да правени са и цялостно е пребоядисвана,боята е 3д чена перла и наслънце изглежда невероятно :icon_clap: за което много и се кефя :)

Веждите как ти ги направиха: изрязаха ги до здраво и ти завариха някакви от друга кола ли?! До колкото знам веждите от Лада Нива стават. Твоите от каква кола са?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веждите как ти ги направиха: изрязаха ги до здраво и ти завариха някакви от друга кола ли?! До колкото знам веждите от Лада Нива стават. Твоите от каква кола са?!

Стaвaт aз съм с вежди от нивa.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз питах "моите" тенекеджии, които са слагали и те няколко пъти от Нива на хора от тук и отговора беше, цитирам: "Стават те, таратанци, нищо общо нямат. С много много преработки и напасване се монтират, а материала е с отвратително качество".

 

Така че това е поредната легенда, която се носи из форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То не че не става, ами не пасват директно както си мислят някой хора тук. И материала си иска сериозна обработка иначе почва ръжда почти веднага.

 

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif
Дай да се засечем някъде да видим как е станало, че ми е интересно :icon_bye:
Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе с малко рязане, пилене, оформяне и напасване става. Гледах как изработиха вежди на комби от прав лист ламарина 2/1 м. Не знам какъв е ефектът, тъй като колата беше софийска и повече не съм я виждал.

Забравих да кажа, че след боядисването видях резултата - много добър.

Не стават ли от някое ауди :rolleyes:

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Веждите са от ЛАДА НИВА!!!

станаха екстра с помоща на един стар бояджия и тенекеджия (баща ми) дори ги изкарахме по навън

защото на галанта почти бяха равни което не ми харесваше ИЗОБЩО!, не си пасваха нещата

спортна броня- и никакви вежди :icon_rock:

все пак тенденцията е да се сложат 18ки джанти и да си стане спортна лимозина :mitsu-smiley:

имам и солиден снимков матреиал на всичко което съм правил по колата :first: ,но тъй като съм нов ще ми трябва малко време да кача някоя снимчица :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......имам и солиден снимков матреиал на всичко което съм правил по колата :first: ,но тъй като съм нов ще ми трябва малко време да кача някоя снимчица :)

 

Качи ги в snimka.bg и дай линк тука най лесно ще е . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе с малко рязане, пилене, оформяне и напасване става. Гледах как изработиха вежди на комби от прав лист ламарина 2/1 м. Не знам какъв е ефектът, тъй като колата беше софийска и повече не съм я виждал.

Забравих да кажа, че след боядисването видях резултата - много добър.

Не стават ли от някое ауди :rolleyes:

 

Анди, моите са извивани във Враца, 20 кинта бройка. Отношение цена-качество.. не мога да се оплача :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...