Премини към съдържание

Пълна промяна на Галант 2.0


Препоръчано мнение

Здравейте колеги, най-накрая завърших моят проект... няма да обяснявам какво съм правил точно, мисля че след като погледнете снимките ще разберете сами за какво става дума :icon_rock:

Преди

http://i44.tinypic.com/4uufds.jpg

СЕГА

http://i43.tinypic.com/2z3qp12.jpg

http://i39.tinypic.com/66jme1.jpg

http://i44.tinypic.com/2wdzitu.jpg

AVANCE FULL BODY KIT :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееее не съм мислил ,че една броня може толкова да промени една кола :) :icon_thumbup:

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееее не съм мислил ,че една броня може толкова да промени една кола :) :icon_thumbup:

 

Това е целият боди кит, а не само бронята.. и стига си цитирал толкова големи постове.

 

Иначе колата е станала много добре, честито на колегата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Един от най-лачените и добре направени галанти във форума :icon_dance:

Ако моят изглеждаше така щях да му сложа дискретно крило на багажника с вграден диоден стоп, ветробрани на предните врати и затъмняване на задните стъкла, но не черни, а като опушено да седи. Издължената и с отвори задна престилка ще върви с крило, а не с ръбчето, което не знам как си направил.

Много хубав галант! Пази си го!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да споделиш горе-долу колко ти излезе това удоволствие.. броните, прагове, халогени, боядисване и т.н. .. всичко :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелееееее не съм мислил ,че една броня може толкова да промени една кола :) :icon_thumbup:

 

Колега не е само бронята... доста повече неща са плюс цялостно боядисване... с по светла боя :mitsu-smiley:

 

Може ли да споделиш горе-долу колко ти излезе това удоволствие.. броните, прагове, халогени, боядисване и т.н. .. всичко :)

 

Колега целият пакет брони незнам колко излезе точно, защото приятел си купи Англичанче и ми ги даде на доста ниски цени... относно боядисването + вежди и всичко излезе към 1400лева.

 

Супер е ! кажи от къде намери малкия споилер на багажника ?

 

Колега спойлерчето на багажника дойде с колата от Германия още преди година и половина, немога да ти кажа цена защото незнам... той е от тези гъвкавите или по точно от сорта на гума защото се огъва много :icon_rock:

 

 

Радвам се че ви харесва колеги и благодаря за хубавите думи и пожелания :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като идвам към Ловеч ,ще искам да го видя на живо ! :rulez: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, супер е станало. За мен Аванс пакета е най-красивия и перфектно се слива с формата на Галант.

 

Имам питане за веждите, понеже много добре са станали афтърмаркет ли завари или са преправяни по друг начин?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз търся такъв леко раздут ефект на веждите. Виждал съм и други галанти и даже имам питане, с явно изтекла давност, в темата за вр4 - колко струват такива вежди. На мен също така ми харесва повече, нищо че за Боса галанта би приличал на жаба.

Съгласен съм за най-добрата визия за модела. Решетката също изпъква по-напред от другите и придава доза агресивност. Не съм обръщал внимание дали има решетъчни отвори около халогените за мъгла. Биха липсвали на вида на предницата ако няма такива отвори. С отвори по-лесно може да се изградят въздуховоди към спирачните дискове, но и без тях става.

Ще се повторя за крилото, но според мен ще му прилича много крило с височина над багажника колкото е издадената част на задната престилка от хоризонталната линия на бронята. От месеци искам да сложа на моя авансова броня. Притеснявам се за крайния резултат от гл. т. на запознатите коя модификация как изглежда. За незапознати, а и специално за мен, ще изглежда по-добре. С такава веднага слагам крило както го обясних. Че ще гори повече ... няма да карам със 160- 200 че да му пречи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега красавец голям е станал . Дай боже на всеки Галант такъв собственик :plane: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, много пълна промяна е това, та чак докарва на Галант след 2002г. заради новите седалки, които е монтирал колегата. А за да е така добре завършен авансовия пакет, колегата е трябвало освен 17'' джанти (в случая от англинчанка) да смени и крайното гърне, иначе стандартното идва късо за авансова задна броня.

Браво http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа, много пълна промяна е това, та чак докарва на Галант след 2002г. заради новите седалки, които е монтирал колегата. А за да е така добре завършен авансовия пакет, колегата е трябвало освен 17'' джанти (в случая от англинчанка) да смени и крайното гърне, иначе стандартното идва късо за авансова задна броня.

Браво http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif

 

Колега аз го смених и него, но явно са няколко вида незнам... това гърне което е в момента на него си е от Англичанчето :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз го смених и него, но явно са няколко вида незнам... това гърне което е в момента на него си е от Англичанчето :icon_rock:

 

Браво, много хубава е станала колата. Лип спойлерчето отзад ми се струва по-малко подходящо от някои по-висок спойлер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,красив е Галанта :icon_clap: сьвсем друго изглежда с 'авансовия пакет'-казвам ти го от личен опит :icon_dance: .

И заглавието на темата ти ми хареса.....я пиши от кой взе идеята за него? :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,красив е Галанта :icon_clap: сьвсем друго изглежда с 'авансовия пакет'-казвам ти го от личен опит :icon_dance: .

И заглавието на темата ти ми хареса.....я пиши от кой взе идеята за него? :good:

 

Колега, идеята взех от брат ми още преди 2 години... исках кола с ляв волан и с такъв Авансов пакет, но в Германия само 2.4 и 2.5 моторите са с Аванс... 2.0 са си обикновенните... и така се роди идеята ми, купих си обикновенния и замисъла ми беше още като го взех да го превърна в това което е в момента :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахам, аз пък понеже ми харесва авансовия пакет си взех колата оригинален аванс. Само малко ме е яд, че на агресивния й външен вид му отива малко по як мотор... :icon_angel: Ама няма пълно щастие :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

Кво толкова им се радвате на тия голфаджииски брони :icon_hmm:

Като някакъв намусен бръмбар с мустак ми изглежда на мен Галанта с такова.. :icon_rock:

П.С. Проблем със системно задиране няма ли с това гребло отпред? Или поне зимата няма проблем с почистването на паркинга :callgsm: :first:

:PP
Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В това му е най-големия чар. На кое да се кефя - на адския вървеж, на ниския разход като сгазя педала за газта или на евтините носачи?

Единствено на мен не ми харесва "усмивката" в двата странични края на бронята, а голямата лакома паст на бронята на спорт-а също много ме радва. Нещо липсва на спорта, което го има в аванса.

Подходящият двигател с този външен вид е само един.

Редактирано от Andy Van Der Drift
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В това му е най-големия чар. На кое да се кефя - на адския вървеж, на ниския разход като сгазя педала за газта или на евтините носачи?

Единствено на мен не ми харесва "усмивката" в двата странични края на бронята, а голямата лакома паст на бронята на спорт-а също много ме радва. Нещо липсва на спорта, което го има в аванса.

Подходящият двигател с този външен вид е само един.

Шттт, тихо, такива думи за колата на годината в Япония 1996 г. не бива да се чуват...:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В това му е най-големия чар. На кое да се кефя - на адския вървеж, на ниския разход като сгазя педала за газта или на евтините носачи?

Единствено на мен не ми харесва "усмивката" в двата странични края на бронята, а голямата лакома паст на бронята на спорт-а също много ме радва. Нещо липсва на спорта, което го има в аванса.

Подходящият двигател с този външен вид е само един.

 

Много много вярно колега! Абсолютно съм съгласен с думите ти :icon_rock: Един пакет може да промени тотално целият изглед на една кола и точно при нашите Япончета се полувата до максимума :mitsu-smiley:

 

Шттт, тихо, такива думи за колата на годината в Япония 1996 г. не бива да се чуват...:icon_thumbup:

 

Така е подяволите :mitsu-smiley: :icon_rock:

Редактирано от Steven Gerrard
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

уффф...як е ...

И ето един от любимите ми въпроси който никой не се сети да зададе .... - И,момче...-колко дига?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много много вярно колега! Абсолютно съм съгласен с думите ти :icon_rock: Един пакет може да промени тотално целият изглед на една кола и точно при нашите Япончета се полувата до максимума :mitsu-smiley:

 

 

 

Така е подяволите :mitsu-smiley: :icon_rock:

 

Ама "Пълна промяна" приляга повече на някаква custom работа. Пък ти, макар и с отличен резултат, си докарал стандартната визия на същата кола, но с друга модификация... Което не омаловажава разултатите, но ако кажеш, че масрафът е легнал около 2700 лв. почваме да смятаме дали инвестицията е съответна на резултата... Ама щом ти е кеф, значи всичко е ОК. Иначе добър избор на фон и грамотно фотографиране, това също подсилва ефекта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...