Премини към съдържание

Пълна промяна на Галант 2.0


Препоръчано мнение

Шттт, тихо, такива думи за колата на годината в Япония 1996 г. не бива да се чуват...:icon_thumbup:

Бе то и рожбата на "Договорът на века" - ВАЗ 2101 е била кола на годината през 1974-та... 73-та ли, не знам точно. Форд Мондео и той.

Колата е цялостно променена и нямам как да е другояче - има други джанти, прагове и брони. Това е ефектен рестайлинг, пък няма нищо че е с части от позната модификация. Има ли сериен аванс 2 литра? Не.

Дали си заслужава? От емоционална гл.т. ДА. Ама дайте тогава да оставим поддръжката и да караме с разплетени гуми и ожулени коли щото няма да им вземем парите. Който следва философията да купи боклук, да го убие несменяйки нищо по него и да го изхвърли, след което да вземе друг боклук, от мен чао, здравей лека нощ. Демек много поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и рожбата на "Договорът на века" - ВАЗ 2101 е била кола на годината през 1974-та... 73-та ли, не знам точно. Форд Мондео и той.

Колата е цялостно променена и нямам как да е другояче - има други джанти, прагове и брони. Това е ефектен рестайлинг, пък няма нищо че е с части от позната модификация. Има ли сериен аванс 2 литра? Не.

Дали си заслужава? От емоционална гл.т. ДА. Ама дайте тогава да оставим поддръжката и да караме с разплетени гуми и ожулени коли щото няма да им вземем парите. Който следва философията да купи боклук, да го убие несменяйки нищо по него и да го изхвърли, след което да вземе друг боклук, от мен чао, здравей лека нощ. Демек много поздрави.

Емоционалната гледна точка и неподдържането на колата са две диаметрално различни неща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Познавам хора, които не правят разлика. Всичко е в една графа. Всеки лев за колата, с изкл. на горивото, се смята за излишен разход и може да спести. На мен ми е омръзнало да отговарям на въпроса "за колко я купи" щото всеки припада като чуе. Вкарвам я в сервиз за профилактика и то понеже са много при мен (налЕ ;) ) ме посрещат с въпроса "Пааак ли ще го правиш нещо бе, к`во пак се счупи". Че сменям свещи на работеща като електричка кола, че сменям сп. течност, антифриз и масло по календарче и било смешно...

Ъъъ, сигурно няма особено значение че не пишат във форуми :icon_blush:

 

Нищо на казахте как би изглеждал "спорта" със задна броня от "аванс" при всичко друго еднакво? Видях в нета един веер като моя - цвят, тапицерия, пак sport и беше със задна броня на avance. Имаше си крило и му приличаше. Не че толкова ми пречи, ами бояджията ми не е направил най-добрата си работа по моята кола и сега нещо под лака почва да се цепи от слънцето, отново да цъфва спуканото по краищата, което не е мое дело, ама а де... няма да го карам така я?! И затова си мисля за една девствена задна броня от аванс :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

уффф...як е ...

И ето един от любимите ми въпроси който никой не се сети да зададе .... - И,момче...-колко дига?http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gifhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Незнам колега, не съм голям фен на високите скорости но до 220 съм го натискал ... :icon_rock:

 

Ама "Пълна промяна" приляга повече на някаква custom работа. Пък ти, макар и с отличен резултат, си докарал стандартната визия на същата кола, но с друга модификация... Което не омаловажава разултатите, но ако кажеш, че масрафът е легнал около 2700 лв. почваме да смятаме дали инвестицията е съответна на резултата... Ама щом ти е кеф, значи всичко е ОК. Иначе добър избор на фон и грамотно фотографиране, това също подсилва ефекта.

 

Относно колата всеки си бие главата и вкарва колкото пари иска в нея, за да изглежда точно както той иска... фона е добър да а снимките са правени с iPhone 4 без никакви ефекти или ретини... :icon_rock: исках да го спомена защото имаше една тема в която нещо много плюеха по него...

 

Бе то и рожбата на "Договорът на века" - ВАЗ 2101 е била кола на годината през 1974-та... 73-та ли, не знам точно. Форд Мондео и той.

Колата е цялостно променена и нямам как да е другояче - има други джанти, прагове и брони. Това е ефектен рестайлинг, пък няма нищо че е с части от позната модификация. Има ли сериен аванс 2 литра? Не.

Дали си заслужава? От емоционална гл.т. ДА. Ама дайте тогава да оставим поддръжката и да караме с разплетени гуми и ожулени коли щото няма да им вземем парите. Който следва философията да купи боклук, да го убие несменяйки нищо по него и да го изхвърли, след което да вземе друг боклук, от мен чао, здравей лека нощ. Демек много поздрави.

 

Абсолютно на същото мнение съм... ние не сме като голфаджийте и ония с "гъзарските 3-ки" дето ходят да ми дрифтират :icon_doh: ... нашите колици са си най-яки и като ги пипнеш малко оттук оттам и се получава накрая диамантче

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Снимки от днес в дъжда. :)

 

http://www.picvalley.net/u/1636/272145295165903313713731321345IQqh5ZLmHmDc2gnUEmO.JPG

 

http://www.picvalley.net/u/2404/130378692419177214661373132143XcGYKU3t0lij8QUPDcTX.JPG

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-хубавото от един Галант са два Галанта :icon_thumbup:

П.С. Това Ловеч или София е ?

Редактирано от Traychev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее .. язък за хубавия Галант, пък с ксенон на рефлектор .. излагация :drinks:

Немога да разбера, защо не си гледаш работата и имало ли е вариант в някоя тема да не се обадиш :icon_doh: като не ти харесва си запази "компетентния" коментар за себе си :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ясно. Ако беше въпрос на вкус, нямаше да се обаждам, обаче когато такива "модерни" ме заслепяват под път и над път, тяхната "гъзария" става и моя работа.

Иначе си прав, като цяло е добре да спра да пиша тук и смятам точно това и да направя.

 

Със здраве.

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

{style_images_url}/offtop.gif
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Готова за зимния сезон http://i42.tinypic.com/rlx202.jpg някой ако предложи черни капачки от този тип http://i40.tinypic.com/23wshep.jpg с диаметър на захватните щипки 5.5 см ще му се зарадвам ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ц,ц,ц,ц, колко грозна авансова броня с туй липсващо капаче, аз не бих я карал 10 метра без него, ц,ц,ц :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...